Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja dzwonilam do tego faceta i pyatlam sie ile chce za te pieski - powiedzial ze dal 1000zl ale ze nie chce na nich zarobic tylko znalezc dobry dom dla nich - wiec podalam mu nr telefonu ze jakby chcial sie zdecydowac to ma zadzwonic a ja nie mialam brac udzilau w tej aukcji - no i w koncu nie zadzwonil i nie dal zadnego znaku zycia wiec chyba nici z pieskow :cry: :cry: :cry: :cry: a tak mi sie podobaly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe cudne :o

 

Ja chyba wezme ze schroniska jakiegoś psiaka na działkę. Taki wiekszy by się przydał. Obecny to poduszkowiec :lol: Nawet w domu nie chce mu się szczekać :lol:

 

No my tez sie wybieralismy do schroniska ale jakos dojechac nie mozemy :( juz sama nie wiem co mam zrobic !!!!! ja sie nie nadaje do pojscia do schroniska bo wyszlabym z polowa psow stamtad!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chcialam ale chyba sie jednak nie uda, troszke obawiam sie tej wilgoci - tynki, posadzki beda schly - cala wilgoc bedzie wychodzic - kurcze sama nie wiem !!!! A wy jak - kieyd planujecie przeprowadzke??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

 

No właśnie, tego również się obawiamy!!! i Wszyscy straszą, że nie wyschnie tak jak trzeba... My planujemy przeprowadzkę na wiosnę. :) Sprzedaliśmy juz mieszkanko i do 15 kwietnia musimy je opuścić, więc będzimy robić wszystko, by nam się udało ( w razie czego mamy rodziców, którzy nas "przechowają") :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chcialam ale chyba sie jednak nie uda, troszke obawiam sie tej wilgoci - tynki, posadzki beda schly - cala wilgoc bedzie wychodzic - kurcze sama nie wiem !!!!

 

Wiesz Kolakao, my się przeprowadzaliśmy do nowo wybudowanego bloku ( budowa od listopada do maja ) i uwierz mi, że bardzo duża wilgoć w mieszkaniu była jeszcze przez dobry rok a ogólnie to znikneła wreszcie po 3-4 latach ( można było wreszcie zostawić np. paluszki czy jakieś ciastka na wierzchu i nie były totalnie nasiąknięte wiglocią :o ) )

Tak więc myslę, że to zadna róźnica - miesiąca czy dwóch, oczywiście nie żaby wchodzić na kapiące ściany ale ... poza tym to wg moich doświdaczeń żadna różnica. Trzeba by było poczekać przynajmniej dobry rok :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babeczki trzymajcie za mnie kciuki i mocno plujcie w poniedzialek ide na rozmowe o prace :lol: :) :roll: :oops: :p :lol: - gacie mi sie troche trzesa!!!!!

 

eee tam, zakasujesz ich wszystkich 8)

 

Trzymam, trzymam mocno Kolakao!!! daj znać kiedy puścić 8) No i jak poszło! :D

 

 

JEST JEST JEST UDALO SIE - WLASNIE MNIE OKROPNIE BOLI GLOWA - PRZYJECHALAM Z WA-WY - DOSTALAM TA PRACE - BARDZO SIE CIESZE !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chcialam ale chyba sie jednak nie uda, troszke obawiam sie tej wilgoci - tynki, posadzki beda schly - cala wilgoc bedzie wychodzic - kurcze sama nie wiem !!!!

 

Wiesz Kolakao, my się przeprowadzaliśmy do nowo wybudowanego bloku ( budowa od listopada do maja ) i uwierz mi, że bardzo duża wilgoć w mieszkaniu była jeszcze przez dobry rok a ogólnie to znikneła wreszcie po 3-4 latach ( można było wreszcie zostawić np. paluszki czy jakieś ciastka na wierzchu i nie były totalnie nasiąknięte wiglocią :o ) )

Tak więc myslę, że to zadna róźnica - miesiąca czy dwóch, oczywiście nie żaby wchodzić na kapiące ściany ale ... poza tym to wg moich doświdaczeń żadna różnica. Trzeba by było poczekać przynajmniej dobry rok :o

 

Moze masz i racje - zastanowimy sie jeszcze :roll: :oops: :lol: !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...