Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

Dziekuje - jak dla mnie jednak troche za dlugi - tak o caly garaz - ale nie jest zle - moze byc - ladnie nawet :lol: :roll: :wink:

tylko patrzec jak ty tak bedziesz miala!!!!!!!!

 

Budowaliby juz szczyty ale czekamy na pustaki, bo keramzyt nie dojechal, trzymajcie kciuki by wyprodukowali je do czwartku bo mnie szlag trafi. Co prawda szef naszej ekipy uspokaja, ze to dwa dni budowania, wieniec i juz mozna wiezbe stawiac. Pogoda im nie straszna, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jaką robisz podbitkę tzn pcv czy drewno?

Ja myślę o drewnie , ale myśl o jej malowaniu :-? mnie przytłacza.

Wiesz już ile bedziesz płacic za jej wykonanie?

pozdrawiam,

Iwona

 

MAM zdjecia celtorek dzisiaj zrobilam zdjecia tej podbitki - naprawde ladnie wyglada pod dachem

http://images32.fotosik.pl/16/54fc910bc4708896.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sama nie wiem jak tu jest bajzel, hejzel to chyba ze slaska przynioslam a w radomiu sie np dzisiaj dowiedzialam ze w-z -etka to radomianka :roll: :roll: bo kupowalam i prosilam w-z i pani nie wiedziala bardzo, a gryska to bulka :roll: :roll: - jeszcze sie musze duzo nauczyc w tym radomiu !!!!!!!

 

Bo ja dziewczyna ze slaska tak w ogole jestem :lol: - ale tylko urodzona!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałm w Jysku w przecenie zestaw 3 stoliczków kawowych (bo małe). Aluminium+mleczne szkło. Takie wiesz, jeden wchodzi pod drugi. Mi pasowałyby na korytarz na górze :-? Kosztują 125zł/komplet. Zastanawiam się... Podobają mi się.

Piszę Ci o tym bo tam czasem są fajne rzeczy z dobre pieniądze. I sporo jest takich dodatków orientalnych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki bardzo - lubie chodzic do jyska - dla mnie to taka namiastka ikei ktora po prostu uwielbiam - ale ja w dalszym ciagu jestem pod wrazeniem postepu twoich prac na budowie 8) :o :o - u mnie zrobili jeden pokoj na bialo juz i prawie wszystkie sufity na bialo!!!!

Bardzo mi sie podoba!!!!

No ja jeszcze nie wybiegam tak daleko w przyszlosc w urzadzaniu domu - kurde ja nie mam zielonego pojecia jak ten moj dom ma wygladac w srodku :oops: :roll: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobią tynki i wylewki i wtedy się zacznie. Już myśl i kombinuj bo Cię potem zaskoczy wykończeniówka tak jak mnie :lol: Zadzwonili że wchodzą i weszli :o :lol:

A dom w tym tynku co to imituję wyśmienicie strukturalny wyglada nawet rustykalnie bym powiedziała 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, nie wiem właściwie czy komuś się te rady przydadzą :-?

Ale to fakt, ja szukam i szperam. WYnajduje gdiz emożna by taniej kupić. Cóż... nie mam kasy na salony firmowe :(

 

Oj z pewnością się przydadzą Mayland ...

Myslę, ze większość ludzi nie ma zbytku kasy na salony firmowe ale też często jest na nie skazana, ze względu na brak czasu na wyszukiwanie ( błędne koło :-? ) :-? I taki Złoty Poszukiwacz jak TY, jest bezcenny :D

Szkoda tylko, ze tak daleko ode mnie mieszkasz bo też bym wiele skorzystała :roll: No nic, sama muszę posiedzieć i poszukać ... chyba między 22 a 6 rano :o bo tylko ten czas mi wolny pozostał :roll: Tylko czy wtedy cokolwiek jest otwarte ??!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, nie wiem właściwie czy komuś się te rady przydadzą :-?

Ale to fakt, ja szukam i szperam. WYnajduje gdiz emożna by taniej kupić. Cóż... nie mam kasy na salony firmowe :(

 

Oj z pewnością się przydadzą Mayland ...

Myslę, ze większość ludzi nie ma zbytku kasy na salony firmowe ale też często jest na nie skazana, ze względu na brak czasu na wyszukiwanie ( błędne koło :-? ) :-? I taki Złoty Poszukiwacz jak TY, jest bezcenny :D

Szkoda tylko, ze tak daleko ode mnie mieszkasz bo też bym wiele skorzystała :roll: No nic, sama muszę posiedzieć i poszukać ... chyba między 22 a 6 rano :o bo tylko ten czas mi wolny pozostał :roll: Tylko czy wtedy cokolwiek jest otwarte ??!! 8)

 

No właśnie :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...