Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

:welcome: Wielkie dzięki wicios za podpowiedz cenową my będziemy się budować pod Warszawą i będziemy mocno negocjować tą kwotę. Jest szansa że w sierpniu zaczniemy- jeszcze formalności kredytowe sama przyjemność i do dzieła. Z rozmowy z architektem DzW naszych doskonałych jest bardzo mało podobno na Polskę sprzedano ok 41 projektów to dlatego za wiele osób się nie chwali realizacją :no: a ta nowo wstawiona fotka też pod Warszawą. Jak ruszymy to założymy własny dziennik budowy tylko nie wiem jak nam się uda dużo uzupełniać bo od niedawna wiemy że nasza rodzina się powiększy i czy samopoczucie pozwoli na pisanie:lol2: Pozdrawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Humira

 

My liczymy na fachowość wykonawcy i to on będzie wyliczał ilości materiału do naszego doskonałego.

 

Anulka&Pawełek - Jeśli wykonawca nie jest Waszą najbliższą rodziną to jest to ostatnia osoba, na którą powinniście w takich okolicznościach liczyć. Inspektor nadzoru z bardzo ( bardzo, bardzo ) zaufanego źródła, daje jakąś gwarancję powodzenia, w przeciwnym wypadku trzeba liczyc na szczęście :)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Jestem bardzo ciekawy jak wygląda Twój doskonały - wszelkie ceny jakie podajesz są nie do przebicia! Interesujące są Twoje zmiany w projekcie opisane powyżej i kilka postów wcześniej - zwłaszcza lane betonowe schody. Zapodaj parę fot Twojego doskonałego. Nauki nigdy zawiele...:)

 

Humira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Jestem bardzo ciekawy jak wygląda Twój doskonały - wszelkie ceny jakie podajesz są nie do przebicia! Interesujące są Twoje zmiany w projekcie opisane powyżej i kilka postów wcześniej - zwłaszcza lane betonowe schody. Zapodaj parę fot Twojego doskonałego. Nauki nigdy zawiele...:)

 

Humira

 

Witaj Wicios!

 

Prośba jak wyżej - Twój nick się zapodział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia doskonaly 2. niestety zdjecia samemu sobie trzeba poodwracac :) jedno ze zdjec przedstawia murowana barierke na gorze. dwa ostatnie zdjecia zeby sie zorientowac jak to bedzie wszystko wygladalo...

 

Witaj Wicios,

 

Zdjęcia bardzo ciekawe - wygląda na to, że murarzy miałeś eleganckich. Schody z betonu są dla mnie śmiałym projektem - w wizualizacji z wzoru schody nie zasłaniają widoku. Ciekawe jest zdjęcie nr 2: czy tą ściankę pociągniesz jeszcze w górę? Na dole słup jest przesuniety względem słupa na dole - czy to jakaś dodatkowa zmiana?

 

Pozdrawiam,

 

Humira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś buduje z Charakterem 4 pod Warszawą lub w woj. mazowieckim ?

 

Jestem o krok przed podjęciem decyzji o wyborze projektu, byłabym wdzięczna za podanie adresu, gdzie mogłabym zobaczyć jak wygląda domek. Interesuje mnie całkowicie niezobowiązujące umożliwienie zobaczenia gotowego domku z ulicy, interesuje mnie widok z zewnątrz.

 

Podaję mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich serdecznie,

Kilka miesięcy temu zakupiliśmy projekt Doskonały 2 en, a następnie poddałem go drobnemu liftingowi.

Zmiany polegały na wyrównaniu dwóch ścian, tak aby uzyskać prostokątną bryłę, dodatkowo garaż wysunąłem na zewnątrz. Dzięki temu otrzymaliśmy dodatkowe pomieszczenia na dole (pokój gościnny stał się sypialnią, pojawiło się miejsce na garderobę oraz dużą łazienkę), a także pomieszczenie rekreacyjne oraz zostało trochę miejsca na pomieszczenie gospodarcze.

Poprzez dokonanie tych zmian nasz "doskonały" urósł znacznie (i w sumie niespodziewanie) bo aż do 270m powierzchni użytkowej i prawie 440m powierzchni całkowitej.

Obecnie poszukujemy wykonawców i zastanawiamy się nad kosztami realizacji wyśnionego domku.

Czy możecie powiedzieć jakie są koszty w przeliczeniu na powierzchnię użytkową lub całkowitą budowy do stanu surowego otwartego/zamkniętego używając materiałów wg projektu?

Bardzo liczymy na Waszą pomoc.

Pozdrawiamy

Sylwia i Paweł

doskonaly.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

vayakon, hehe, gdybym się wprowadził to bym sie pochwalił :) Muszę sie przeprowadzic do końca miesiąca bo wynajęliśmy mieszkanie. Trwa kupa drobnych prac wykończeniowych, więc myslę, że zdąrzymy bo wiele tego nie zostało. Jutro zaczynają ponownie montować kuchnię ( po jej demontażu do do impregnacji podłogi ). Pan od balustrad zachoworował ale ma podobno ozdrowieć :) Na zewnątrz pozostało wylanie podjadu, wkopanie rury od wyciągu kuchennego i podłaczenie rur spadowych od rynien ale ledwo co obeschnie moja cudowna glina i można zacząć coś robić to znowu zaczyna lać dlatego ciągnie się to jak guma. Jak tylko będę mógł zrobic zdjęcia jakis postępów to odrazu to zrobie i wkleję.

 

Pozdrawiam

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, wspólnie z żoną jesteśmy zainteresowani zakupem projektu Doskonały 2 lub 2 en. Jeżeli ktoś z was buduje dom Doskonały w woj. podlaskim lub okolicy i bł by łaskaw się nim pochwalić w realu, lub ktoś wie gdzie powstaje taki dom w tej okolicy, bardzo prosimy o kontakt priv lub [email protected].

Z góry dziękujemy i życzymy powodzenia w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dawno się też nie odzywałem.

 

Mogę się trochę pochwalić, ale jak na razie to nei ma za bardzo czym.

 

Trochę trwało , zanim administracja ruszyła się i mam pozwolenie na zjazd i dom.

 

Jak na razie zrobiłem zjazd - podbudowę , później kostka, po zakończeniu budowy.

Zrobione ogrodzenie z 3 stron, od drogi na razie prowizorka, na drugi rok ogrodzenie już ostateczne.

 

Dzisiaj był geodeta, jutro kopiemy. Jak będę miał kilka fotek to sie pochwalę.

 

Pozdrawiam

 

Ps. Kupuję bloczki i gazobeton, ceny mam tak: bloczek 2,60/szt, gazobeton solbet 600 7,00/szt. co o tym sądzicie?

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...