Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ze niby jaka - hm :roll: :roll: :roll:

no nie ma szkla, stali - taka zwykla - no kaska wparwdaize pieca chlebowego nie mam aleto jaka onajest :roll: :roll:

przeca mówię że sie podoba, tylko mnie taka tradycyna kuchnia kojarzy się z porcelanowymi uchwytami, jakimis witrażami w szafkach, a u ciebie proste drzwi ( podoba mi się) szafka z roletą ( jeszcze bardziej mi się podoba), nowoczesny okap. Jak dla mnie to jest to co najwyżej kuchnia klasyczna, a nie tradycyjna, Jasno się wyrażam?? :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolakaleczko podgladalam twoja kuchnie :oops:

sliczna

kombinuje miec taka sama (juz od dawna sie przymierzam) , z tym , ze jasniejsza ....gratuluje dokonania trafnego wyboru :D

klasyka to klasyka, nigdy nie mija na nia moda , co nie ? :wink:

poszukam gdzies zdjecia kuchni mojej znajomej , ktora bardzo mi sie podoba 8)

 

o prosze ...o taki kolor mnie sie rozchodzi :)

ale klasyka jakby ta sama :roll: :D

 

http://img209.imageshack.us/img209/5973/20102007688sg6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekniasta ta kuchnia - jakos nie myslaam o jasnej :roll: hm nie wiem dlaczego wlasciwie - jakos tam juz od poczatku miala byc taka :-? ja juz chyba od dobrych paru lat wiedzial ze bedzie taka i koniec :lol:

a na tym zdjeciu jest sliczny blat!!!!!!!!!!!!!! cudo

ja nie wiem co sie mnie z tymi stylami - ze n iby moja tradycyjna :oops: - dobrze ze kaska czuwa i mnie uswiadomila :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz verunia ja taka kuchnie chcailam miec zawsze - nawet nie myslalam o innej wiedzialam ze taka i koniec :) ogolnie nowoczesnosc jest nie dla mnie - u kogos mi sie podoba ale nie u mnie :roll:

no tak kuchnia jest klasyczna :lol: a nie tradycyjna jak ja nazywalam ale dopiero kaska mnie uswiadomila :lol: :lol: :lol:

kurcze ja to bym wsiadala w auto i jechala - pomimo wszytsko ja cie podziwiam jak ty tak potrafisz - ja to musze kazdy duperel zobaczyc i jak tylko mozna to dotknac!!!!!!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cieplutko. Farba schnie ok. 4 godzin. W tym czasie dizewczynki mogą biegać po dworku. Otworzysz okna i sie szybko wywietrzy. Przecież na olejno nie malujesz. Kupuj tą kanapę i sie wynoście jak najszybciej z obecnego mieszkania!!! Będąc tam wszyscy, szybciej cokolwiek zrobicie i dopilnujecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolakao,

 

gdzie ja byłam, że Twojej kuchni dotąd nie widziałam? :oops: Aha, faktycznie poza domem.

Ale teraz nie pozostaje nić innegi jak chwalić o mebelki i kolor na ścianach. Bardzo ładnie to wszystko razem wyszło...a że jeszcze dopieścić trzeba to wiadomo :D

 

Pozdrawwiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...