Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kuźwa ludzie to mają problemy :o :o :o :o Brudna droga.... :o :o :o :evil:

 

Nooo, ona na szczęscie nie jest bezpośrednim moim sąsiadem, mieszka na samym końcu ślepej uliczki, ale dziwoląg z niej starszny: sprawa w sądzie jest bo pani przeszadzały dzieci biegające i krzyczące ( jak to dzieci na wakacjach) po tejże ślepej uliczce i po łąkach, z którymi ja sąsiaduję, czujecie??????? :o

 

co to za babsztyl jeden :o :o :o

Ze takie egzemplarze się znajdują wśród normalnych ludzi :roll: :-? Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym gliniastym błotem to witam w klubie :-?

Do działki dojazd mam wzgędny, choć tez przecież drogą gruntową ( na szczęście w miarę utwardzoną ) ale za to na działce ... :evil: koszmar. Nie ma możliwości, żeby nie tonąć w błocku ...

Muszę dziś zaopatrzyć siebie i męża w kaloszki 8) , bo zamierzamy jutro zrobić jakiś porządek na działce.... o ile śnieg nam sypać prosto w twarze nie będzie :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem :oops: Wysoki brunet :oops: Wad szczególnych nie widziałam bo ciemnawo było :oops: :lol: :lol:

 

Jesssu ide spać bo sie jeszcze z nim umówię :p :lol:

 

No no Mayland 8) To się cichego wielbiciela dorobiłaś :wink: :lol: :lol:

 

Mayland ty zaczynasz miec coraz wiecej tych wielbicieli - jedwabnick, teraz jakis z allegro - o tych dwoch tylko wiemy - ja nawet nie chce myslec ilu ty masz ich rzeczywicie - no nie powiem ze troche zazdroszcze :wink: :oops: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao zamówiłaś juz Zębca? Ja zamawiam w tym tygodniu. Jutro zamawiam grzejniki Purmo. Mam juz wycenę. Jak zobaczył mój hydraulik to stwierdził, że dostałam wiecej rabatu niz on dostaje :lol:

Ale to może on mało dostaje :-?

W każdym razie mam kumpla w hurtowni hydraulicznej jakby Cię to interesowało to dam namiar :wink:

 

Siostra kupowała na Okulickiego te miski podwieszane i bidet. Jest zadowolona i mówi, że ładnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jestes ode mnie duzo do przodu :lol: - piec bede zamawiac za jakies 1,5 tygodnia - ale jednak sie zdecydowlaismy na staporkow - nasz hydraulik powiedzial ze albo zebiec albo staporkow - ooo z tym namiarem to ja chetnie :) - caluje nozki :lol: za namiar-

ja jeszcze nie mysle o baialym montazu jakos mi ten grudzien ucieka - cholera i nie moze mi dojechac elektryk zeby podpiac mnie do tej mojej skrzynki - juz tak niewiele brakuje zebym miala ten prad :cry: :x - a tu znowu przestoje :x - chyba musze znowu zaczac dzwonic i "umilac" ludziom zycie!!!!

 

No a o tej armaturze na okulickiego to wlasniemowil mi tez moj hydr ze jest przyzwoita!!! - dzieki bardzo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babeczki trzymajcie za mnie kciuki i mocno plujcie w poniedzialek ide na rozmowe o prace :lol: :) :roll: :oops: :p :lol: - gacie mi sie troche trzesa!!!!!

 

eee tam, zakasujesz ich wszystkich 8)

 

Dzieki kasienko, potrzebuje dodania mi otuchy :roll: :oops: - jakos troche przez te pare lat niepracowania gdzies po drodze zgubilam wiare w swoje mozliwosci!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wpadnie taka od HR zacznie te swoje sztuczki psycho a ja prosta kobitka jestem nie nadaje sie na jakies glupawe testy ktore mnie po prostu "lekko" denerwuja - brrrrrrr - no jakos to musze przejsc - jade do wa-wy - a jak przejde to bede wam stawiac "centrum sloneczne" w radomiu :roll: :roll: - no babeczki o 15 w poniedzialek plujcie i zaklinajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PLIS PLIS PLIS[/i]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę i na dodatek jeszcze rodzine powieksza o dwa psie pyski do wykarmienia :o :wink: :lol: :lol:

 

no patrzcie jakie cudne:

 

http://www.allegro.pl/item264175781_briardy_owczarki_francuskie.html

 

tylko jeszcze nie wiem czy nam je facet da, jestesmy w trakcie zalatwiania sprawy ze tak powiem -ale bardzo bym chciala!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...