Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

a z czego robiliscie???

z cegły crh ręcznie formowanej castello, w realu wygląda jak cegła rozbiókowa ze starego komina

http://images30.fotosik.pl/232/7a08256e68f30c86m.jpg

 

no pieknie to zrobiliscie - ja wlasnie tez sie zastanawiam nad taka cegla na kominek - a jakies kotwy dawaliscie zeby to wszystko nie wywrocilo sie bo ja wlasnie mam z tym problem jak to dowiazac do ist juz obudowy ??? :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie dziewczyny!

Trochę spóźniona, ale ja jeszcze w sprawie sypialni :roll:

Dla mnie ściany są oki i takie pozostawiłabym, zmieniłabym jedynie podłogę, na coś bardziej jednolitego, jasnego.

Braza, mogłabyś zrobić jakąś wizualkę z jasną podłogą. Może klon, buk lub jesion?

 

O kasie nie piszcie :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies kotwy dawaliscie zeby to wszystko nie wywrocilo sie bo ja wlasnie mam z tym problem jak to dowiazac do ist juz obudowy ??? :roll: :roll: :roll:

 

Obudowa z cegły jest kotwiona to tylnej ściany (tej za kominkiem) .

To link do albumiku, wstawiałam fotki w trakcie prac

http://celtorek.fotosik.pl/albumy/451806.html

To wykonane przeze mnie kotwienie polegało na wpuszczaniu (wiertarka) drutów w ścianę juz istniejącą i spoiny między cegłami. W kilku miejscach, tak dla odmiany :wink: wycięłam otwór w ścianie i wpuściłam tam cegłę.

 

Skończyliśmy wczoraj robić kostkę, tzn panowie, a my zrobiliśmy ogrodzenie z palet po kostce :wink: . Postaram się zrobić dzisiaj fotkę, to zobaczysz nasz front działki.

A i jeszcze uwaga odnośnie kostki, w ubiegłym roku kupiłam 1 paletę kostki z posypką imitującą granit firmy Libet. Cała kostka była dobra, równa, bez wad.

Wczoraj dokupiłam 3 mkw takiej samej kostki, zupełnie inny gatunek. Była trochę wyższa, dużo obtłuczonych sztuk. I chociaż pan juz w trakcie pakowania sporo odrzucił, to i tak miałam kilka uszkodzonych. A cena :o w tym roku to ok 90 zł.

Jesli będziesz sobie kupowała to proponuję SPRAWDZAC dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...