Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratuluję pięknego domku!

Natknęłam się na Wasz dziennik w poszukiwaniu zdjęć okien OKNOPLASTU. Jestem już zdecydowana na te własnie okna ale mam dylemat co do koloru: złoty dąb czy orzech? Ten u Was to chyba złoty dąb, czy może się mylę? Napiszcie też proszę jaką macie bramę i drzwi. My mamy teakowy kolor podbitki i słupków ganka i trudno mi cos dopasować z dostępnych kolorów okien PCV. Zdecydowanie łatwiej byłoby z drewnianymi ale cena...no cóż:)

Pozdrawiam i z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kolakao :D Jak się dzisiaj czujesz ??

 

To usłojenie w drzwiach jest BOMBOWE !!!! :o SUPER.

http://images26.fotosik.pl/126/89b9c0086e689615.jpg

 

Kuchnia też rewelacja, tez mi się takie podobają. :D :D :D

 

A te pierwsze drzwi które pokazałaś ... bardzo oryginalne.

Ale do nich musi byc odpowiednie stylowo wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pięknego domku!

Natknęłam się na Wasz dziennik w poszukiwaniu zdjęć okien OKNOPLASTU. Jestem już zdecydowana na te własnie okna ale mam dylemat co do koloru: złoty dąb czy orzech? Ten u Was to chyba złoty dąb, czy może się mylę? Napiszcie też proszę jaką macie bramę i drzwi. My mamy teakowy kolor podbitki i słupków ganka i trudno mi cos dopasować z dostępnych kolorów okien PCV. Zdecydowanie łatwiej byłoby z drewnianymi ale cena...no cóż:)

Pozdrawiam i z góry dziekuję.

witam i zapraszam czesciej :) okna zloty dab, bramy- segmentowa(wieksza-horman, mniejsza-krispol) mam nadzieje ze dobrze powiedzialam nazwe tej drugiej, podbitki jeszcze u nas nie ma - tzn jest czesciowo, miedzy jedna polacia a druga, gdzies tam w dzienniku zamiescialam zdjecie - taka poparana wielokolorowa ogolnie ladnie wyglada!!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kolakao :D Jak się dzisiaj czujesz ??

 

To usłojenie w drzwiach jest BOMBOWE !!!! :o SUPER.

A te pierwsze drzwi które pokazałaś ... bardzo oryginalne.

Ale do nich musi byc odpowiednie stylowo wnętrze.

 

Wczoraj umieralam tak mnie glowa bolala ze myslalam ze juz po mnie :roll: :roll: - tragedia - ale to pewnie po tym piciu u mayland wszystko przez nia :wink: :wink:

Kurcze jeszcze raz musze poszukac tych drzwi - bo spodobaly mi sie i zapisalam zdjecie a nie zapisalam firmy ale jeszcze je namierze :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałaś groszek?

Ja kupowałam na Skaryszewskiej - badizewie (choć moi znajomi go kupują). Mokry jak cholera, w worku to szlam niemalże zostawał.

Nie mam dobrego groszku. Szukam jakiegos dobrego składu, który sprzedaje DOBRY groszek a nie badziewie.

My grzejemy pelletami. Kosztują tyle co groszek (600zł). ALe piec jest cichutki na tym i się nie zacina. Narazie tm tylko palimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam też te szklane drzwi. Podobały mi się. ALe to nie pasuje do mojego domu. Odpuściłam sobie. Zresztą i tak za drogie.

 

Z piecem to nie panikuj tak jak ja. U mnie wisiały już zabudowy w kg. Bałam się, że wilgoć je zniszczy. Dlatego panikowałam. Nadal boje się tego pieca ale grzeje póki co. Nie zacina sie na pellecie. Jak zamieszkamy to go przypilnujemy. Znajomej mąż co noc rozgryzał ich piec. Spędzał przy nim każdą wolną chwilę i nadal się nim bawi zmieniając ustawienia. Te piece to obłęd. Nie wiem czy keidyś go ogarniemy. W każdym razie w domu jest ciepło, ze do przesady. Otwieramy okna ciągle i nadal jest ukrop. Kaloryfery przykręcone, podłogówka wyłączona. Temperatura na dole przy otwartych drzwiach do nieogrzewanego garażu to 23st :o U Ciebie też bedize niebawem cieplutko. Poradzicie sobie z tym piecem. Jak sie bedize zacinał to moze spróbujcie na pelletach.

Acha i nie przejmuj się wodą z popielnika. U mnie kałuża stała pod piecem, tak ciekła woda bo piec się wypalał. Teraz jest juz sucho, wszystko ok. Ale ja panikowałam też z tego powodu :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałaś groszek?

Ja kupowałam na Skaryszewskiej - badizewie (choć moi znajomi go kupują). Mokry jak cholera, w worku to szlam niemalże zostawał.

Nie mam dobrego groszku. Szukam jakiegos dobrego składu, który sprzedaje DOBRY groszek a nie badziewie.

My grzejemy pelletami. Kosztują tyle co groszek (600zł). ALe piec jest cichutki na tym i się nie zacina. Narazie tm tylko palimy.

 

Mayland my kupowalismy ekogroszek na gazowej ponoc tam jest najlepszy - na skaryszewskiej odradzalo nam wiele osob!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam też te szklane drzwi. Podobały mi się. ALe to nie pasuje do mojego domu. Odpuściłam sobie. Zresztą i tak za drogie.

Mayland ja sie jeszcze o cenenie pytalam ale wlasnie sie obawiam ze bedzie zaporowa - a pamietasz moze ile te drzwi kosztuaj, jakbys mogla to rzuc jakas cena - ile i za co?

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...