Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bylam na dzialce, psy mnie nie zgryzly - siebie tez nie- na szczescie :lol: - ale jakas ja dzisiaj jak nacpana chodze - hydraulik dziala - zamknal sie w domu i powiedzial ze nie wyjdzie bo sie boi psow :lol: - ostatnio nie wiem czy wam pisalam facet od piasku jak zaczely do niego biec nasze pieski to spylil na slup energetyczny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - ze ja tez tego nie widzialam huehuehuehueeuh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyc tego skuwania nawet nie mam sily wieczorem wejsc na forum :cry: !!!! Ale jak zwykle REyzel mnie motywuje :lol: :lol: !!!!

 

 

cześć Monika

 

ja" mam" takiego pana do pomocy na działce za 50 zł za dzień

 

tylko trzeba go przywozić i odwozić, mieszka w Kiedrzyniu tj za lotniskiem i jeszcze za Małęczynem

 

On nadaje się do kopania i do takich prostych zajęć, gdzie niezbyt można coś zepsuć

 

Jeśli będziesz kiedyś potrzebowała to dam nr tel.

 

Jade zaraz na działkę malować deski :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czyścisz? :o

 

No czyszcze - bo robie to sama i tylko pare godzin dziennie - z rana dziewczyny porozwozic - pozniej na szybkie sniadanko, ok 9.30 jestem na dzialce - psiury nakarmic, w "centralnym" rozpalic to zaczynam o 10 - kuje do do 13.30 gdzies a pozniej znowu jade po dziewczynki do radomia wracama do do domu cos im do jedzenia dac a po poludniu to roznie - na jakies dodatkowe zajecia ze starsza no iczas sie gdzies kurczy - pozniej to mala madzie nie chce mnie juz wypuscic z domu wieczorem to tez n ie moge jechca - no i wieczorem musze jeszcze raz sie wyrwac zeby psinom dac jesc :roll: :roll: - no wytlumaczylam ci sie Mayland dlaczego to tak dlugo trwa :cry: :cry: :x :x :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyc tego skuwania nawet nie mam sily wieczorem wejsc na forum :cry: !!!! Ale jak zwykle REyzel mnie motywuje :lol: :lol: !!!!

 

 

cześć Monika

 

ja" mam" takiego pana do pomocy na działce za 50 zł za dzień

 

tylko trzeba go przywozić i odwozić, mieszka w Kiedrzyniu tj za lotniskiem i jeszcze za Małęczynem

 

On nadaje się do kopania i do takich prostych zajęć, gdzie niezbyt można coś zepsuć

 

Jeśli będziesz kiedyś potrzebowała to dam nr tel.

 

Jade zaraz na działkę malować deski :-?

 

dzieki ci bardzo - cmok cmok cmok - jak bede potrzebowac to dam znac 8)!!!

no i nawet blisko nas mieszka - znacznie blizej niz do ciebie - kurcze kawal drogi go wozicie - ale jak jest potzrebny to dobrze ze w ogole ktos taki jest!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje zdziwienie tym kuciem wzięło się stąd, że tyle osób zalechecało do tynków po wylewkach i przysypaniempiaskiem. Przecież i ja miałam tak robić i w ostatniej chwili nastąpiła zmian planów. Chyba bardzo dobrze, że sie tak stało bo nie wiem kto by to doczyścił :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...