Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

cześć Monika

 

Jaki ładny domek już widać. Nie będę chwalić cieśli , ale rzeczyiście ich robota robi wrażenie.

 

Mam pytanie o komin. Ile zł płaciłaś za wykonanie? Od cegły? czy od całości? Równo murowali?

 

czesc celtorek - gdzie ty bylas jak cie nie byllo :) - no na temat ciesli juz tez nie bede mowic bo czerwonych uszu nie pozbeda nigdy - byli super!!

 

Jezeli chodzi o kominy to wykonawcow nie polecam - zalezalo mi na tym zeby ktokolwiek w miare mi to zrobil - byli slowni, co kazalam to robili, nawet w niedziele przyjechali -sami- ale jezeli chodzi o jakosc wykonania wydaje mi sie ze mozna to bylo zrobic lepiej - kominow z daleka bardzo nie widac wiec mam to w nosie, a slupek sie domyje najwyzej chociaz tam sie starali bo ich o to prosilam - a placilam od wmurowanej cegly czyli 2zl od sztuki - tak tez chodzi wmurowanie klinkieru- a poszlo ok 450cegiel - sama policz bo mi ta cena dalej nie moze przejsc przez gardlo :cry: !!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

 

 

czesc celtorek - gdzie ty bylas jak cie nie byllo :)

 

 

 

cześć

 

My mieszkamy na działce w starym domku. i mój tata przed deszczami wpadł na super pomysł, ze koniecznie teraz będzie wymieniał papę-dzień przed deszczami i oczywiście nie zdążył. Zalało nam chałupkę. Miałam trochę roboty :evil: . Pozostał ZAPACH.

 

Na nowym domu mam niedokończony komin, bo murarz dzień przed końcem roboty miał wypadek na motorze( chyba to było w czerwcu). Mam domurować ok 100 szt cegieł, więc mogą być nawet drogie patałachy, wystarzcy żeby przyszli i zrobili. Kominy też mam wymurowane brzydko więc może być komplet. Na wszelki wypadek daj nr. Ma przyjechać dzisiaj jakiś murarz i zobaczyć robotę, ale...jeszcze nic nie wiem.

Jakie kupowałaś łaty pod dachówkę? 5x5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze to niezle z tym deszczem a lalo jak ta lala - no to rzeczywsicie mialas "troche" roboty -

poczekaj poszukam tylko tego numeru - nie wiem czy zapisalam :roll: 608-589-009 - p.Tomek - no mialam w odebranych bo tak to nie zapisywalam -

 

a laty kurcze cial moj tato ale cos mi sie wydaje ze grubsze bo pod dachowke - wymiar podam ci wieczorem, a najpewniej jutro rano bo moj malz przyjezdza i bedzie wiedzial na 100%, ale z tego co pamietam na pewno nie 5x5 tylko wieksze - jakies prostokatne - nie bede zgadywac jutro ci podam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czy ktos moze mi powiedziec jak sie wkleja link do emblematu :( bo jakos mi nie chce sie wgrac, a pewnie ja robie jakies gupoty :lol:

mayland "plis" ty masz emblemat prosze pomoz :roll: :roll:

 

Co do emblematu to podobnie jak w przyadku zdjęć - musisz wejść na to zdjątko ( we właściwości, skopiować adres URL ), które chcesz powieścić jako emblemat, potem ten adres wkleić w swoim profilu. I gotowe :D O ile opczywiście nie masz zbyt dużego rozmiaru zdjęcia - jak ja :o - bo wtedy pół strony Ci może zająć :lol: Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czy ktos moze mi powiedziec jak sie wkleja link do emblematu :( bo jakos mi nie chce sie wgrac, a pewnie ja robie jakies gupoty :lol:

mayland "plis" ty masz emblemat prosze pomoz :roll: :roll:

 

Co do emblematu to podobnie jak w przyadku zdjęć - musisz wejść na to zdjątko ( we właściwości, skopiować adres URL ), które chcesz powieścić jako emblemat, potem ten adres wkleić w swoim profilu. I gotowe :D O ile opczywiście nie masz zbyt dużego rozmiaru zdjęcia - jak ja :o - bo wtedy pół strony Ci może zająć :lol: Powodzenia !

 

dzieki reyzel - mam nadzieje ze podolam wyzwaniu bo juz chyba na wszystkie sposoby probowalam wkleic tem link ale nie chce pojsc :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao cieszę się, że kogoś ( Ciebie :D ) mobilizuję do pisania bo siebie samej jakoś nie mogę zmobilizować :-? Z tymi krokwiami to się da tak poprawić ? Pytam tak na wszelki wypadek, bo tego jeszcze nie przerabiałam :wink:

A szefo od dachówki niech wraca bo przecież nie czas teraz na (jego) odpoczynek skoro Wasza przeprowadzka tuż tuz ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao cieszę się, że kogoś ( Ciebie :D ) mobilizuję do pisania bo siebie samej jakoś nie mogę zmobilizować :-? Z tymi krokwiami to się da tak poprawić ? Pytam tak na wszelki wypadek, bo tego jeszcze nie przerabiałam :wink:

A szefo od dachówki niech wraca bo przecież nie czas teraz na (jego) odpoczynek skoro Wasza przeprowadzka tuż tuz ! :lol:

 

:) no mysle ze z krokwiami nie beda mieli problemu, przynajmniej wg mnie dla chcacego nie ma nic trudnego - po prostu krocej obetna i zrobia mijan - zobzcymy co powiedza jak im to powiem bo jeszcz tego nie zrobilam :roll: :roll: :roll: -czekam az szefo wroci to przekaze jemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

Ładny dzień na wycieczkę.

 

Skorzystałam z nr tel do pana Tomka od budowy cegieł klinkierowych. Ogólnie ok. Najważniejsze -MAM KOMIN. Dziękuję za nr tel.

 

Piasek kw jest dość drogi, ceny dokładnie nie znam, sama nie kupowałam.

Mi się wydaje , że szkoda o 200 zł jedzić do Tarczyna i TACHAĆ sie samemu z workami. No i transport.

 

Co to znaczy, że pan obmurowuje Wam fundamenty?? :oops:

pozdrawiam Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale dziś dopiero wróciłam do domu i przeczytałam apel o avatarek :( Widzę, że nadal masz z tym problem. :-?

Może to cos pomoże:

http://forum.muratordom.pl/jak-ustawic-emblemat,t112089.htm

http://forum.muratordom.pl/odzyskany-avatar,t104150.htm

http://forum.muratordom.pl/kto-mnie-nauczy-wklejania-zdjec,t30921-60.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

Ładny dzień na wycieczkę.

 

Skorzystałam z nr tel do pana Tomka od budowy cegieł klinkierowych. Ogólnie ok. Najważniejsze -MAM KOMIN. Dziękuję za nr tel.

 

Piasek kw jest dość drogi, ceny dokładnie nie znam, sama nie kupowałam.

Mi się wydaje , że szkoda o 200 zł jedzić do Tarczyna i TACHAĆ sie samemu z workami. No i transport.

 

Co to znaczy, że pan obmurowuje Wam fundamenty?? :oops:

pozdrawiam Iwona

 

no to super ze sie przydalo - tzn mam rozumiec ze oni ci robili ten komin?? i jak podobalo ci sie, bo ja tak sobie bylam :roll:

kurcze tak czy siak musze ten piasek miec i jakos go sobie przywiezc, albo ktos mi go przywiezie - jeszcze zobacze!!!

 

no a z tymi fundamentami to mamy je z bloczkow no i wreszcie sie doczekaly polozenia 8cm styropianu, no i ten styropian oblozylismy jeszce bloczkami postawionymi na sztorc ze tak powiem - wszystko dysperbitem pomalowac i na to kubelkowa :roll: :roll: - ma byc ponoc dobrze - a czy bedzie zoabczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale dziś dopiero wróciłam do domu i przeczytałam apel o avatarek :( Widzę, że nadal masz z tym problem. :-?

Może to cos pomoże:

http://forum.muratordom.pl/jak-ustawic-emblemat,t112089.htm

http://forum.muratordom.pl/odzyskany-avatar,t104150.htm

http://forum.muratordom.pl/kto-mnie-nauczy-wklejania-zdjec,t30921-60.htm

 

 

mayland jestes boska - olsnilas mnie i wyszlo - dzieki tobie - chwala ci za to !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...