Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jaką robisz podbitkę tzn pcv czy drewno?

Ja myślę o drewnie , ale myśl o jej malowaniu :-? mnie przytłacza.

Wiesz już ile bedziesz płacic za jej wykonanie?

pozdrawiam,

Iwona

 

MAM zdjecia celtorek dzisiaj zrobilam zdjecia tej podbitki - naprawde ladnie wyglada pod dachem

http://images32.fotosik.pl/16/54fc910bc4708896.jpg

 

cześć

 

Ostatnio ocieplam dom i mało zaglądam na forum. Mam "takich 2 panów" do roboty na dniówke, ale oni się nadają na proste duże powierzchnie. Umówiona 'ekipa" zrezygnowała z pracy u mnie. Oczywiście w ostatniej chwili, więc radzimy sobie sami.

 

Podoba mi się ta podbitka. Ile zł? i jaki to kolor? Możesz dać fotkę zamontowanej, albo napisz gdzie taka widziałaś.

 

 

Fajnie masz, że jesteś zadowolona z tynków. Ja mam dom wewn otynkowany, ale najbardziej się ucieszyłam jak tynkarz poszedł.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pytalam sie malza- 25zl/m2 za ta podbitke - jezeli chodzi o kolor to trzeba sie pytac o podbitke a nie o siding - a podbitki sa ponoc dwa kolory - ten i ciemniejszy niz ten!!!!!!! Tak mowi moj malz bo to on kupowal :roll: :wink: !!!!!!!

JAk chcesz zobaczyc ta podbitke to mozesz podjechca na ul.Oronska -blisko ciebie tam w kierunku na kielce rownolegla do ul.mostowej - tam ma dom moj szwgier i ma ta podbitke - bardzo ladnie sie prezentuje - a to taki dom z zielonym dachem krytym blacha z zoltym kominem - nowowybudowany - jak chcesz to jedz i zobacz :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celtorek to podobnie jak ja z tą radością gdy tynkarze sobie poszli :evil: :lol: Będzie jeszcze kupę roboty z tymi tynkami zanim je pomalujemy.

Dziewczyny a ja szukam szarych paneli pcv na podbitkę :-?

 

Mayland, a nie mozesz kupić surowego drewna boazeryjnego na podbitkę i pomalować ?? Czy koniecznie ma być to pcv ? Bo my tak właśnie robimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mozna by tak rzeczywiscie zrobic - ale pozniej trzeba bedzie to malowac - wiem wiem - wszyscy tacy wygodni teraz i chcieliby wszysstko bez roboty - ale kurcze ja bym u siebie to jakos jeszcze pomalowala w moim parterowcu a mayland musialaby skakac z niezla drabinka naokolo - no albo by to zrobila jakas ekipa :roll: :roll: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mozna by tak rzeczywiscie zrobic - ale pozniej trzeba bedzie to malowac - wiem wiem - wszyscy tacy wygodni teraz i chcieliby wszysstko bez roboty - ale kurcze ja bym u siebie to jakos jeszcze pomalowala w moim parterowcu a mayland musialaby skakac z niezla drabinka naokolo - no albo by to zrobila jakas ekipa :roll: :roll: :roll:

 

U nas też trzeba będzie skakać do góry :wink: Podkład i pierwsze malowanie będzie na dole, przed położeniem na górę. Potem tylko ostatnie malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...