Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wracaj do nas bo tęsknimy :wink: :lol:

 

Co ma znaczyc to polprzymkniete oko :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

oj się czepiasz Kolakao....

Nie wiem co Mayland miała na myśli i za nią się wypowiadać przecież nie mogę ale z pewnoscią tęsknimy za Tobą :D Z tym się zgadzam :D

I wracaj do nas szybciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak zwykle o dzieckach mysle i sobie niestety tylko perfumik :roll: :roll: - no ale moze nastepnym razem :-? - a troche tez tam jest taka nie na moj gust moda i pewnie tez dlatego nie chcialo mi sie za bardzo chodzic i szkuac czegos!!!!

A jezeli chodzi o wentylacje to panowie od rekuperatora powiedzieli nam ze poniewaz oni nie wywiazali sie z terminu to moga nam wypozyczyc osuszacz :roll: - myslalam ze za darmo :lol: :lol: - ale nieststy nie :cry: 100zl za dobe za jeden a na nasz dom potrzebne sa dwa :o :o :o no to jakbym miala wziasc na 5 dni to tysiaczek nie moj :evil: - wiec jednak bedziemy grzac i wietrzyc, bo grzanie przy zamknietych oknach tez nie ma sensu :( :( :( !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sobie pomyslałam, ze pewnie z tym perfumikiem dla siebie wrócisz 8)

 

A co do rekuperatora - skoro oni zawalili, to jakim prawem jeszcze chcą za kasę ten osuszacz wypożyczyć :o ???!!! Chyba zartują ... za friko powinni Ci go dac!!!

Przecież to oni się nie wywiązali z umowy :evil: !!! Kolakao, duś ich i nie daj z siebie zedrzeć kasy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale badziewiaki od tych rolet :evil: Z tym wypożyczeniem osuszacza też dowalili. :evil: Wkurzają mnie tacy cfaniacy :evil:

 

Ale cieszę się, że wróciłaś :lol: EkoTech piękny!!!!!!! :lol: Będzie niedługo cieplutko, to pewne :lol:

Biorąc pod uwagę, ze kazdy termin się przedłuża na budowie to i tak masz świetne tempo. Nie ma co sie kurczowo trzymać końca roku. W tyczniu tez możecie zamieszkać. Juz tak niewiele brakuje!

 

Kolakao robiłam projekt łazienki w Impero. Jak kupisz u nich płytki to projekt masz gratis. Ja poszłam, wybrałam płytki, potem umówiłam się z projektanktą, powiedziałam już co chcę, zapisała, skasowała 200zł i w piątek mam mieć projekt. Płytki kupuje odrazu i w sobotę moze już bedą na działce. Te 200zł odliczą mi od ceny płytek przy zakupie. Tak to wyglada u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No babeczki tez ich wysmialam z ta zaplata - barany jedne :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x - za darmo nie chca a termin zawalili i nic sobie z tego nie robia ikoniec!!!!

juz mi sie nie chce denerwowac!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Roleciarze beznadziejni - chyba zaloze firme z roletami !!! bo w radomiu nisza roletowa!!!!!!!!!!

 

No mysle ze za jakies 2 miesiace bedzie mozna pomyslec o wprowadzniu sie :)

 

Ja mialam goscia z impero tez mi taka cene wlasnie rzucil - musze sie przejechac na warszawska do tego nowego sklepu i tam popatrzec co maja - juz mniej wiecej wiem co i jak ale jeszcze musze to zobaczyc :))) zobaczyc w realu taka lazienke i bede wiedziec czy to jest to :roll: - noi chyba zrobie tak jak mowisz - zamowie projekcik i wrzuca w koszty go!!!! a nie wiesz jak cenowo oni sie maja do innych hurtowni z tymi samymi plytkami!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wybrałam 2 gatunek więc cene mam rewelacyjną. Normalnei ksoztują ok 80zł a ja kupuję po 36zł. NAwet nie szukałam gdzie indziej.

 

Gorzej z górną łazienką. Podobaja mi się płytki po 100zl/m2 :( Nie kupie ich, mowy nie ma. Ale może coś wykombinuje z polączeniem z innymi gładkimi? :-? Musze pomyslec nad tym.

 

W Wemie nie sprawdzałam. Nie chciało mi się jechać bo musiałabym przebić się przez całe miasto. Na Wierzbickiej jest też duzy salon ale i tam nie byłam. WIem jak ma wygladać łazienka i teraz szukam płytek odpowiednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kola nie masz jeszcze zamontowanych rolet?? (jeśli dobrze doczytałam)

 

No wlasnie dzisiaj skonczyli :roll: :roll: :roll: - zamontowali rewizje we wszystkich oknach i przyszli do mojego malza zeby podpisal protokol odbioru i dobrze ze poszedl i spr jak to wszytsko jest zamontowane noi oczywsicie przy jedenj rolecie rewizja byla po prostu polozona i niczym nie przyczepiona :o :o :evil: :evil: :evil: :roll: :roll: - porobili glupie miny ze niby sie nie da, nie wiedzieli - ale mieli to zrobic bo inacezj bysmy im nie podpisali protokolu i niby to jakos poprawili i ni z gruszki ni z pietruszki sie ulotnili nie wiadomo wlasciwie kiedy - slowo daje skorzystali z okazji ze przyjechali faceci do obmiaru drzwi wew i pojechali jak nas nie bylo na zew. :evil: :evil: :evil: - kawal drani i baaaaaaaaaaaaaaaaardzo kiepska firma!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...