Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kolakao, Ty chyba telepatycznie wyczułaś , że znów chcę Cię przywołac do porządku- gdzie jesteś i co robisz, że Cię nie ma i nic nie piszesz, jak poszło na placu boju 8) :roll: !!

 

Super, ze wylewki już prawie na ukończeniu :D :D :D To już naprawdę coraz bliżej ... :wink: :lol: :lol:

 

Córunia jest przesłodka - pewnie jak ten tort, co stoi przed nią :D :D :D

Ale mamusia to chyba musi trochę zwolnić i odpocząć, co ? :roll:

 

Czekam na zdjęcia po wylewkach :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha...i w dodatku jestem pierwsza na 13 stronie super :lol: uwielbiam 13 serio....czy moge goscic tu czesciej :D

 

aga oczywiscie ze mozesz - ja jestem taka zabiegana ze nawet nie mam czasu pozadnie usiasc do tego kompa i wszystkim odpowiedziec - bedzie mi bardzo milo - zapraszam o kazdej porze i godzieni :lol: 8) 8) :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tak ślicznej córuni to warto domek budować :wink:

 

Dla córci życzenia urodzinowe a dla mamy życzenia wielu sił i dalszych fajnych pomysłów.

 

Podpatruję Waszą parterówkę, bo moim marzeniem był podobny domek. Niestety nic z tego nie wyszło.

 

Pozdr

 

Bardzo mi milo ze potpatrujesz a jeszcze milej ze sie ujawnilas :D :D :D :D :D - zapraszam czesciej, a nam jakos sie udalo wybudowac parterowy - chociaz pierwszy projekt byl kupiony domu z poddaszem - na szcescie w nieszczesciu- musielismy sprzedac :roll: :roll: :roll: i tamta dzialke a projekt gdzies lezy niewykorzystany - wiec Amtla nigdy nie mow nigdy!!!!!! :roll: :lol:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziłaś juz po wylewce w domu? 8) Super uczucie 8) :lol: :lol:

Fajny tort urodzinowy. Pewnei smakował niesamowicie? :lol:

 

No oczywiscie ze chodzilam - bo to bym nie byla ja jakbym tam nie wlazla :lol: 8) - ale kurcze szlam bardzo delikatnie i zostaly ze dwa slady :oops: - wylewkarze powiedzieli zebym wziela styropiany i po nich chodzila - no i oczywsicie drugie wejscie bylo po stryropianach euhueheheuheuhuehuehe - a jakze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A tort wygladal bosko - no i byl smaczny - bo zawsze jak cos takiego ladnie wyglada to nie za bardzo smakuje a ten byl smaczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziłaś juz po wylewce w domu? 8) Super uczucie 8) :lol: :lol:

 

No własnie, chodziłaś Kolakao czy nie ? I gdzie te zdjęcia o które prosiłam :(

 

A jakie to uczucie, o ktorym piszesz Mayland ? Z czymś porównywalne 8) :wink:

 

Czesc reyzelku - zdjecia porobie jak bedzie mozna na te wylewki wejsc - jak na razie nie wchodze bo juz porobilam pare sladow :oops: :cry: - a uczucie jest niesamowite - i nie da sie porownac z niczym - to takie uczucie ze juz calkiem blisko - ze wlasciwie te najgorsze etapy budowy juz sa za nami a dom bedzie juz tylko piekniejsze :) - no i parapety sa na wysokosci pepka a nie piersiakow prawie huehuehuehuehue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzuty miałaś wrzucić!!!!!!!!!

 

Śliczna ta Twoja córunia!!!! Urodzinowe buziaczki dla Niej :D

 

Braza ja mam taki mlyn ostatnio ze w ogole zapomnialam o tej lazience :oops: :oops: ale dziekuje ci bardzo ze pamietasz i sie dopominasz o prace :lol: :lol: - nawet teraz chcialam wgrac zdj na fotosik ale nie obs. plikow z rozszezeniem pdf no i du.... - ale sie wreszcie spreze i to zrobie

 

dziekuje w imieniu mojej malej gaduly!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoje wylewki wchodziłam na drugi dzień i były twarde jak kamień.

 

Gdzie kupowałas tort? Moja córka ma urodziny 3 lutego wiec niebawem. :lol: Mozę zrobiliby tort z jakąś piosenkarką?

 

Kurcze Mayland ja tam nie wiem - one dopiero wczoraj byly robione i to wieczorem skonczyli tzn ok 17 to moze do dzisiaj jeszcze nie doszly - u mnie tam w tym polu gwizdzi jak ta lala - jest pare stopni na minusie a tam wydaje sie jakby bylo z -15!!!!!

 

A tort kupowalam u Wasilewskiego na Chrobrego w cukierni - maja rozniaste te torty - cena mnie tez o malo co nie zabila ale babcia sie dorzucila wiec nie bylo tak strasznie :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziłaś juz po wylewce w domu? 8) Super uczucie 8) :lol: :lol:

 

No własnie, chodziłaś Kolakao czy nie ? I gdzie te zdjęcia o które prosiłam :(

 

A jakie to uczucie, o ktorym piszesz Mayland ? Z czymś porównywalne 8) :wink:

 

Czesc reyzelku - zdjecia porobie jak bedzie mozna na te wylewki wejsc - jak na razie nie wchodze bo juz porobilam pare sladow :oops: :cry: - a uczucie jest niesamowite - i nie da sie porownac z niczym - to takie uczucie ze juz calkiem blisko - ze wlasciwie te najgorsze etapy budowy juz sa za nami a dom bedzie juz tylko piekniejsze :) - no i parapety sa na wysokosci pepka a nie piersiakow prawie huehuehuehuehue

 

Czesc Slonce :lol: ( ale trafiłas z tym moim pseudo - tak do mnie zaprzyjaźnione osoby mówią :) )

Śladami się nie przejmuj- będzie pamiątka po Twojej niecierpliwości :wink: :D Cieszę się na to Twoje odczucie, że to już tuż tuż 8) Bo ja cały czas trzymam kciuki za ten grudzien :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...