Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam i tutaj :D

 

Kola, nadrabiam Twoje postępy w pracach....

 

Twoja Złota Ściana - po położeniu tej ostatniej warstwy fioletu - wygląda bardzo oryginalnie :D . Super pomysł. Ja bym może jeszcze trochę fioletu dorzuciła ale nie wiem jak to wygląda w oryginale :roll:

 

Kwestia zieolonej łazienki - się nie stresuj. dobierz tylko odpowiednią fugę bo tak naprawdę fuga dopiero dodaje smaczku :D

Podbitka i elewacja - super. Bardzo ładnie domek wygląda z tymi deskami.

 

A zebrano arusha na podłodz e.... znam bo mam i wygląda super. Nie wiem skąd były Twoje wątpliwości ( aż tak wnikliwie nie analizowałam wszystkich wpisów :oops: ) ale ja polecam gorąco :D

 

No a co z przeprowadzką ?? Kiedy ?? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i tutaj :D

 

Kola, nadrabiam Twoje postępy w pracach....

 

Twoja Złota Ściana - po położeniu tej ostatniej warstwy fioletu - wygląda bardzo oryginalnie :D . Super pomysł. Ja bym może jeszcze trochę fioletu dorzuciła ale nie wiem jak to wygląda w oryginale :roll:

 

Kwestia zieolonej łazienki - się nie stresuj. dobierz tylko odpowiednią fugę bo tak naprawdę fuga dopiero dodaje smaczku :D

Podbitka i elewacja - super. Bardzo ładnie domek wygląda z tymi deskami.

 

A zebrano arusha na podłodz e.... znam bo mam i wygląda super. Nie wiem skąd były Twoje wątpliwości ( aż tak wnikliwie nie analizowałam wszystkich wpisów :oops: ) ale ja polecam gorąco :D

 

No a co z przeprowadzką ?? Kiedy ?? :o

 

no to pokolei :)

sciana zlota jest ok - nad dokolorowaniem fioletu jeszcze sie zastabwiam - malz jeszcze nie widzial ani fioletu ani pastelowej orchidei ani zebrano - poczekam do soboty az zobaczy to wszystko w kupie i wyrazi swoje zdanie :roll: ja bym jeszcze sciane od lazienki pomalowala na "tajemniczy ogrod" tzn ten sam kolor ktorym pociagnelam to zloto - ale sie gad opiera (czyt. malz )

zfuga w lazience to chyba juz wiem - albo bedzie jakas jasno szara :roll: albo jakis jasmin cos jasnego - chociaz chca mi wmowic ze zielona bedzie ladna - wg mnie nie bedzie bo nie ma takiej intensywnej zieleni w fugach a kazda inna zielen nie bedzie pasowac - to takie moje zdanie - moze macie jakiegos pomysla co do tej fugi!!!

 

a co przeprowadzki to nie wiem - malz powioedzial ze dzieci dostana pylicy w tym kurzu i dopoki nie bedzi ewszedzie podlog to sie nie wprowadzimy :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: no i zobaczymy jak to bedzie w ko ncu - ale koniec juz bliski :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc madrale - no tak chcialam - jakbym zrobila w druga strone jak mowicie to ten zloty nie pokryl by dobrze tego fioletu !!!!!!!!!!!!!! no tak mi sie wydaje babeczki - zreszta co tam juz jest pomalowane i teraz to juz musztrada po obiedzie!!! ale na zywca jak ktos do mnie przychodzi to nawet sie podoba :) - musicie przyjechac i zobaczyc!!!!! :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to koniecznie muszę poszukać bo na szybko muszę znaleźć farbę dla mojego wykonawcy - w końcu w październiku nasz dom będzie miał drewniane ubranko :D Nie mogę się tego doczekać bo już nie mogę patrzeć na tę jego szarość. Po drewnie będzie tynkowanie i będzie domek w końcu piękny - oczywiście z zewnątrz bo w środku to jeszcze duuuuuuuużo trzeba zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...