Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

Fotki psiaków :evil: Bo pogryzę :wink: :lol: :lol:

 

Jak zniosły drogę? Jak w domu powitanie? Jak sie czują? Jak dzieciaki? :lol:

 

Spoko cala droge siedzialy z tylu w bagazniku bardzo spokojnie, teraz sa troche zdezorinetowane i ganiaja po pdworku i zastanawiam sie czy nie jest im zimno :roll: :roll: - kurcze no nie wiem - jakos to bedzie - charakterne sa - dziecka sie ciesz - ciekawe jak dlugo????

zdjecia zapodam jutro jak dadza sobie zrobic!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No widzisz ale jakies fluidy czulam ze gdzies tu kaska urzeduje na swojej budowie - slowo daje nawet mi malz powiedzial zebym sie tak nie rozgladala bo do rowu wjedziemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

a o której jechaliście??

przejeżdżaliście na światłach i po lewej stronie był KOściół a po prawej salon Forda??? :roll:

matko, ja Cię chyba też czułam :lol:

 

Kurcze kaska nie pamietam co ja mijalam, ale naprawde jakos mi sie tak wydawalo ze ty gdzies tam :) - jechalismy ok 12-13

musialam dac cos cieplego psiakom i dlatego mnie nie bylo przez chwile!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze kaska nie pamietam co ja mijalam, ale naprawde jakos mi sie tak wydawalo ze ty gdzies tam :) - jechalismy ok 12-13

musialam dac cos cieplego psiakom i dlatego mnie nie bylo przez chwile!!!

 

:o :o :o :o :o

wtedy właśnie byłam na działce, serioooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze kaska nie pamietam co ja mijalam, ale naprawde jakos mi sie tak wydawalo ze ty gdzies tam :) - jechalismy ok 12-13

musialam dac cos cieplego psiakom i dlatego mnie nie bylo przez chwile!!!

 

:o :o :o :o :o

wtedy właśnie byłam na działce, serioooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

awiesz co jak jechalismy przez zawiercie i nie wiedzielismy gdzi ejechac to sobie pomyslalam ze jkabym miala telefon do ciebie to bym sobie zadzwonila i by bylo po problemie - gps bym sobie z ciebie zrobila!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielom pewnei trudno było się z nimi rozstać... :roll:

 

no plakali i wlasciciel i wlascicielka a nie bede wspominac o synu ktory nie wiedzial ze pieski zostana oddane :((((

Nie pwoiedzieli dziecku, ze oddaja psy? :roll: Źle zrobili że nie przygotowali na taką zmianę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz te psiaki? 8)

 

No mam te bestie!!!!!!!!!!!!!!!! Ogromne i piekne - troche sie ich boje prawde mowiac!!!!!!! Dzisiaj sa troche sploszone bo zostaja na dworze a tak mieszkaly w domu!!!!!!! No i nie wypuszczamy pieska tesciow bo boimy sie ze go zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A gdzie zdjęcia :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sa boskie tylko musze im poucinac wlosy znad oczu bo maja pozaslaniane, nie ujadaly ale ja pare razy wychodzilam sprawdzac czy siedza w komorce zeby im cieplutko bylo :lol: no i jeszcze o 23 zupe im podgrzewalam z makaronem zeby im bylo cieplej- maila byc na dzisja dla nas ale nie bedzie huehuehuehuehueue!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sa boskie tylko musze im poucinac wlosy znad oczu bo maja pozaslaniane

 

Z tym ucinaniem włosow to się najpierw upewnij czy możesz ! Bo właśnie przy bobtailach ( znajoma ma i ma kompletnego świra na punkcie swoich psów i tej rasy :wink: ) nie jest to podobno wskazane - nie wiem dlaczego ale coś tak kiedyś wspominała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sa boskie tylko musze im poucinac wlosy znad oczu bo maja pozaslaniane

 

Z tym ucinaniem włosow to się najpierw upewnij czy możesz ! Bo właśnie przy bobtailach ( znajoma ma i ma kompletnego świra na punkcie swoich psów i tej rasy :wink: ) nie jest to podobno wskazane - nie wiem dlaczego ale coś tak kiedyś wspominała :roll:

 

Kurcze wiesz co moja siostra ze szwagrem sa wete i ona mi wlasnie powiedzial zebym im te hery ciachnela - mam nadzieje ze wiedza co mowia :roll: :roll: - ale pomimo tego jeszcze sie upewnie skoro tam mowisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...