Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

... No to ja zaczynam gonić Was dziewczyny :) Oczywście "troszkę" mi to zajmie ale mam nadzieję, że nie będzie źle. Kolejna piękna działeczka... czy tylko takie tam u Was są??? :o aż żałuję, że mieszkam po przeciwległej stronie Polski :wink: Powodzenia - będę śledzić postępy !!!

Ps. Wszystkiego naj... Kolakao ! Ale przedewszystkim szybciuteńkiego wprowadzenia się do tego wymarzonego domku :D ale już z prądem, wodą i wsyztskim tym co do zamieszkania koniecznie potrzebne jest :wink: Tak na marginesie jesteśmy równieśniczkami ... i do tego ten sam znak zodiaku bo ja świętowałam 04 sierpnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie sie milutko zaczyna u mnie robic, no jak ja wam dziekuej :D !!!!!!!

Kolakao... znak rozpoznawczy - brama otwarta i samochód na działce, to znak, że jestem na metrażu Proszę nie ogladać tylko zajechać

 

Dziekuje bardzo, napewno skorzystam :) :) jak tylko bede przejezdzac, jak narazie skradam sie jak lis heheuheuehu z jednej strony podjade, z drugiej - ze niby ja taka niesmiala :lol: :lol: - pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolakao! :wink: no do mnie -niestety :roll: - mówią podobnie ... ale jak dla mnie - pewnie jak i dla Ciebe - się nic nie zmieniło :) no może oprócz tego, że budowy "na starość" ( hehe ) mi się zachcialo :lol: :lol: :lol: a mój kochany mąż nie zapomina dodać każdego dnia ''.. oj kochanie, jak dzisiaj Cię nic nie boli to się zacznij martwić... w tym wieku to zawsze coś musi boleć ...'' :o :o Przyjemniaczek :wink: ale kochany. Nawet bardzo :wink: a co do czytania to miło mi, że zamierzasz przebrnąc przez tę lawinę przegód, jaką mamy za sobą :roll: :roll: swoją drogą to już się dziś znerwiłam, bo ci geodeci co tak dzielnie walczyli na naszej działce porobili błędy i nasi murarze, zamiast wczoraj i dziś murować "emki" musieli poprawiać ich błędy :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, u mnie bylo podobnie z geodetami - tez murarze poprawiali i robili ze tak powiem po swojemu - po cholere wchodza z tymi swoimi laserowymi cudami skoro i tak trzeba poprawic :roll: , trzymaj sie dzielnie - ja jakos daje rade- no czasami brak mi meskiego ramienia i mam duuuuuuuuuzeego dola - ale wtedy szybciutko trzeba sie pozbierac 8) :D :lol: a tobie zycze budowania bez dolow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak rozwiązałaś temat nisko osadzonego ( przysadzistego) dachu, który tak Ci się podobał ?? Bo u nas jest podobny dach w oryginale projektu, ale po podniesieniu ściany kolankowej dom mógłby stracić swoją specyficzną, przysadzistą bryłę - dlatego wydłużyliśmy krokwie, i sztucznie wydłużymy dach, co stworzy wrażenie, że jest taki przysadzisty jak być powinien... przynajmniej mam taką nadzieję :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o dach to u nas nie ma scianki kolankowej, murlata lezy od razu na wiencu, okna nie maja nadprozy- role nadprozy spelnia dodatkowo dozbrojony nad oknami wieniec- ale i tak wydluzylismy dokladnie tak jak wy krokwie - i prawde mowiac bardzo jestem ciekawa jak to wszystko wyjdzie, projekt projektem a budowa budowa - coby mi tylko piekna stodolka nie wyszla - bo u nas jakiejs wyszukanej architektury to niestety nie ma :roll: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z tymi ekipami to roznie jest - jak przyjezdzam to pracuja tylko im uszy podskakuja a jak mnie nie ma to robia co chca - ale ogolnie zeby nie bylo ze jestem wredna i niedobra - jestem z nich zadowolona - robia dokladnie i solidnie - tylko niestety powoli - dom buduja juz 4 miesiac wg mnie to dlugo - moze jestem zbyt wymagajaca :roll: :roll: :-? :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś wymagająca ... nie wiem, będę mogla Ci odpowiedzieć za jakiś czas jak sama będę na tym etapie i zobaczę ile czasu "moim" fachowcom to zajęło :D Ale biorąc pod uwagę przestoje o których pisałaś w dzienniku - to wg mojej oceny i tak jest ok, bo przecież masz rózne ekipy ... Ale jak się domyślam, to oni mieszkają tam u Ciebie, na budowie? więc mogą pracować 24 h :lol: :lol: :lol:

A co do dachu- efekt "wydłużenia" faktycznie dopiero będzie po zrobieniu ... a eksperymenty różnie wychodzą :roll: :roll: sama mam nadzieję, ze nie zepsuliśmy wszystkiego co zepsuć było mozna :lol: Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jak mi milo ze tu zajrzeliscie :D - z ogrodzeniem panowie walcza juz prawie drugi tydzien - ale sa solidni, mi sie tez podoba bardzo - biorac pod uwage ze poprzedni wykonawca walczyl z tym ogrodzeniem prawie rok oni sa swietni jezeli chodzi o czas wykonania :lol: :lol:

dzieki dzieki za core - no co wrodzila sie w mamusie :roll: :wink: :lol: 8) -huehuehu - mala agentka ma prawie 3 lata - a ta czupryna jak sie urodzila byla czarniutenka i wszyscy sie dziwili po kim ona jest - no ale zbielala i DNA nie trzeba bylo sprawdzac :lol: :roll: :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cie serdecznie i ciesze sie z postepow na twojej budowie ..jestem troszke za toba bo z powodu waskiej dzialki musiealam zafundowac sobie piwnice oj..kosztowalo juz.ale jestem bardzo zadowolona..pierwszy strop mam juz za soba a teraz przyszla kolej na strop na pietrze teraz ulozylismy go i czeka na zalanie betonem co nastapic ma w poniedzialek...niezawodna firma Transpec rodem z Radomia z Kozienickiej kolejny raz okrasi nasz domek betonem b15 ....ciesze sie bardzo ...znasz Radom i to jest fajne ja jestemz okolic Radomia moze czasem pogadamy sobie..bo ja o mojej budowie moglabym godzinami gaaaadac i gaaadac....a o twoja pyyytac i pyyytac pozdrawiam ..rodaczka z mazowieckiego :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...