Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

A to efekt mojej pracy i wyżeczeń przez ostatni rok:) Ciężko było ale się udało:wave:

[ATTACH=CONFIG]262904[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]262900[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]262902[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]262903[/ATTACH]

 

Gratulacje doskonałego Doskonałego :) :)

 

My też już prawie finałowo - drzwi z ukrytą ościeżnicą prawie skończone, zewnętrzne zamówione, elewacja czeka we wiaderkach i finito :) :)

Jak patrzę na budowy rozpoczynające się od zera, to aż mnie wszystko boli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy może ktoś podać namiary na firmę wykonującą schody ,,policzkowe” do doskonałego - pozdrawiam

 

Witam

To zależy z jakiego materiału mają być wykonane - jeśli na stelażu stalowym to najlepiej znaleźć jakiegoś lokalnego "spawacza", stopnice zakupić w internecie i wyjdzie najtaniej.

Jeśli drewniane to chyba też lokalny wykonawca - my szukaliśmy z ogłoszeń i jakoś nikomu nie chciało się jeździć wiele kilometrów, żeby je wykonać.

 

Ale oczywiście wykonawca z polecenia jest zapewne lepszy :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam !

 

Czy ktoś może stosował podbitkę w kolorze złoty dąb ?

 

Wg projektu jest jasno szara, ale z takich gotowych jest nie do dostania, jedna z firma co ma to jest raczej kolor przybrudzonej bieli a ja bym chcial jasna szara / srebna. Z racji ze okna mam w kolorze zloty dab zaczelem sie zastanawiac jak by to wygladalo w polaczeniu z antracytowym dachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Buduje dom doskonały z domy z wizją. Etap: stan surowy czekam na okna i dach. Mam pytanie czy ma ktoś roletę - żaluzję lub markizę ELEKTRYCZNĄ na to największe duże okno skośne chociaż ?? chce wszystkie rolety podpiąć pod pilot i potrzebuje coś na to największe okno

Czy ktoś ma wybudowany ten dom z województwa wielkopolskiego??

Kępno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

My zaczynamy wkoncu robic cos wokol domku i mam pytanie. Co macie na tarasie polozone, bo zastanawiam sie nad plytami chodnikowymi semmelrocka i szukam opini o nich, ma moze ktos z Was ?

Pozdrawiam

 

My mamy te płyty: jasny szary z ciemnym grafitem. W sumie nic się z nimi nie dzieje, brudzą się jak kostka, myjemy karcherem i odzyskują swoja świetność (wiadomo, że nie wyglądają jak po założeniu, ale u nas to już 3rok mija). Nawet plam po tłuszczu tak strasznie nie widać (grill był i co nieco skapnęło), ale impregnowaliśmy dodatkowo, zaraz po założeniu. Jedyna wada jaką mają w całym swym uroku, to to, że są ostre, jak się młody wyłoży, to od razu kolana poździerane:) Jesteśmy zadowoleni zarówno z kostki, jak i płyt.

 

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...