Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no milutko z komentarzami - przynajmniej ktos to czyta - :lol: bardzo mi milo - parterowka nam sie zawsze marzyla - wczesniej na poprzedniej dzialce kupilismy pietrowy z muratora - ale to nie bylo to :wink: - parterowy, niziutki, zadnych schodow!!!!!!!!!!!!!!!!! - O TO NAM CHODZILO!!!! I OBY NAM WYSZLO !!!! - JA Z TYCH SCEPTYKOW JESTEM :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
a wczorak szukajac klinkieru na obmurowanie naszego domku na stronie firmowej znalazlam cos takiego dokladnie tak kolorysycznie ma wygladac nasz domek - wiadomo nie ten rozmiar co na zdjeciu, ale dokladnie z klinkierem ktory kupilam SIENA NOVA i takim samym kolorem dachu i okien

chyba to wszystko wyglada ladnie

 

Witam

 

Jak wklejasz moje zdjęcie z mojego dziennika budowy, to napisz chociaż skąd pochodzi a nie jakieś bzdury o stronie producenta klinkieru ok ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabij mnie ale naprawde nie zrobilam tego celowo :cry: :cry: :cry: , wczoraj wieczorem zastanawialam sie skad mam to zdjecie i wydawalo mi sie ze jak szukalam klinkieru na ich stronie to go stamtad skopiowalam - przepraszam zapomnialam - co bym miala zyskac klamiac - bez sensu - pewnie ze tearz napisze w dzienniku ze to skopiiowane od ciebie - teraz mi to uzmyslowiles - raz jeszce przepraszam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

cześć

"Znalazłam" Cię dzisiaj na grupie radomskiej.

Przeczytałam dziennik - sprawnie domek powstaje.

Zainteresowała mnie wzmianka o roletach zewnętrznych.

Tylko kilka pytań :wink:

gdzie zamawiałaś?

jaka cena za m2?

czy cena za wszystkie rolety jest zbliżona do ceny okien?

rolety będą z silnikami?

Bardzo proszę napisz DUŻO tzn wszystko co wiesz :wink: o roletach.

pozdrawiam Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawialam w w metrolu - cena byla najbardziej korzystna dla nas, nie wiem ile za m2 smieszne nie? ale nie wiem poniewaz wszedzie do wyceny podawalam ilosc i wielkosc okien i interesowala mnie ostateczna cena a nie za metr; nie wiem jeszcze beda mnie kosztowac okna ale mysle ze za okna zaplace ciut wiecej, nie zamawialam z silnikiem wole recznie jak na razie :)

zalezalo nam na na skrzynkach roletowych styropianowych -nie wiem na jakich inf ci jeszcze zalezy?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W metrolu byłam już po wycenę. Pan obliczył chyba całość na 7200 więc do zapłacenia 6800 + dopłata za kolor złoty dąb 10% lub 15 % pan dokładnie nie wiedział ile - tym mnie rozbił. Sprawiał wrażenie , że nigdy w życiu nie przyjmował zamówienia na rolety w kol innym niż biały i brąz.

W stryjeksie np nie biorą dopłaty za kolor złoty dąb, ale aktualnie nie przyjmują zamówień.

W verteksie na Starym Mieście -drogo i bez montażu.

 

Brałaś jeszcze w jakiejś firmie wycenę?

Ja chcę zamontować silnik do rolety tylko na okno tarasowe.

 

Właściwie już możemy montować okna , a przez te rolety sprawa się przeeeciąga.

Okna PCV z szybą p4 mam zamówione na Czachowskiego -całość 8700.

W porównaniu do okien to rolety są bardzo drogie.

 

Macie już wykonawcę do dachówki?

Podobno za dach powierzchnia ok 220 m2 położenie dachówki, obróbki blacharskie i montaż jednego okna dachowego -cena 10 tys jest bardzo dobra. Jeszcze w tym montaż rynien. To info od znajomych.

 

Też chcemy się w tym roku wprowadzić.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jak fajnie:)

 

mnie w metrolu obslugiwala pani ale wszystko mi obliczyla: za rolety zaplacilismy 8150zl w kolorze zloty dab no i montaz w cenie z rygielkami antywlamaniowymi , w stryjeksie tez bylam ale tam mi wyszlo drogo, jeszcze bylam w taparelli na sienkiewicza ale tam nie maja styropianowych skrzynek tylko jakies inne no i tak podali mi cene 7000 ale nie te skrzynki co chcielismy, jeszce u jkaiego prywaciarza na traugutta, no i ostatnio widzialam ze robi tez ktos na lakowej - mozecie sprawdzic bo tam nie bylam, jest jeszcze firma ostatnio widzialam ze reklamuja sie ze tez robia kurcze na ulicy przy ktorej stoi ten duzy kosciol ktory wyglada jak tulipan -niedokonczony jeszce - na ulicy laczacej struga z zeromskiego - ja nie z radomia i mam problemy z ulicami :) ale mam nadzieje ze wiecie o ktora chodzi :)

 

no wlasnie po wycene na czachowskeigo tez mialam jechac - wiele osob tam zamawia; mi szwagier mowil jeszce o jakichs oknach gdzies niedaleko ul.mokrej musze jeszcze zapytac - zobacze

 

co do dachowki - to gosciu nam robi wszystko od fundamentow po polozenie dachowki wiec sie tym nie zajmuje ale pan na okulickiego z dach-komplexu proponowal mi ostatnio dekarza za 12-14zl od metra sprawdzonego - cena do dogadania

 

a wy co dziennika nie prowdadzicie :cry: :lol: - gdzie sie budujecie??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Dziennika nie prowadzimy.

Budujemy na Halinowie ok 300 m od Kieleckiej.

Chyba się "przeproszę" z tymi roletami na Klejowej metrol i pojadę tam jeszcze raz. Może się dogadamy.

W trakcie budowy naszego domku (aktualnie prawie przykryty, ale.. papą, dachówka podobno- wrzesień) korzystaliśmy z "fachowców" z Anonsów.

Każdy z nich okazał się porażką. Nawet koparkowy wzięty "na godziny" -miał rewelacyjnie niską wydajność pracy.

Widzę, że jeszcze nie masz dachu. Rzeczy do więźby typu gwoździe, śrubki i in kupowałam na Młodzianowskiej przy przejeździe kolejowym-brymorex.

Gwoździe taniej ok 50 % w porównaniu do okolicznego składu bydowlanego, a inne rzeczy ok 20-30.

Podobne ceny też są w jakiejś hurtowni na Tartacznej wjazd od Wierzbickiej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...