Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

W sprawie pieca to neistety, zeby działał dobrze, nie zapychał się itp to my go czyscimy znacznie częsciej. Na początku tak sie zapchał, ze dym nie wychodziła z niego tylko sie kisił i wypływał w postaci czarnej wody spod drzwiczek. Wszyscy dumali, dumali i nie wiedzieli co jest. A to sie piec dokładnie zapchał. Popielnik był pusty ale czop był wyżej! Po gruntownym czyszczeniu palił jak oszalały :lol: :lol: Upierdliwe są te piece i nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej :evil:

Podłogę wybrałaś tę, która mi sie pdooba i również miałam na nia ochotę :wink: :lol: merbau to mój słaby punkt :wink: :lol:

 

Fajne przebranie, super wygladała córeczka! :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wiesz zabijaja mnie cena za ta obudowe - ostatnio facet powiedzial mi 4,5tys :o :o :o a za samo zlozenie kominka do kupy 2,5tys - chyba oszaleli!!! chyba stanie na tym ze sami go sobie zlozymy do kupy a ktos nam go obuduje i tu sie zaczynaja schody bo ja dalej nie wiem jak :roll: :roll: :roll: chcialabym cos prostego bez tych wszytskich polek i poleczek - no i moze z tego klinkieru co mamy opaske naokolo domu :roll: - chyba na tym stanie - jeszce nie wiem!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię CI jutro zdjęcia kominka u siostry. Robiła jej ekipa od wykończeniówki. Bardzo ładnie to wyszło. Wyśle Ci mmsem. Podejrzewam, ze byliby tańsi a i sami mają dużo pomysłów. Wogóle to moge ich bardzo polecić do całej wykończeniówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią wszystko. Ocieplenia wew. i zew., regipsy,tynki, elektrykę, biały montaż, ścianki, podświetlenia, wszelkie bajery jakie tylko zachcesz, struktury, kominki, dgp, gładzie, malowanie, podłogi: panele, deski. Naprawdę, widziałam jak pracują i co potrafią. Jeśli szukasz kogos takiego to warto ich zatrudnić. Jest ich 5-6. Robota pali się w rękach. Od pździernika robili u siostry przez płot. Widziałam wszystko. Naprawde polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią wszystko. Ocieplenia wew. i zew., regipsy,tynki, elektrykę, biały montaż, ścianki, podświetlenia, wszelkie bajery jakie tylko zachcesz, struktury, kominki, dgp, gładzie, malowanie, podłogi: panele, deski. Naprawdę, widziałam jak pracują i co potrafią. Jeśli szukasz kogos takiego to warto ich zatrudnić. Jest ich 5-6. Robota pali się w rękach. Od pździernika robili u siostry przez płot. Widziałam wszystko. Naprawde polecam.

 

to ja poprosze o telefon do panow!!!! :roll: :lol: :lol: :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland ja wiem ze jade jade i dojechac nie moge - zobacze jak z ta sobota, malz wlasnie jedzie po 2 tygdoniach niebycia w domu - mamy pojezdzic za tymi plytkami jeszcze i tak do konca pomyslec co zamowic!!! no i hydraulik ma przyjsc spuszczac wode i zakladac te odpowietrzniki!!!! naprawde baaaaaaaaaaardzo chetnie bym przyjechala - jak znajde czas to dam znac ze jade!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao zanim kupisz to może właśnei sobie obejrzyj coś co juz jest zrobione. Ja jadę tam juz jutro i zosataje do niedzieli. Jak chcesz to weź dziewczynki w samochód i podjedź jutro wieczorkiem lub w niedzielę. Przecież to nieoficjalna wizyta, zajmie Ci godzinke a moze coś się wyklaruje :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...