Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwarancja Dospel ale jaja!!!!!!


Recommended Posts

Ponieważ coraz poważniej myslę o went. mech z reku trafiłem na strony Dospela

 

a tam znalazłem taki tekst

 

......Z DNIEM 15.03.07 DOSPEL BAZUJĄC NA OBOWIĄZUJĄCYM OD 1 MAJA 2004 ROKU UREGULOWANIU KWESTII GWARANCJI PRODUCENCKIEJ WPROWADZA WYŁĄCZENIE GWARANCYJNE DOTYCZĄCE JAKIEJKOLWIEK SPRZEDAŻY ASORTYMENTU DOSPEL COMFORT POPRZEZ INTERNET, CO OZNACZA, ŻE DOSPEL SP. Z O.O. ZAPRZESTAJE UDZIELANIA GWARANCJI, NA TOWAR PODLEGAJĄCY TRANSAKCJOM INTERNETOWYM.......

 

Tak mnie zatkało że nie wiem co tym mysleć.

 

Pierwszy raz słyszę żeby producentowi nie zależało na sprzedaży internetowej.

 

Są tu prawnicy

 

O jakim uregulowaniu tutaj chodzi

 

 

 

 

Przed chwilą znalazłem internetowy sklep......... Dospela.

 

http://sklep.dospel.com/

 

no to jako to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w warunkach korzystania z sklepu internetowego Dospel znalazłem

 

to

Gwaranjca:

 

Zakupiony sprzęt objęty jest 24 miesięczną gwarancją. Okres gwarancyjny może być przedłużony, w zależności od produktu. Sprzedawany sprzęt jest nowy w oryginalnych opakowaniach.

 

Dobre co :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Przed chwilą znalazłem internetowy sklep......... Dospela.

 

http://sklep.dospel.com/

 

no to jako to jest

Róznica jest istotna.

W sklepie Dospela np.cenralka ECONOMIC 120 II z automatyką kosztuje 4030 zł .

na Allegro taką samą centralkę mozna kupić za 2 632,00 .

Z tego wynika, że producent sprzedaje o ponad 50% drożej.

Oferta na Allegro obejmuje dostawę przesyłką kurierską i gwarancję udzieloną na 5 lat.

Co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może przyczyna leży w średniej jakości wyrobów Dospela ?

Za dużo wydawali na naprawy gwarancyjne.

 

No właśnie jak to jest z tą jakością Dospela, macie jakieś przykre doświadczenia

 

 

Zakupiłem swego czasu kilka wentylatorów kanałowych tej firmy.

Po miesiącu użytkowania we wszystkich łożyska sie wyrobiły i w momencie włączania całe poddasze drgawek zaczynało dostawać.

Zakupiłem później kilka używanych ebm'ów i prawie rok minął a ich wciąż nie słychać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years później...
Zakupiłem swego czasu kilka wentylatorów kanałowych tej firmy.

Po miesiącu użytkowania we wszystkich łożyska sie wyrobiły i w momencie włączania całe poddasze drgawek zaczynało dostawać.

Zakupiłem później kilka używanych ebm'ów i prawie rok minął a ich wciąż nie słychać :D

 

Skuszony dobrą ceną zakupiłem wentylator domowy Play Classic WCH. Okazało się, że nie idzie ustawić potencjometrów hygro a potencjometry kręcą się bez oporu min/max. W odpowiedzi serwis dospela uznał w październiku 2013r, że jest to uszkodzenie mechaniczne i nie podlega gwarancji. Wniosek taki, że Dospel wypuszcza na rynek nie w pełni wartościowe produkty i nie podlegają one gwarancji bo... są niskiej jakości i nie posiadają jak widać pełnej kontroli produkcji. Szkoda pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...