Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

Ale dobrze masz z tą kanalizacją! Cieszę się razem z Tobą :lol:

Podziwiam też zapał i trud włożony w pracę przy cegłach i sprzątaniu. Wiem jak trudno czyści się po tynkach :roll: dlatego doceniam tym bardziej 8) :lol: No ale że jeszcz emiałaś siłę ten piach.... no no zaszalałaś kobieto :wink: :lol: :lol: Zakwasów być nie powinno boś wprawina w bojach :lol:

Czekam na fotki wytynkowanego domku :lol:

 

Kolakao masz kogoś do wylewek? U mnie już wszystko skończyli i u siostry też. Mają ekspresowe tempo i jesteśmy obie zadowolone z wykonania. Płaciłyśmy po 11zł/m2. Wylewki suche z miksokreta. Na drugi dzień już chodziłam po domu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No narobilam sie znowu dzisiaj jak lysy kon - a pogoda iscie irlandzaka dzisiaj byla - nie wiem jak u ciebie ale ja myslalam ze mi powyrywa wlosy razem z cebulkami :lol: :lol: - toz to nie kilecczyzna zeby tak wialo :roll: :wink:

 

No do wylewek mam - moj hydraulik ma ekipe ktora chodzi za nim i tez robi z miksokreta - mam nadzieje ze bedzie ok!! CEna taka sama!1!!!!

 

Musze juz dac znac hydr ze tynkarze koncza wkrotce i ze bedzie mogl wchodzic - wreszcie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis nie wiało az tak. Też sprzątałam trochę po karton gipsach. Żeby tylko nie padało w nocy bo wylewki mi schną :roll: Nie popracowałam dzię sobie. Jakaś taka jestem dziś bez sił. Chyba ciśnienie bo padnieta jestem okropnie. O 15 byłam już w domu i polegiwałam w wannie :lol: Nie mam dzis na nic siły :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze z tym klinkierem to szkoda :( Ale wiesz, takie decyzje mimo tego, że są trudne do podjęcia potem owocują. Gratuluję zdecydowania i męskiej decyzji!!!!!!!!!

 

Ja mam okno w łazience na dole w pionie. Teraz zdecydowałam, że ma być... poziome :oops: :oops: Już powiedziałam panu by to zmieniał :oops: Mogę jeszcze zmienić bo to otwór w luksferach więc jeszcze jest czas na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao, Ty masz pałera :o :lol:

 

Ja jedynie sprzątam na działce i to od czasu do czasu :roll: :oops:

 

Pustaków fundamentowych nawet nie dam rady przesunąć, te na ściany ledwo uniosłam :roll: :-?

Może przy wykończeniówce się przydam?? :oops: :roll:

 

Aha, bym zapomniała, za to jestem niezastąpiona w robieniu zakupów budowlanych 8) Mam dar przekonywania co do upustów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga połowo Kolakao weź Ją na kolana 8) i nie zganiaj Jej :evil: :evil: :lol:

 

No ale skoro sam zdjął cegłę to niech sobie chłopina przed kompem posiedzi chwilkę :wink: :lol: Zasłużył :wink: :oops: :lol:

 

A w tej Irlandii to gdzie? Moja rodzinka siedzi w okolicy Corku. :wink:

 

niestety na nic sie zdalo musialam zejsc, ale przynajmniej w slusznej sprawie siedzial i szukal klinkieru na parapety :) :) - a teraz juz spi, dwa piwka i po mezu!!!!!

 

A nie my to bylismy w Dublinie!!!!!!!!!! Podobalo mi sie ale juz pozniej bardzo mi sie tesknilo za Polska i wrocilam, no i budowa domku sie zaczela i ktos musial tego wszystkiego pilnowac - ale teraz malz zastanawia sie czy wrocic :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao, Ty masz pałera :o :lol:

 

Ja jedynie sprzątam na działce i to od czasu do czasu :roll: :oops:

 

Pustaków fundamentowych nawet nie dam rady przesunąć, te na ściany ledwo uniosłam :roll: :-?

Może przy wykończeniówce się przydam?? :oops: :roll:

 

Aha, bym zapomniała, za to jestem niezastąpiona w robieniu zakupów budowlanych 8) Mam dar przekonywania co do upustów :wink:

 

No mam czasami dosyc - a mi wlasnie z upustami kiepsko idzie chociaz ostatnio udalo mi sie wyrwac pare :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao czekamy na te zdjęcia po tynkowaniu :lol:

Jak sobie pomyślę, ile to będzie u mnie trwało ... to mnie ciarki po plecach przechodzą :-?

Wymyśliłam sobie tynk tradcyjny ... :-? :-? :-?

 

Wiesz co reyzel nie jestes sama ja tez wymyslilam sobie tradycyjne - maja skonczyc w przyszlym tygodniu - ladnie im idzie - podoba mi sie!!!!!!!

 

Kolakao, jaką masz powierzchnię ścian??? Bo ci Twoi idą jak burza :o a ja usłyszałam, ze tynki u nas będą robić grubo ponad miesiąc :o :o :o

A może masz liczną ekipę ?? A z tym piaskiem kwarcowym to dobry pomysl ... Muszę go przedyskutować :wink: Czy Ty gdzieś widziałaś wcześniej taki tynk ? Czy zdecydowałaś się w ciemno 8) ?

 

Pięknie już u Ciebie :D I jak duuuuużo zrobione !!! Gratuluję :D :D :D

Szczególnie tych sił do pracy ... :roll: :roll: :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kollakao, jaką masz powierzchnię ścian??? Bo ci Twoi idą jak burza :o a ja usłyszałam, ze tynki u nas będą robić grubo ponad miesiąc :o :o :o

A może masz liczną ekipę ?? A z tym piaskiem kwarcowym to dobry pomysl ... Muszę go przedyskutować :wink: Czy Ty gdzieś widziałaś wcześniej taki tynk ? Czy zdecydowałaś się w ciemno 8) ?

 

Pięknie już u Ciebie :D I jak duuuuużo zrobione !!! Gratuluję :D :D :D

Szczególnie tych sił do pracy ... :roll: :roll: :roll: :lol:

 

czesc Reyzelku :) u mnie bedzie ok 900m2 (z garazem) tynkow jak nie wiecej - jeszcze dokladnie nie liczylismy ale cos kolo tego :roll: -no bardzo ladnie robia - codziennie zaczynaja o 7 rano i walcza do 16-17 a czasami nawet pozniej przy lampach :o :lol: !!!!!!

jest dwoch tynkarzy i jeden pomocnik - naprawde bardzo solidnie pracuja - bardzo!!!!!!

A ja na te tynki trafilam przez przepadek - zadzwonilam z gazety do faceta i powiedzial mi ze on robi tynki z agregaru ale wlasnie takie cementowo wapienne i ze wychodza jak gladzie i ze sa biale - ale ze gosvciu byl mlodym cwaniakiem i mnie zdenerwowal wiec zaczelam szukac gosci ktorzy recznie by robili takie tynki i znalazlam rowniez prze anonse i tych juz wzielam w ciemno - nie widzialm ich roboty, a zdecydowalam sie po rozmowie z tym panem - jakos mam czuja do ludzi - jak cos kombinuja to po prostu od razu widac :x :roll: :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Bardzo sie ciesze ze jakos to wszytsko idzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak robota idzie to człowiek zaczyna snuć plany. Zrobię to i to i możńa mieszkać. ALbo to i tamto i może pomeiszkiwać chociaż. A moze wejsć i kończyć mieszkajac w murach? Czy lepeij poczekać aż wszystko zrobimy?

 

Mnie męczą tysiace pytań :lol: Staram się nimi głowy sobie nie zaprzątać ale wiem, ze bedę musiała podjąć decyzję :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak robota idzie to człowiek zaczyna snuć plany. Zrobię to i to i możńa mieszkać. ALbo to i tamto i może pomeiszkiwać chociaż. A moze wejsć i kończyć mieszkajac w murach? Czy lepeij poczekać aż wszystko zrobimy?

 

Mnie męczą tysiace pytań :lol: Staram się nimi głowy sobie nie zaprzątać ale wiem, ze bedę musiała podjąć decyzję :-?

 

Mnie się wydaje, że trzeba zrobić wszystko, albo prawie wszytko, ponieważ:

1) prowizorka jest najtrwalsza :wink:

2) jak robisz jedno, a za jakiś czas drugie to to pierwsze zdązy się już zniszczyć

3) jak nie robisz wszytkiego ( w miarę wszystkiego) na raz to narażasz się na to, że będzie krasiu basiu

 

Wg mnie można sobie odpuścić kupowanie jakiś mało potrzebnych mebli, ale pomieszczenie ma stać gotowe i czekać na nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie nie wyrobię :( nie położę parkietu przed latem przyszłego roku bo podłogi będą za mokre a paneli nie chcę na dole :(

Myślałam, że jak wykończymy to wejdziemy bez parkietu a ten latem połozymy. :roll:

 

mayland, napisałam wg mnie

Wy możecie zrobić inaczej, ale pomyśl sama

nie szkoda ci będzie całej reszty pomieszczeń??

przecież położenie parkietu to nie jest sprawa bezkurzowa :roll:

malowanie potem, czyli wyjęcie tego pomieszczenia z użytku na jakiś czas :-?

Odpada: mus jest zrobic to wcześniej!! Amen :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...