Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

http://kitchenplanner.alno.de/

znalazłam za ciebie

spróbuj, łatwe i bardziej obrazowe

sama tam zrobiłam sobie projekt, potem powiedziałam panu o co mi biega :D

 

Kasku bardzo ci dziekuje :) - zaraz tam zajrze!!!!1

 

kurcze szukalam tych moich plytek - niby znalazlam ale nie da sie skpiowac zdjec - jutro pojade do impero to porobie zdjecia!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A tak wogóle to kto CI bedzie robił kuchnię? Mi w końcu chłopak ze Skaryszewa. Jestem dobrej myśli. Ładnie robi i dał mi dobrą cenę. 3,5tys mniej niż jego poprzednik. To całkiem sporo myślę :roll:

 

mi tez jakis chlopak, znajomy szwagra - ale jeszce nie dostalam ceny za ta kuchnie no i nie widzialam jak robi - ponoc ladnie - no i wlasnie gdzies jedzie po fronty pod skaryszew bede miala chyba fronty drewniane z BRW jakas hurtownia w makowcu albo makowie jest - tylko nie wiem gdzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana koncepcji :o :lol: :lol:

A wiesz, ze w Ceramice na Wierzbickiej powiedizeli mi 7 dni czekania na te same płytki co w Impero 1,5 miesiąca? :evil: Wkurzyłam się na Impero :evil:

jak na razie jakos mi idzie z tym impero !!! zobacze co mi jutro powiedza jak pojde z projektem!!!!!!!!!! i nawet jakies rabaciki uzyskuje - powalcze o jeszcze!!!!!!!!! zamawiam mozaiki z dune - jedna mieli na stanie, na ta kolejna bede musiala czekac jakis miesiac!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kolakao :lol: Znajdzie się :wink: :lol: Jak tam w robocinie? Ciekawie chociaż?

 

powoli zaczynam sobie przypominac to wszytsko co mi ucieklo przez te ladnych pare lat- kierownictwo wyjechalo na narty w alpy wiec ogolnie luz bluz i spooooooooookoj !!!!!!!!

ale jak ludzie przynosza te swoje wymarzone domy i patrez na te dachy jak pozniej trzeba do tych polamanych polaci wyrysowac wiezbe to mozna osiwiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to kto CI bedzie robił kuchnię? Mi w końcu chłopak ze Skaryszewa. Jestem dobrej myśli. Ładnie robi i dał mi dobrą cenę. 3,5tys mniej niż jego poprzednik. To całkiem sporo myślę :roll:

 

mi tez jakis chlopak, znajomy szwagra - ale jeszce nie dostalam ceny za ta kuchnie no i nie widzialam jak robi - ponoc ladnie - no i wlasnie gdzies jedzie po fronty pod skaryszew bede miala chyba fronty drewniane z BRW jakas hurtownia w makowcu albo makowie jest - tylko nie wiem gdzie :roll:

Ja wiem gdzie :lol: Byłam tam :lol: To faktycznie jedyny dostawca w regionie tych frontów. Rozmawiałam z nim. Wszyscy stolarze u neigo biorą fronty. Mozna jechać i sobie obejrzec z bliska. Jak bedizesz chciałą to wytłumacze jak dojechać o ile nie pokręce bo drogą polna tam się dojeżdża. Trzeba skrecić przy tej przetwórni owocowo-warzywnej i dalej to juz prosta droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręcasz z drogi na Skaryszew i jedziesz prosto pod tą wytwórnie czy przetwórnię. Napewno tam trafisz bo to największy zakład produkcyjny w okolicy. Stoją duże hale, nie sposób nie zauwazyć. Przed tym zakładem skręcasz w lewo na taką błotnistą drogę. Jedziesz do końca do wsi i znowu w lewo. Kawałeczek jeszcze i będą po lewej stronie drogi te fronty do mebli. To dziura zabita dechami tam dojechać. ALe zapytaj ludzi po drodze. Napewno Ci pokażą dokładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wyrywaj mi tu zdań z kontekstu :evil: Taka prawda, że firma to duza i zaopatruje masę wykonawców w okolicy. DOjazd do niej ejst tragiczny i wogóle nieoznakowany. Mogli by się postarać o jakieś oznaczenia, ze o lepszej drodze nie wspomnę. W końcu wielu odbiorców do nich przyjeżdża. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...