Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widzę, że masz te piękne drzwi, które sobie upatrzyłam na stronie stobrawy!

Napisz proszę, czy kolor jest zbliżony do złotego dębu oknoplastu, chciałabym, żeby w miarę pasował do okien i czy wykonanie jests solidne, jak długo się czeka i czy trzeba zrobić przedpłatę.

A tak wogóle to czy można z nimi negocjować cenę?

Dziękuję z góry za odpowiedź.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao, Mayland super podpowiedziała z tymi kartonami - my tak ustawiliśmy płyty kg jak chciałam zobaczyć zabudowę lodówki przy wejściu do kuchni :lol:

Okazało się, ze oczywiście zabudowa była za duża....

 

Zrobiłaś już tę półkę ?? 8)

 

A co z tą łazienką ? Bo chyba też nie do konca zakumalam o co biega :oops:

 

no reyzelku jeszcze nie zrobilam bo do domu przyjezdam dopiero o 18 i jakos mi sie nie chce - moze na weekend o czyms pomysle!!!!

 

No i ciekawa jestem czy pomyslałas o tych kartonach :D

A korytarz chyba wcale nie jest aż taki długi ... :roll:

 

Kiedy przeprowadzka Kolakao ?? Na Wielkanoc, to juz chyba napewno??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolakao, podobają mi się te obudowy :)

ale zjadliwych cen to chyba miały nie będą :roll:

za ładne są :wink:

 

kasik te obudowy kosztuja ok 700zl - to chyba nie jest tragicznie!!!

 

no to rzeczywiście niedużo :o

na pewno nie było jakiegoś zera z tyłu, albo jedynki z przodu?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz te piękne drzwi, które sobie upatrzyłam na stronie stobrawy!

Napisz proszę, czy kolor jest zbliżony do złotego dębu oknoplastu, chciałabym, żeby w miarę pasował do okien i czy wykonanie jests solidne, jak długo się czeka i czy trzeba zrobić przedpłatę.

A tak wogóle to czy można z nimi negocjować cenę?

Dziękuję z góry za odpowiedź.

Pozdrawiam!!!

 

hm :roll: - proponuje zajrzec na strone art-tom - tam sa takie same drzwi wg mnie tansze niz stobrawa -tzn stobrawa kupuje je od art-tomu bo do mnie przyszly moje drzwi w opakowaniu art-tomu :-? - ja sie dowiedzialam o tym po czasie i dlatego mam ze stobrawy!!!!!!!!

tez mam okna z oknoplastu zloty dab - kurcze tak dokladnie to nie przykaldalismy tych drzwi do okien - bo tez nie mamy bezposrednio przy drzwiach zadnego okna :roll: :roll: ale kolor jest zblizony - nie rzuca sie specjalnie jakas inny odcien pomiedzy dzrwiami a oknami!!!!!!!!!!!!

 

wykonane sa solidnie!!! - i tu kolejna sprawa - nasze sa zamontowane i nieuzywane - calyczas wchodzimy przez garaz !!!!!!!!!!!!!! ale naprawde ladnie wygladaja - solidnie w kazdym razie!!!!!!

czas oczekiwania jest dlugi - ja czekalam 2 miesiace!!!!!!!!!!!!!

klamka ktora przysylaja jest wg mnie niezabardzo jak dla drzwi reklamowanych jako baaaaaaaardzo bezpieczne - ja jej nie zamontuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

trzeba zrobic przedpalte, jezeli chodzi o negocjacje to ich bie prowadzialam - moze tobie sie uda!!!!!!!!!!!!!

 

pozdrawiam!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao, Mayland super podpowiedziała z tymi kartonami - my tak ustawiliśmy płyty kg jak chciałam zobaczyć zabudowę lodówki przy wejściu do kuchni :lol:

Okazało się, ze oczywiście zabudowa była za duża....

 

Zrobiłaś już tę półkę ?? 8)

 

A co z tą łazienką ? Bo chyba też nie do konca zakumalam o co biega :oops:

 

no reyzelku jeszcze nie zrobilam bo do domu przyjezdam dopiero o 18 i jakos mi sie nie chce - moze na weekend o czyms pomysle!!!!

 

No i ciekawa jestem czy pomyslałas o tych kartonach :D

A korytarz chyba wcale nie jest aż taki długi ... :roll:

 

Kiedy przeprowadzka Kolakao ?? Na Wielkanoc, to juz chyba napewno??

 

 

no kartony jakos dopasowywalam - zdjec nie robialam - ale mi sie to podoba - malzowi nie bardzo!!!!!!!!!!!!!!! ale powiedzial ze mam robic co chce - ale mam znac jego zdanie :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

kurcze a ten korytarz jakos tez juz mi sie nie wydaje taki dlugi!!!!!!!!!! moze sciane na samym koncu zrobie na ciemno to sie wyda krotszy :roll: :roll:

 

na wielkanoc na pewno nie zdaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

planujemy na dlugi weekend majowy :roll: :roll: :roll: -pozyjemy zobaczymy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolakao, podobają mi się te obudowy :)

ale zjadliwych cen to chyba miały nie będą :roll:

za ładne są :wink:

 

kasik te obudowy kosztuja ok 700zl - to chyba nie jest tragicznie!!!

 

no to rzeczywiście niedużo :o

na pewno nie było jakiegoś zera z tyłu, albo jedynki z przodu?? :wink:

 

tak kasienko - ok 700zl!! sprawdz na http://www.kratki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no ja bym chetnie pokazala - tyle ze nic tak wielkiego sie nie dzieje jak u ciebie :( :( - we wtrorek maja dostarczyc plytki wiec zacznie sie dziac lazienka, dzisiaj po raz kolejny zapomnialam pojechac do fachowca zaplacici za podloge!!!!!!! musimy podlac podloge w duzym pokoju bo jest za nisko zrobiona :evil: :evil: :evil: w stosunku do plytek !!!!!!!!!!!!!

noi wiecej nic jak na razie - dzisiaj jezdzilam po kamieniarzach - chcialam ustalic cene za nasze blaty lazinenkowe - co za ile i dlaczego tak drogo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mam teraz orient ze tak powiem ile musze na to wydac!!!! musze zamowic szafy wnekowe i kuchnie - bo sie okaze ze bede ja miala na czerwiec jak nie zamowie juz teraz!!!!

a wiec sie musze wziasc do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Waszej wizycie musiałam mężowi pokazać Wasz dom :lol: I kurcze stwierdzam, że mało zdjeć wklejasz :evil: Gdyby nie te ostatnie to nie byłoby widać postępów na budowie :o Stanowczo domagamy się zatem zdjeć z postępu prac :lol: I koniecznie te drzwni i kibelek :wink: :lol: :lol:

popieram , wiecej zdjęć :D :D będę miała z kogo papugować, bardzo podobają mi się te obudowy do kominka.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siedź tak cichutko :( Smutno bez Ciebie :( Problemy są po to by je rozwiazywać a nie zamartwiać sie nimi. Są, były i będą. Szkoda czasu na zagłębianie się w nie. Niebawem napewno wszystko ruszy do przodu. Wtedy pewnei znów bedziesz miała wymówkę, że nie masz czasu na forum bo jesteś zajeta zakupami :wink:

Pogadul czasem z nami to zobaczysz, ze lepiej się poczujesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaś w Rajcu na skłądzie kamieniarskim? Sporo tam maja kamieni. Jak cenowo mniej więcej wychodzi taki blat pod umywalkę z obróbką?

 

w rajcu nie bylam, najpierw trafilam do skaryszewa - tammi powiedzieli ze jezlei blat bedzie z marmuru to taki 140x55 wyjdzie tak ok 500zl a drugi mam taki 204x55 - ok 1000zl

a tak w ogole - to zalezy gdzie sie pojedzie - jak na razie kazdy kamieniarz - a bylam u trzech mowi co innego - nie wspominajac o cenie roznia sie diametralnie!!!!!!!!!!! - jezeli chodzi o material i jego obrobke to tez kazdy mowi co innego!!!! niby marmur ok to nawet mi dwoch potwierdzilo :roll: - ale jezeli chce sie wyciac otwor pod umywalke to jeden mowi ze trzeba zbroic kolejny ze niekoniecznie :roll: :roll: :roll: - a jak ma byc naprawde!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Waszej wizycie musiałam mężowi pokazać Wasz dom :lol: I kurcze stwierdzam, że mało zdjeć wklejasz :evil: Gdyby nie te ostatnie to nie byłoby widać postępów na budowie :o Stanowczo domagamy się zatem zdjeć z postępu prac :lol: I koniecznie te drzwni i kibelek :wink: :lol: :lol:

popieram , wiecej zdjęć :D :D będę miała z kogo papugować, bardzo podobają mi się te obudowy do kominka.. pozdrawiam

 

 

andzik bardzo mi milo ze do mnie zagladasz!!!!! ja tez wertuje wasze dzienniki ale jakos sie nie udzielam :-? :oops: :oops: !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...