Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

No sa boskie tylko musze im poucinac wlosy znad oczu bo maja pozaslaniane

 

Z tym ucinaniem włosow to się najpierw upewnij czy możesz ! Bo właśnie przy bobtailach ( znajoma ma i ma kompletnego świra na punkcie swoich psów i tej rasy :wink: ) nie jest to podobno wskazane - nie wiem dlaczego ale coś tak kiedyś wspominała :roll:

 

Kurcze wiesz co moja siostra ze szwagrem sa wete i ona mi wlasnie powiedzial zebym im te hery ciachnela - mam nadzieje ze wiedza co mowia :roll: :roll: - ale pomimo tego jeszcze sie upewnie skoro tam mowisz :)

 

Nieeee, no skoro masz takich fachowców pod ręką to się nie zastanawiaj już i nie podważaj ich kompetencji :wink: :roll: Bo jeszcze się obrażą 8) :D

Myślałam, że po prostu sama o tym pomyslałaś a ja zawsze taka jestem, że wszystko trzy razy sprawdzam i się zastanawiam, dlatego Ci o tym napisałam :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słodkie :D

Jaka to rasa??

Kompletny ze mnie ignorant :oops:

 

TAm ci sie fachowcy zawalaja a ty sie martwisz ze z ciebie ignorant, kurna niech przychodza - oni tak przychodza jak do mnie hydraulik - dzisiaj znowu powiedzial ze przyjdzie jutro :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

:evil: :evil: :evil: BADZIEWIAKI!!!!!!!!!!

 

ale jaka to rasa??? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Briardy, wreszcie doczekals - ale sie dzisiaj tak na siebie rzucily i gryzly ze bylismy przerazeni i w pierwszym momencie chcielismy je oddac - ale jeszcze zobaczymy co z nimi zrobimy!!!!!!! dzwonilam do babki ktora hoduje braiardy i powiedziala ze trzeba je rozdzielic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzwonie juz caly wieczor do roznych osob miedzy innymi do wlascicieli - w koncu obiecalam ze ich nie rozdziele nie? - ja slowna jestem jak obiecalam to tak ma byc i koniec - rozmawialam z wl i ponoc czasami tak maja :o - ale dzisiaj byla niezla jatka - rozmawialam z babka ktora hoduje te pieski i poradzila mi zeby je rozdzielic :-? ze suka ewidentnie dominuje nad psem - no i tak rzeczywsicie jest i jak rozmawialam z wlasci to oni to potwierdzili!!! Jeszcze zobaczymy co z tym wszystkim bedzie!!! No ta psina jest zdominowana przez suke - rzuci sie mu patyk ona od razu leci za nim pog;askac go tez nie mozna bo ona zaarz sie pcha i warczy na niego - cos bedziemy kombinowac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzwonie juz caly wieczor do roznych osob miedzy innymi do wlascicieli - w koncu obiecalam ze ich nie rozdziele nie? - ja slowna jestem jak obiecalam to tak ma byc i koniec - rozmawialam z wl i ponoc czasami tak maja :o - ale dzisiaj byla niezla jatka - rozmawialam z babka ktora hoduje te pieski i poradzila mi zeby je rozdzielic :-? ze suka ewidentnie dominuje nad psem - no i tak rzeczywsicie jest i jak rozmawialam z wlasci to oni to potwierdzili!!! Jeszcze zobaczymy co z tym wszystkim bedzie!!! No ta psina jest zdominowana przez suke - rzuci sie mu patyk ona od razu leci za nim pog;askac go tez nie mozna bo ona zaarz sie pcha i warczy na niego - cos bedziemy kombinowac!!

 

zazdrosna jest :roll: :roll: :roll: jak każda kobieta :wink: 8) :lol: :lol: :lol:

 

A te bramy to też już rano sprawdzałam :D Super pomysł, garaż dwustanowiskowy na przestrzał - że też o tym wcześniej nie mysleliśmy :o

 

Brama extra Kolakao :D :D :D Kiedy będzie druga ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o tym zeby zrobic na przestrzal tez myslelismy ale u nas ta druga brama jest do skladu wegla :lol: :oops: - po prostu od strony frontowej mamy brame segmentowa (wlasciwa ze tak powiem :) - dla aut :) a od tylu mamy druga brame wjazdowa na dzialke i druga brame garazowa wlasnie do tego skaldu na wegiel :roll: :roll: :roll: - tak to sobie wymyslilismy, pozniej wprawdzie stwierdzilismy ze mozna bylo przeciez zrobic zwykle drzwi ale nie byly by tak wygodne do przerzucania wegla jak garazowe :lol: :oops:

A jak to wszystko wyjdzie w praniu to pozyjemy i zobaczymy :lol: :wink: !!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o tym zeby zrobic na przestrzal tez myslelismy ale u nas ta druga brama jest do skladu wegla :lol: :oops: - po prostu od strony frontowej mamy brame segmentowa (wlasciwa ze tak powiem :) - dla aut :) a od tylu mamy druga brame wjazdowa na dzialke i druga brame garazowa wlasnie do tego skaldu na wegiel :roll: :roll: :roll: - tak to sobie wymyslilismy, pozniej wprawdzie stwierdzilismy ze mozna bylo przeciez zrobic zwykle drzwi ale nie byly by tak wygodne do przerzucania wegla jak garazowe :lol: :oops:

A jak to wszystko wyjdzie w praniu to pozyjemy i zobaczymy :lol: :wink: !!

pozdrawiam

 

uhhmmmm... takie buty :roll: :roll: :roll:

No to ja sobie całą teorię ładnie dopisałam :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...