Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

sama juz nie wiem co bedzie dobre a co nie - malzowi podloga sie nie podoba i koniec - stw ze wlasciwie drzwi sa z innej parafii, podloga z innej a listwy przypodlowgowe jeszce z innej - i ogolnie jest misz masz - a ja jak sie na to patrze to tez zaczyna mi sie tak wydawac a nawet jestem o tym przekonana!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wystarczy zmienic same listwy przpodlogowe na takie w kolorze drzwi, bo wydaje mi się ze te ciemne smuzki na zebrano są w kolorze drzwi.

Co do sciany ze zlotym to się zgadzam z Twoim męzem...zamalowałabym. szkoda, bo samo złoto super się zapowiadało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest taki ze jemu to zebrano w ogole nie lezy!!!!!!!!!!!!!! i stw ze woli miec taka brzydka podloge w swoim pokiczku - szkoda tylko ze jedna z corek bedzie miec tez ta podloge bo ja chcialam im zrobic jasne podlogi a nie zebrano a tearz chcial nie chcial musze ja polozyc ktorejs :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: i moze sie okazac ze te zebrano nie bedzie im w ogole pasowalo :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Kola

 

na dzien dzisiejszty jestesmy splukani!!!!!!!

:lol: :lol: my na "KILKA" następnych dni też

 

Super Wam wyszła ta elewacja.

 

Odnośnie sypialni to możesz wziąć kawałek panela i iść do sklepu z farbami PARA tj koło parku tj chyba Sienkiewicza i tam jest taki pan rozgarnięty, który dobrze dobiera kolory. Mojej koleżance, w ubiegłym roku do siwej, trochę oliwkowej łazienki wybrał malinę i wyszło bardzo ładnie. Nie musisz przeciez tam kupować farby, jest trochę droższa, tylko sobie weźmiesz kolor karteczki z próbnika. Moim zdaniem warto spróbować.

 

My teraz układamy kostkę betonową i to będzie ostatnia rzecz jaką robimy z ekipą. Resztę musimy zrobic sami. Do układania kostki "poszło" 8 wywrotek piachu + oddzielnie suchy beton. I mam nadzieję, że to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kobieto - gzdie ty bylas jak cie nie bylo - kupe czasu !!!!!!!!!!!

na dzien dzisiejszy mam dosyc tej sypialni - musi przyjechac malz i wtedy razem z nim musimy pojezdzic i poszukac i razem na spokojnie cos dobrac i uradzic!!!!!!!!!!! wezme sie lepiej za pokoje dziewczynek tam sie nie bedzie wtracal!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kobieto - gzdie ty bylas jak cie nie bylo - kupe czasu !!!!!!!!!!!

murowałam sobie SAMA kominek

Mieliśmy sami zrobić początek tzn ułożyć pierwszą warstwę cegieł i miał przyjśc taki pan który nam robił całą wykończeniówkę, ale tak szedł...., że szkoda gadać.

Więc zrobiłam to sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...