Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

To moje zdziwienie tym kuciem wzięło się stąd, że tyle osób zalechecało do tynków po wylewkach i przysypaniempiaskiem. Przecież i ja miałam tak robić i w ostatniej chwili nastąpiła zmian planów. Chyba bardzo dobrze, że sie tak stało bo nie wiem kto by to doczyścił :roll:

 

Ja tez tak mialam robic i robic tynki po wylewkach - ale wtedy na pewno pilnowalabym dokladnie tego piasku i wysypywanej ilosci :x - no i wtedy zakladalismy ze folie bysmy rozkladali :lol: 8) - a tak olalismy to i teraz musze to cholerstwo skuwac :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam dosyc tego skuwania nawet nie mam sily wieczorem wejsc na forum :cry: !!!! Ale jak zwykle REyzel mnie motywuje :lol: :lol: !!!!

 

Ktoś musi 8) :roll: :roll: :roll:

 

Oj kochana, mam nadzieję, że już kończysz tę okropną robotę .... :o Dużo Ci jeszcze zostało ?

 

No caly dom skonczylam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - zostal garaz - ale tam juz z malzem bede dzialac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudne te drzwi. Co to za firma?? Ile kosztowały? Idealnie w moim typie.

 

Firma stobrawa - ale po czasie zorientowalismy sie ze robi je art-tom (taniej chyba wychodzi) kosztowaly nas prawie 4tys - mi sie tez bardzo podobaja, mialam obawy co do jakosci bo byly zamawiane przez neta :roll: :D -ale zew , prezentuja sie ok nie spr jeszcze jakosci po otorzeniu skrzydla :roll: wiesz bolce i takie sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, co sie bedziemy martwić :wink: Co ma byc to będzie. Nigdy nie byłoby wystarczająco bezpiecznie :-? Najlepiej to z domu nie wychodzić...

 

Przyszły tydzień widzę pod znakiem wylewek :lol: Zobaczysz jak ślicznie zrobi się w środku :lol: Dopiero nie bedzie Ci się chciało stamtąd wychodzic! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły tydzień widzę pod znakiem wylewek :lol: Zobaczysz jak ślicznie zrobi się w środku :lol: Dopiero nie bedzie Ci się chciało stamtąd wychodzic! :lol:

 

No we wtorek maja wszystko zalac :) bedzie super - martwi mnie tylko wykonastwo naszego hydraulika - mayland czy u ciebie wywiajl folie pod styropianem na sciany czy tylko kladl na podlodze?????? i czy dokladnie ukladali styropian - szczegolnie chodzi mi o miejsca gdzie ida rury po podlodze :roll: :roll: :roll: :roll: - moze masz jakies zdjecia????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdjęć. Ale ja sie tym nie martwię. Mam bardzo wyniesiony budynek. Około 70cm nad poziom gruntu. Porządny też był chudziak. Masa żółtego piasku poszła pod chudziak. Nie bedzie ani przemarzać a o wodzie to mowy nie ma. Styropianu dalismy 10cm pod wylewki własciwe i same wylewki tez duże. I to jak była dana folia to teraz mam w nosie :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...