Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

No w koncu przelozylismy ten wyjazd po psiaki na niedziele - pojade wtedy z malzem i dzieciakami - troche sie stresuje :cry: a co jak nie beda chcialy wejsc do naszego auta :roll: a pozniej beda piszczaly albo skomlaly za swoimi wlascicielami - kupilam im troche smakolykow zeby jakos je przekonac - noi troche sie boje to juz nie szczeniaki - jeden ma 2 lata a drugi rok - no i sie jeszcze naczytalam osttanio ze to a charakterne psy!!!!!!!!!!!!

POzyjemy zobaczymy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A z tymi zapapranymi posadzkami ... nie możesz ich ściągnąć z powrotem, zeby "naprawili" co skopcili ??? Przecież mieli piasek do wysypania ....

 

No niby mieli wysypac i tam gdzie ich przypilnowalismy to bylo go wiecej a tam gdzie nie przypilnowalismy no to niestety :(((((((((((((((( - dzisija rowniez spedzilam dzien na kolannach!!!!!!!!!!!!! tym razem w duzym pokoju :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tych posadzek i Twojej pracy. ALe rozumię, że musisz to doczyścić. Klękaj na grubym kawałku styropianu żeby stawów nie przemrozić!!!

Fajnego masz dopalacza. Szukałam datego do siebie ale za pierona nie miałam skąd pożyczyć. I ogrzewaliśmy grzejnikami olejowymi na prąd. Rachunek będzie kolosalny! Ale w przyszłym tygodniu może będzie już piec podłączony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do psów to też miałabym obawy jak zniosą drogę.

Wiesz wpadłam na pewien pomysł. A może dać im przed podróżą jakieś środki nasenne (oczywiscie w odpowiedniej dawce)? Aviomarin też działa nasennie... Nie wiem czy to dobry pomysł ale takie coś mi przyszło do głowy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi troche zostalo do skucia - teraz jak wchodze do domu to od razu mlotek i jak cos odstaje tood razu ide i stukam - :) Mysmy piecyk pozyczali - tzn szwagier od kogos pozyczal i nam pozyczyl :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - ale super grzeje - no a z tym styropianem to wszyscy mnie gonia zebym podkladala - bo zapominam !!!!!!!

Super Mayland jak ci zacznie piec hulac to nie bedziesz chciala stamtad wyjezdzac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do psów to też miałabym obawy jak zniosą drogę.

Wiesz wpadłam na pewien pomysł. A może dać im przed podróżą jakieś środki nasenne (oczywiscie w odpowiedniej dawce)? Aviomarin też działa nasennie... Nie wiem czy to dobry pomysł ale takie coś mi przyszło do głowy :-?

 

Kurcze Mayland ja wiem :roll: najgorzej to rozstanie - szkoda mi tych psiakow - beda sie gapic na zostajacych na parkingu wlascicieli a pozniej pewnie beda jakies osowiale - no zobaczymy jak to bedzie :roll: :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita serdecznie.

Zajrzałam do Twojego dziennika,masz świetny domek i jakie tempe :o

Świetnie sie czytało, podzielam gust co do kuchni (planuje podobną) i co do elewacji (okna i dachówka w takich kolorach już zamówiona). Tak więc jeśli można będę zaglądać. Serdecznie pozdrawiam Dorota

 

A mozna mozna - zapraszam czesciej i dziekuje za zyczliwe slowa dobra kobieto :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za nowy nieznajomy? witaj w moich progach!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))

?No mam czasami dosyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Może i nowa :lol: , co to po cichaczu wpada i tylko czyta i czyta i zdjęcia ogląda :lol: Pozdrawiam

 

No prosze i dopiero teraz sie ujawnia - ladnie to tak - ale lepiej pozno niz wcale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do psów to też miałabym obawy jak zniosą drogę.

Wiesz wpadłam na pewien pomysł. A może dać im przed podróżą jakieś środki nasenne (oczywiscie w odpowiedniej dawce)? Aviomarin też działa nasennie... Nie wiem czy to dobry pomysł ale takie coś mi przyszło do głowy :-?

 

Kurcze Mayland ja wiem :roll: najgorzej to rozstanie - szkoda mi tych psiakow - beda sie gapic na zostajacych na parkingu wlascicieli a pozniej pewnie beda jakies osowiale - no zobaczymy jak to bedzie :roll: :roll: :roll: :roll:

 

To, ze na poczatku będą osowiałe to raczej pewne... :-? :roll:

Ale moze te smakołyki i wasza troskliwa opieka szybko je przekona ?? Trzymam za to kciuki Kolakao :D Na pewno wszystko będzie ok.

 

A na kolanka uważaj, tak jak mówi Mayland :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita serdecznie.

Zajrzałam do Twojego dziennika,masz świetny domek i jakie tempe :o

Świetnie sie czytało, podzielam gust co do kuchni (planuje podobną) i co do elewacji (okna i dachówka w takich kolorach już zamówiona). Tak więc jeśli można będę zaglądać. Serdecznie pozdrawiam Dorota

 

Ja mam tempo - to spojrz tu - ci dopirero maja tempo

:o :o :o

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1961639#1961639

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...