Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

Ja nei chodziłam za roletami ale widzę, ze to naprawdę problem :o Moze faktycznei jest to nisza rynkowa w naszym mieście :roll: Trudno uwierzyc, że przy tak dochodowym interesie nie ma wykonawcy solidnego :o W końcu to dość popularne i nie takie tanie urządzenia :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A napsiz jak z tymi drzwiami wewnętrznymi? Coś postanowiliście? WYbrane już? Gdzie w końcu zamawiacie?

 

No bylismy w hossie i dali nam wiecej upustu niz w fachowcu ale dzisiaj przyjechala nam ekipa od zdjecia wymiarow tych drzwi, no i wyobraz sobie ze przyjechali do nas i powiedzieli ze oni wymierzaja tylko drzwi zew i okna a od drzwi wew jest inna ekipa :o :o :o :o :o :o ( bo zamawiamy tez u nich te dzrwi miedzy garazem a domem) ale stwr ze to glupota i zeby sciagneli ten wymiar drzwi wew rowniez no i niezbyt wielka checia sciagneli rowniez wym tych drzwi wew :roll:

no i oczywiscie moj malz musial powiedziec o forum i o naszych pogadankach i o tym ze my takie madrale jestesmy - no jakbym lutnela.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nei chodziłam za roletami ale widzę, ze to naprawdę problem :o Moze faktycznei jest to nisza rynkowa w naszym mieście :roll: Trudno uwierzyc, że przy tak dochodowym interesie nie ma wykonawcy solidnego :o W końcu to dość popularne i nie takie tanie urządzenia :-?

 

no metrol to jedna wielka kiszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RAZ JESZCZE NIE POLECAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi montażystami to oni tak mają. Każdy jest od czego innego. DO mnie jedni przyejchali wymienic szybke w drzwiach, po godzinie byli inni do bramy garażowej skończyc automatykę a po 2 godzinach inny facet na pomiary drzwi wewnetrznych :lol:

Ale może coś w tym jest, moze taka specjalizacja jest lepsza niz robienie wszystkiego połebkach? :-? Zobaczymy 8)

 

A tym co pwoiedział mąż się nie przejmuj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland dobrze mówi - niech przyjeżdzają ludzie, którzy się konkretnie w czymś specjalizują ... fachowcy od wszystkiego - to znaczy ze tak naprawde od niczego ... :-?

 

I mnie strasznie wkurza to, jak ktoś mówi że" taaaak, pewnie że się zrobi, przecież to nic trudnego" a potem odkrywa amerykę od nowa... kosztem inwestora oczywiście :evil:

 

Kolakao, a męzowi przylutuj porządnie :wink: 8) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolakao, ale superowo juz u ciebie! tynki, posadzki, podłogówka, piec.... cool! :)

i na zagranicznych zakupach byłaś!

mnie też ciagnie na taki wypad, na stare śmieci, do znajomych.... ale od kiedy pracuję, nawet na budowę wpadam raz na tydzień :-?

 

czy chciałabyś wrócic na emigrację?

czy juz "zapuściłaś korzenie" w nowym domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no metrol to jedna wielka kiszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RAZ JESZCZE NIE POLECAM!!!!

 

Zapłaciłaś już za montaż rolet??

 

My za montaż zapłaciliśmy ze znacznym opóźnieniem, wprost proporcjonalnym do terminu usuwania usterek :wink: . Każemu się od życia coś należy :lol: .

 

Wiesz co zaplacilam, a wlasciwie to malz zaplacil ale i tak ich montaz jest do bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem bardzo ciekawa jak u ciebie wygladaja rewizje - u mnie tragedia!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi montażystami to oni tak mają. Każdy jest od czego innego. DO mnie jedni przyejchali wymienic szybke w drzwiach, po godzinie byli inni do bramy garażowej skończyc automatykę a po 2 godzinach inny facet na pomiary drzwi wewnetrznych :lol:

Ale może coś w tym jest, moze taka specjalizacja jest lepsza niz robienie wszystkiego połebkach? :-? Zobaczymy 8)

 

A tym co pwoiedział mąż się nie przejmuj :lol:

 

wiesz co masz wlasciwie racje z tymi montazystami - lepiej zeby bylo ich paru, kazdy do czego innego - i oby kazdy sie na tym znal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolakaoi na zagranicznych zakupach byłaś!

mnie też ciagnie na taki wypad, na stare śmieci, do znajomych.... ale od kiedy pracuję, nawet na budowę wpadam raz na tydzień :-?

 

czy chciałabyś wrócic na emigrację?

czy juz "zapuściłaś korzenie" w nowym domu?

 

Z tymi zakupami to bez przesady :lol: :lol: zostalam oddelegowana po spakowanie naszych gratow, nawet pozadnie nie moglam pochodzic po sklepach bo z mniejszza corcia bylam, a i zakupy tez byly skromne ale troche odpoczelam zmienilam chociaz na chwileczke srodowisko i duzo mi to dalo!!!!!

 

jezeli chodzi o powrot to z wielu powodow bardzo chetnie bym tam wrocila - z powodu mentalnosci ludzi, pieniedzy, mozliwosci podrozowania dzieki tym pieniadzom, sposobu w jaki bylam traktowana w szkole mojej starszej corki - wszystko bylo jak najbardziej ok - ale to nie moj kraj i wszystko jest tam obce niestety owszem mozna sie przyzwyczaic ale zawsze bedzie sie tesknic!!!! mieszkalam przez jakis czas w hiszpani i jezeli mialabym wrocic na emigracje to predzej tam niz do irlandii - irlandczycy sa nie bardzo - ichrozciagniete dresy, myslenie ze wszystko mozna kupic, i ogolny brak kultury mlodego pokolenia zniechecil mnie bardzo!!! Ale kto wie ostatnio malz znalazl mozliwosc pracy dla niego w Nowej Zelandii :lol: :lol: :lol: - tam jest pieknie, a jacy sa ludzie moze warto sie przekonac :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój własnie wrócił :lol: Wymieniamy sie na prędce informacjami: ja mu o kabinie i że zamówiłam fototapety a on mi o tym, ze przykręcił piec i wysypał popiół i ze garaż pomalowany do końca :lol: Wcinamy pierogi w przelocie, on miedzy meczem a ja miedzy kompem :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie zadzwonilam do mojego malza czy go tam wciagnelo na tej dzialce, a tu sie okazuje ze wlasnie szkoli sie obslugiwac alarm w naszym domu - :lol: :lol: :lol: :lol: - bo od jutra jestesmy podpieci do monitoringu no i coby panowie nie musieli przyjezdzac nadaremno co z pewnoscia sie bedzie zdarzzac na poczatku heuheuheuheuue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No strasznie sie nie moge doczekac - ale caly czas sie na cos czeka wiec stan ten nie jest mi obcy i juz sie do niego przyzwyczailam :lol: :lol: :lol: :lol: -caly czas bedzie cos na co nie bede sie mogla doczekac :roll: :lol: :D - jeszcze tydzien moze dwa - w kazdym razie przed swietami przywita mnie przynajmniej troche ciepla bo na poczatku nie bedziemy mocno grzac bo boimy sie ze popeka wylewka :roll: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...