Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kolakao czy macie termostaty na koloryferach? Ja założyłam na każdym i do podłogówki też mam do każdej części termostat na rozdizelaczu. Kosztowało to troche ale to super sprawa bo reguluje sobie sama ciepło w pokojach. Siostra natomiast nie montowała termostatów. Jej hydraulik orzekł że nie widzi potrzeby i teraz wyglada to tak, ze na górze maja ukrop a na dole dobrą temperaturę. Muszą grzać wszędzie jednakowo a nie mogą np. przykręcic w pokojach goscinnych :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie mamy, ale bedziemy zakladac - jeszcze nie wiem keidy ale pewnie niebawem :) zastanawiam sie tylko czym sie rozni termostat od takeij zwyklego pokretala jakie zamontowalismy w lazience np, jak np chcemy zeby kaloryfer byl zimniejszy to go po prostu przykrecamy i jest zimniejszy - pzrciez tak samo dziala temostat - a moze sie myle :roll: :roll: a to cos kosztowlao nas 15zl!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kolakao :D

 

Pięknie idziecie do przodu :D A te rury od rekuperatora to jakis kosmos :lol: :lol: :lol: Fajowo :)

 

Płyteczki - o ktore pytała Brazunia - też sliczne.

Swoją drogą to bardzo mi się spodobały te czeskie ale jesli mają takie wymiary to zdecydowanie lepiej wygladac będa w dużej lazience, bo ich pocięcia nie miało by sensu :)

 

jak zdrówko Madzi?

 

Pozdawiam serdecznie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolakao, część, chciałem się tylko podlizać i powiedzieć że masz cudny układ pomieszczeń :)

 

Sam buduję podobny dom, i chociaż projekt robiłem samodzielnie, to niestety ze względu na ograniczenia "złotówkowe" musiałem zrezygnować z dwóch spraw, które szalenie mi się podobają w twoim domu: spiżarni przy kuchni i garderoby :cry: Będę musiał się obyć bez tych dwóch cudownych pomieszczeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam pytanie w którym miejscu montowaliście te odpowietrzniki gdzieś przy grzejnikach.Bo mam podobny problem z grzejnikami na poddaszu .Założyliśmy termostaty do grzejników ale całóy czas sie zapowietrzają.Jeśli mogę cię prosić o fotkę tych odpowietrzników będę wdzięczna.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolakao, część, chciałem się tylko podlizać i powiedzieć że masz cudny układ pomieszczeń :)

 

Sam buduję podobny dom, i chociaż projekt robiłem samodzielnie, to niestety ze względu na ograniczenia "złotówkowe" musiałem zrezygnować z dwóch spraw, które szalenie mi się podobają w twoim domu: spiżarni przy kuchni i garderoby :cry: Będę musiał się obyć bez tych dwóch cudownych pomieszczeń :wink:

 

Witam bardzo serdecznie w moich komentarzach - ostatnio po macoszemu :roll: traktuje forum ale mam nadzije ze zostanie mi to wybaczone :oops: :oops: :oops: :oops: - no i bardzo dziekuje za przychylne slowa - prosze sie czesciej podlizywac to podnosi mnie baaaaaaaaaardzo na duchu :D 8) :p - ja sie uparlam na spizarnie i garderobe - tak mialo byc i pilnowalam zeby zostaly te dwa pomieszczenia naniesione w projekcie - wiem ze sa rzeczywsicie bardzo przydatne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam pytanie w którym miejscu montowaliście te odpowietrzniki gdzieś przy grzejnikach.Bo mam podobny problem z grzejnikami na poddaszu .Założyliśmy termostaty do grzejników ale całóy czas sie zapowietrzają.Jeśli mogę cię prosić o fotkę tych odpowietrzników będę wdzięczna.

pozdro

 

witam kate74 odpowietrzniki automatyczne zamontowalismy na rozdzielaczu - zaraz za piecem jest skrzynka od ktorej sa prowadzone wszystkie rurki do poszczegolnych grzejnikow - my mielismy zamontowane ale reczne nie automatyczne i w tym byl caly szkopul - zamienilismy na automatyczne i jak na razie odpukac dziala bez zarzutow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak to wyglada u nas: nie ma ani minizaworow, i to jeszcze zdjecie bez auto odpowietrznikow, nie mam zdejcia z nimi ale powinny byc zamontowane w dolnym i gornym szeregu do ktorego podlacozne sa rurki po prawe stronie u gory - na tym zdjeciu - mam nadzije ze wiesz o co chodzi!!

http://images33.fotosik.pl/130/36744e7ceeacd825.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...