Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiele się nie pomyliłam jednak w cenie 8)

Byłaś za tymi frontami?

W ubiegłym tygodniu BRW wprowadziło na rynek ok. 10 nowych wzorów frontów do mebli kuchennych. Są m.in. fronty fornirowane naturalnym fornirem. Są bardzo ciekawe. Jeszcze nie ma ich w sprzedazy. Nie mają wzorów i cen ale niebawem juz bedą mieli. Narazie nie ma jak zamówić bo niewiadomo jak wygladają z bliska. Więc jeśli Cię to interesuje to popytaj o nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam widzialam porozmawialam z facetem - ale pozniej pojechalam do brw na klejowa i tam spytalam sie o tego goscia z makowca - powiedzilei ze i owszem fronty z mdf-u sa z brw ale te drewniane na pewno nie! - poniewaz na te drewniane wylacznosc sprzedazy ma tylko brw!

ja wlasciieiw sie juz zdecydowlaam na fronty drewnaine typ ekran - troche kiszka bo tylko dwa kolory maja w BRW ale jeszzce pojade w pare miejsc niech mi zrobia wycene - dzisiaj na klejowej wycene zrobili na 13-14tys :oops: :oops: :oops: - z montazem i wszystkimi duperelami!!! kosze, uchwyty,kosz na smieci no i pare drobiazgow!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu w sklepie będziesz meble zamawiać? Kurcze mam fajnego chlopaka do mebli. Mi robi kuchnię, jadalnie i barek za 9,5tys :o I całkiem sporo tego jest. Dużo wiecej niż Twoja kuchnia. To prawda, ze ja mam półki w środku, bez koszy. Tylko szuflady lepsze wziełam i zawiasy a reszta klasycznie. ALe cenę i tak uważam za b.dobrą. jak chcesz to dam Ci namiar. On jest spod Skaryszewa.

 

A o fronty pytaj w tym Makowcu. Jeszcze ich nie ma ale niebawem bedą.Narazie mają tylko katalogi więc strach tak kupić nei widząc w rzeczywistości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95cm to trochę sporo. Wystarczyłoby 90. Zeby ręce się nie męczyly. Panel nad oknem fajnie wyglada. Nie zawala okna. Mam tak zrobiony teraz w pokju córki. jest ok. Siostra zrobiła tak w kuchni. Jest zabudowa z regipsów wokół kuchni, także nad oknem. Wyglada super.

Namów męża, to fajnie łączy całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95cm to trochę sporo. Wystarczyłoby 90. Zeby ręce się nie męczyly. Panel nad oknem fajnie wyglada. Nie zawala okna. Mam tak zrobiony teraz w pokju córki. jest ok. Siostra zrobiła tak w kuchni. Jest zabudowa z regipsów wokół kuchni, także nad oknem. Wyglada super.

Namów męża, to fajnie łączy całość.

 

 

no wlasnie tak mi sie wydaje ze bedzie ladnie laczyc calosc!!!!! tylko musze mu podsunac jakies zdjecia zeby go przekonac - jak bedzie trezba wywioze go do jakiegos architekta zeby go przekonac!!!!!!!!!!!!!! na razie szuakm zdjec po necie :lol: :lol: :lol: :lol: cos znajde!!!!

maja tak zabudowane okno w swiecie kuchni na warszawskeij ale tam w ogole kuchnia nie w naszym stylu i w ogole go to nie przekonalo!!!!buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

ide dzieckom zrobic jesc!! zaraz wracam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie planuję szafki stojące wys ok 92 razem z blatem.

 

Na temat panela nad oknem nie mam zdania.

 

Mi podobają się szafki wiszące do samego sufitu, ew obniżonego k-g, ale ja nie będę miała wiszących szafek.

 

Ja zamiezram kupic szafki w ikei.

Fronty jakis dąb, ale z bliska wyglądają troche plastikowo i mają takie dziwne łączenia w narożach.

Nie miałam nigdy mebli z ikei, więc raczej kupimy.

Przewidujemy wyspę to juz niemal na 100 %, bo mam wymurowaną pierwsza warstwę cegieł, a w środku stary kredens, a góra od kredensu będzie wisiała na innej scianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledze Wasz dziennik już jakiś czas i wszystko pięknie. Tak trzymać !!! :)

A malarzowi proszę przekazać ode mnie że jego zasranym obowiązkiem jest wykonywać to co się mu mówi i za co się mu płaci i nic poza tym :D

To wasz dom i będzie w nim tak jak wam sie podoba i nikomu innemu

:D

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie planuję szafki stojące wys ok 92 razem z blatem.

 

Na temat panela nad oknem nie mam zdania.

 

Mi podobają się szafki wiszące do samego sufitu, ew obniżonego k-g, ale ja nie będę miała wiszących szafek.

 

Ja zamiezram kupic szafki w ikei.

Nie miałam nigdy mebli z ikei, więc raczej kupimy.

Przewidujemy wyspę to juz niemal na 100 %, bo mam wymurowaną pierwsza warstwę cegieł, a w środku stary kredens, a góra od kredensu będzie wisiała na innej scianie.

 

musze jeszcze pomyslec nad wysokoscia tych szafek - pomierzyc, zwizualizowac itd hueheuheuh

ha wlasnie przegladam meble kuchenne z ikei - a jak z ich mozntazem - sami bedziecie montowac?? a jak cena?? zjadliwa? bylam dzisiaj ot tak sobie w swiecie kuchni przy warszawskiej - okrutnie nieprzyjemna pani -z eby nie powiedziec babsko - przywitala nas slowami ale czy maja panstwo projekt kuchni, a nastepne zdanie (na nasze ze chcemy drewniane fronty) -ale metr kuchni dre. kosztuje 5tys i baczne sie przygladanie; chyba nie przyjechalismy odpowiednim autem pod salon - ze tez tacy ludzie jeszcze sa - moj malz powiedzial ze nawet jakby miala ta kuchnie za 1tys za metr to by nie kupil uehuehuheuheuh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledze Wasz dziennik już jakiś czas i wszystko pięknie. Tak trzymać !!! :)

A malarzowi proszę przekazać ode mnie że jego zasranym obowiązkiem jest wykonywać to co się mu mówi i za co się mu płaci i nic poza tym :D

To wasz dom i będzie w nim tak jak wam sie podoba i nikomu innemu

:D

Pozdrowionka

 

 

ooooo chyba ze z mojego malza czyt. małża czyt. małżonka zrobilismy malarza - no i wtedy wszystko by sie zgadzalo - a co powiem mu to ze jego zasranym obowiazkiem jest wykonywac to co mu sie mowi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: heuheuhuehuehuehue - dobre podoba mi sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam serdecznie Raton -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikea też tania nie jest. To juz wolę meble o stolarza. Przynajmniej zamontuje. Nie brałam ich mebli wogóle pod uwagę jesli chodzi o kuchnię.

 

Co do wyspy to ja bym ją zrobiła mobilną, z możliwością demontazu w kazdej chwili :lol: Robię tak własnie barek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...