Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Napewno to bedzie piękna choinka :lol:

Ale przyznam Ci się do czegoś, tak żeby nikt nie słyszał :wink:

Siedziałam tam sobie dzisaj i obmyslałam nie tylko kolorki :lol: Choinkę też planowałam. CO prawda nie tegoroczną ale na przyszło rok kto wie! I mam juz pomysły jak przenieść świateczny nastrój na taras, połączyc salon z dworem :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno to bedzie piękna choinka :lol:

Ale przyznam Ci się do czegoś, tak żeby nikt nie słyszał :wink:

Siedziałam tam sobie dzisaj i obmyslałam nie tylko kolorki :lol: Choinkę też planowałam. CO prawda nie tegoroczną ale na przyszło rok kto wie! I mam juz pomysły jak przenieść świateczny nastrój na taras, połączyc salon z dworem :wink: :lol: :lol:

Niiieee nooo nie moge być gorsza, też se wstawię choinkę, a co!!!! :lol:

Podobno teściowa jakąś dla nas szykuje :roll:

Dziewczyny, idę spać, i TU Wam mówię dobranoc, przekażcie to w innych komentach, bo się rozpisywać nie będę :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz te psiaki? 8)

 

No mam te bestie!!!!!!!!!!!!!!!! Ogromne i piekne - troche sie ich boje prawde mowiac!!!!!!! Dzisiaj sa troche sploszone bo zostaja na dworze a tak mieszkaly w domu!!!!!!! No i nie wypuszczamy pieska tesciow bo boimy sie ze go zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz te psiaki? 8)

 

No mam te bestie!!!!!!!!!!!!!!!! Ogromne i piekne - troche sie ich boje prawde mowiac!!!!!!! Dzisiaj sa troche sploszone bo zostaja na dworze a tak mieszkaly w domu!!!!!!! No i nie wypuszczamy pieska tesciow bo boimy sie ze go zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

i gdzie się w końcu spotkaliście??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz te psiaki? 8)
No właśnie??? :roll:

aaa, niedziela nie obsadzona w grafiku :lol:

 

No jezdzialm po jakichs okolicach zawiercia przez turze chyba jechalam do dabrowy slaskiej i jeszcze jakies tam - troche sie rozgladalam czy moze gdzies nie zobacze domku podobnego do twojego ale nie namierzylam nigdzie :lol: no i balonow na powitanie tez nie bylo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz te psiaki? 8)
No właśnie??? :roll:

aaa, niedziela nie obsadzona w grafiku :lol:

 

No jezdzialm po jakichs okolicach zawiercia przez turze chyba jechalam do dabrowy slaskiej i jeszcze jakies tam - troche sie rozgladalam czy moze gdzies nie zobacze domku podobnego do twojego ale nie namierzylam nigdzie :lol: no i balonow na powitanie tez nie bylo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Jeśli jechałas przez Turzą to musiałas przejeżdzać jakieś moze 150 metrów od mojego domu!!!!

równolegle do tej drogi stoi mój dom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ale jakies fluidy czulam ze gdzies tu kaska urzeduje na swojej budowie - slowo daje nawet mi malz powiedzial zebym sie tak nie rozgladala bo do rowu wjedziemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

a o której jechaliście??

przejeżdżaliście na światłach i po lewej stronie był KOściół a po prawej salon Forda??? :roll:

matko, ja Cię chyba też czułam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...