Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tosinku :) drzwi mam i podobaja mi sie zewnetrznie - sa bardzo ladnie wykonane, niestety nie moge ci powiedziec jak sie sprawuja poniewaz mamy je zamontowane juz dosc dlugo ale w ogole ich nie uzywamy :roll: - sa zastwione dechami i tyle !!!!!!!!!!!!!!!

ale te same drzwi mozesz kupic taniej bodajze przez art-pol - stobrawa jest posrednikiem art-polu i narzucaja sobie jakas marze - ja dowiedzialm sie o tym po fakcie!!!!!!!!!!!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kuchni wykorzystany każdy kawałeczek powierzchni.

Ale powiedz mi, czemu dajesz piekarnik przy lodówce? Nie jest zalecane takie rozwiązanie. :roll: Widziałam juz takie rozwiazania i sie zastanawiam, czy to świadome decyzje czy tylko tak zeby ładnie wyglądało? WIem, ze to wygodne taki piekarnik na wysokosci oczu.

Szczerze mówiąc wolałabym więcej blatu (ciągle mi go brakuje obecnie). Ja zdecydowałam się na niemodne rozwiazanie i dałam piekarnik nisko, zyskując blat. Raz na pół roku mogę się schylić przecież do piekarnika :wink: :lol: Ale to moje uwagi, prawdopodobnie podszyte własnymi upodobaniami :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mayland czy ty od razu musisz wszytsko wypatrzec :p :p :p - no wlasnie miedzy lodowka a piekarnikiem ma byc szafka cargo - ta co jest nakoncu - no i ten piekranik ma byc wyzej a wywale mikrofale bo musza do niej dziewczynki dosiegac a tam za wysoko - no i nie chce tych polokraglych szafek przy oknie - tragiczne jak dla mnie!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też :wink: :lol:

A z tym piekarnikiem to ja mam schyniecie, zawsze na to zwracam uwagę :oops: No o tej mikrofali nie pisałam juz bo byłoby że sie czepiam ale zastanwiałam się, jak ją będizesz myć jak sie coś wyleje :roll: :lol: :wink:

Dobre decyzje! :lol:

 

Dziwi mnie czemu ten komin sie tak zabrudził :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...