Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

Jesli chodzi o szklane drzwi to znajomi montowali całe gładkie melczne. Koszt przekroczył 3500zł. Ja poprosiłam o wycenę jednych szklanych przeźroczystych pod prysznic - 1700zł netto.

Obawiam się, ze za to artystyczne szkło trzeba jednak wiecej zapłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kominek mam tylko rekreacyjny. Nie bedę się nim dogrzewać. Po kilku dniach palenia w nim cieszę się, ze podjęłam taką decyzję. Co tu dużo mówić, to brudna robota w salonie :-?

A rurek i Tobie przybędzie. Mi ciągle przybywa jeszcze :lol: Hydraulik kończy podłączenie ciepłej wody i bojlera. Teraz to dopiero istna plątanina rur!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo tego, że nie znam się na hydraulicę widzę już pewne....wady i zalety. Wszystko zrobione ładnie, czysto, porządnie. Skrzyneczki, rozdzielacze, dobre materiały ale mam wrażenie że to na wyrost. Moze to i lepiej ale obecnie jest w domu ciepło a dopiero wygrzewamy dom. Podłogówka całkiem zakręcona, na piecu temp 45st a w domu gorąco. Otwarte drzwi do nieogrzewanego garażu i dziura na strych który jeszcze nie ma kaloryferów założonych. Wystarczyłyby mniejsze kaloryfery i zdecydowanie ich mniejsza ilość.

No ale mogę mieć pretensje do samej siebie potroszku bo to ja go piliłam, żeby było tylko ciepło w domu. Niczego tak sie nie bałam jak zimnego domu :lol: No to teraz mam ciepło jak cho....era :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze wreszcie zacznie to wszystko chodzic - jezeli chodzi u mnie o osprzet to tak jak ci mowilam jakos tego jest malo!!!!! Sama nie wiem - a niby taki znawca - grzejniki sa zapowietrzone praktycznie caly czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odpowietrzy sie, doleje wody i za jakas godzine trzeba znowu odpowietrzac - mowie ci jakis kolowrot!!!!!!!!!!! Jest cieplo w domu - moze nie goraco jak u ciebie - ale ma ktoredy uciekac to nasze cieplo - dziury przy skrzynkach od rolet no i nieocieplony dom!!!! Bedzie dobrze, musi byc :cry: :cry: :cry: :cry: !!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kartki.onet.pl/_i/d/kaplica2_d.jpg

 

Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj kotek w nocy gada, niech choinka pachnie wszędzie radość niechaj też tam będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...