Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli chcesz pomalować jeszcze jedną ścianę na ciemny fiolet, to nie rób tego ze ścianą sąsiadującą z tą! Masz nieduży kawałek ściany łazienki ... może tam machnąć ciemny???

 

no tez o niej myslalam :roll: :roll: :roll: ale poczekam az wroci malz, moze jemu cos madrego przyjdzie do glowy!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Zrobie wizualizację, zobaczy to może zmieni zdanie!!!

 

Żadnego żółtego!!!!!! Nawet odcienia!!!! Jeżeli już, to tylko beże w odcieniu mlecznym!!!! Żółty do fioletu to ....

 

Wieczorem zrobię wizualizację tej ściany. Teraz muszę jechac do stajni - w końcu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie cos takiego brazunia - jakiegos bardzo jasno piasowego, moj malz wlasnie stw zebym sie tak bardzo nie przejmowla bo u nich na budowie chlopaki jakis kabel przenosili bo byl przerwany i zardzewialy ( tzn z ziemi wykopali) a jakis facet przyjechal na budowe i powiedzial ze to jest kabel 15000tys V - dziekuje bogu ze sie nikomu n ic nie stalo!!!!!!!!!!!!!!!! a na mapie byl zaznaczony jako jakis telefoniczy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju moze ze mną coś nie alo ale ja to bym zostawiła jak jest. Połączyłabym jak pisałam wyzej obie ściany dając niewielki motyw najlepiej w rogu, tak by zachodził na jeden i drugi kolor (jasną i złota ścianę). Do tej podłogi którą tam dacie moim zdaniem bardziej pasują jasne meble. Jeśli jednak dacie ciemne to też bedzie dobrze, tyle że trudno bedzie dobrać cos pod to zebrano. Sama sie do tej podłogi przymierzałam ale jest zbyt wyrazista i zobowiązująca więc mam białe podłogi.

Zresztą, cokolwiek wstawicie bedzie nowe i bedzie to Wasz wybór. Napewno bedzie cieszylo oko i bedzie sie Wam podobało. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co sobie utrudniać.... Daj Malma z Ikea w jasnej brzozie i bedzie tanio i ładnie :wink: U mojej córci to rozwiazanie się sprawdziło i nie widze ciemnych mebli do tego fioletu. No ale u nas jest tylko ten ciemny :wink:

 

ja bym chetnie tego malma zapodala - podoba mi sie wlasnie ten jasny - ale moj malz musi miec pozadne lozko zeby nie skrzypialo jak sie bedzie w nocy przewracal - to jego wypowiedz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wiele zalezy od materaca. Jak jest dobry, sztywny i gruby materac to on rownież usztywnia konstrukcje łóżka. WIdzę to po swoim (22cm). Materac ledwo wnieśliśmy na górę bo jest taki sztywny. Juz widze, że jest naprawdę porządny. Ten u córki jest miękki i niższy (16cm). Jak siadam to czuje jak sie ugina. Nie usztywnił łóżka. Wręcz przeciwnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia bardzo ci dziekuje - wczoraj przemalowalam juz te sciany po konsultacji z " ciocia" Mayland ktora wszystko wie :lol: :lol: :lol: :lol: i sciany poszly na "pastelowy jasmin" wyszlo o niebo lepiej - dzisia zamontuja ta podloge to zrobie zdjecia jak to z podloga bedzie - no o ichcialam malza namowic na ta sciane ciemna przy lazience tak jak zrobilas ale jakos krecil glowa przez telefon - musze wydrukowac twoje wizual i wtedy moze zmieni zdanie :lol: - farba mi jeszcze zostala wiec wszystko sie moze zdarzyc!!!!!!!!!

 

raz jeszcze dziekuej!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie linki brazunia z czym???

 

ja na scianie zrobilam strukturke z cekolu - szczota - takie rowki, pozniej wszystko zapryskalam :) sprayem zloty chrom!! a nato waleczkiem pomalowlam "tajemniczym ogrodem" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

linki do dziennika i komentarzy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie linki brazunia z czym???

 

ja na scianie zrobilam strukturke z cekolu - szczota - takie rowki, pozniej wszystko zapryskalam :) sprayem zloty chrom!! a nato waleczkiem pomalowlam "tajemniczym ogrodem" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

linki do dziennika i komentarzy :roll:

 

WŁAŚNIE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...