Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mój dom jest wysoki ok 8m :-? W życiu tam nie wejdę ponownie malować a drewno trzba po kilku latach konserwować. Chcę coś położyc i zapomnieć o tym. :lol:

 

No to podobnie jak mój :wink: no nic, będziemy wóz strażacki zamawiać w razie potrzeb :roll: :lol:

u mnie jest to samo!!

8 metrów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pytalam sie malza- 25zl/m2 za ta podbitke - jezeli chodzi o kolor to trzeba sie pytac o podbitke a nie o siding - a podbitki sa ponoc dwa kolory - ten i ciemniejszy niz ten!!!!!!! Tak mowi moj malz bo to on kupowal :roll: :wink: !!!!!!!

JAk chcesz zobaczyc ta podbitke to mozesz podjechca na ul.Oronska -blisko ciebie tam w kierunku na kielce rownolegla do ul.mostowej - tam ma dom moj szwgier i ma ta podbitke - bardzo ladnie sie prezentuje - a to taki dom z zielonym dachem krytym blacha z zoltym kominem - nowowybudowany - jak chcesz to jedz i zobacz :) :)

 

cześć

 

Chętnie obejrzę tą podbitkę, jak tylko zakończę prace fizyczne na działce.

Gdzie kupowaliście tą podbitkę?

Jak tynkowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wlasciwie rzut beretem od ciebie :)

a podbitka kupowana w amarolu na rajec jak sie jedzie to chyba ulica kozienicka, a Mayland mowila ze amarol ma swoja hurtownie w lesiowie - i tam jest taniej

A tynkowanie jakos idzie - mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu skoncza i wejdzie wreszcie hydraulik :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao czekamy na te zdjęcia po tynkowaniu :lol:

Jak sobie pomyślę, ile to będzie u mnie trwało ... to mnie ciarki po plecach przechodzą :-?

Wymyśliłam sobie tynk tradcyjny ... :-? :-? :-?

 

Wiesz co reyzel nie jestes sama ja tez wymyslilam sobie tradycyjne - maja skonczyc w przyszlym tygodniu - ladnie im idzie - podoba mi sie!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObra kobieto kiedy montujesz grzejniki? Przed czy po malowaniu? I kiedy biały montaż elektryki?

Bo ja sie gubię w tym i sama nie wiem kiedy robić. Chciałabym już 8) :lol:

 

Kurcze mayland nie zastanawialam sie nad tym :roll: :roll: - ale najlepiej byloby po malowaniu po mojemu, nie????

dzisaja wlasnie rozmawialam z hydraulikiem ktory wlasnie mowil ze wszyscy by chcieli grzejniki po malowaniu a jemu to zawracanie gitary- widomo im nie na reke - ale najrozsadniej byloby zalozyc to wszystko po malowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że cisza i zabieganie było jak najbardziej uzasadnione :lol: No i ten grudzień robi sie realny :wink: :lol:

Naprawdę bardzo Ci tego życzę by to wszystko szło do przodu :lol: Jak widać czasem można dobrych wykonawców i w anonsach znaleść.

 

Całą elewacje robicie w klinkierze? Do samej góry? Kolorek fajniusi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma ma dom w takiej elewacji w cąłości. Wyglada fajnie, ale to znaczny wydatek. Mnie nie było na to stać.

 

U mnie teraz tylko ocieplają zewnątrz. W środku pan takie dłubaninki robi. Dokańcza okna obrabiać, tynkuje kotłownię tam gdzie bedzie piec. I wogóle to umówiłam się z nim, że ma robić co uważa za stosowne a liczyc się bedziemy etapami :lol: Jest bardzo dokładny ale robi sam więc wolno. Płytki ma mi układać ale muszę wstawić te drzwi wreszcie i zamknąć dom.

Piszesz, ze w lutym..... no to w tym samym czasie chyba co my :lol: Będziemy robić co się da aż wejdziemy :lol: Chcę sprzedać mieszkanie już i wiedzieć, czym mogę się rządzić :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dorbie :)

dzisiaj wyrobili go jeszcze wyzej :roll: zastanawiam sie czy nie za wysoko - ale musztarda po obiedzie - wmurowane, zapomniane!!

A tynki robimy jak najbardziej tradycyjne cem-wap- ale ostatnia warstwa jest robiona na bialo z wapna i piasku kwarcowego - nie trzeba juz pozniej robic gladzi - tzn sciana nie jest gladka jak po gladzi ale jak dla mnie wystarczajaco gladka :lol: :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co za tynki placimy 14zl/m2 wychodza juz na bialo i gotowe do malowania - nie bedziemy juz cekolowac tak zostanie - nie jest to gladziutkie jak po gladzi ale tenpiach ktory kupilam do ostatnije szlichty czy jak to tam nazywaja jest bardzo drobny - o wiele drobnijeszy niz kasza manna - nie wiem do czego go porownac jest naprwde bardzo drobniutki i bialy nie zolty!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...