Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wg. mojego pomyslu do kuchni bedzie mozna wchodzic z salonu i z korytarza, od strony salonu drzwi wchodzace w sciane (wydaje mi sie ,ze takie same drzwi znalazlam w domu "z charakterem" gdzie kuchnia jest "totalnie" otwarta) . Zastanawiam sie nad tym balkonem na gorze ,poprostu chcialabym uczynic go bardziej funkcjonalnym ,a nie tylko miejsce na wyjscie na papierosa (tak to widze).

 

Rzeczywiscie to pomieszczenie na gorze daje przestrzen i chyba jednak nie bede z niego rezygnowala ,a murowana sciana to juz calkiem nie pasuje. Pomysl z przeszklona sciana jest bardzo ciekawy tylko moim zdaniem ciezko bedzie utrzymac w czystosci ta sciane.

 

Skoro jest taka mozliwosc to na dniach napisze do domy z wizja i postaram sie wyciagnac od nich jakies zdjecia zrealizowanych juz domow :)

 

My w tym roku planujemy zrobic stan surowy otwarty ,tak to chyba sie zwie ,mam nadzieje ,ze koszta nas nie zaskocza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ruszyliśmy nareszcie z budową naszego Doskonałego 2! Zmiany w projekcie niewielkie. Powiększyliśmy okna w kuchni do 80 cm, kominek będzie tak jak w projekcie EN, powiększymy łazienkę na górze i zamierzamy założyć wentylację mechaniczną. Zastanawiamy się nad wyrównaniem poziomu podłogi w salonie, czy ktoś z Was dokonał takiej zmiany i jak to wygląda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Bardzo dokładnie przeczytałam to forum. Też zamierzam budować dom z tej pracowni. Po prostu wszystkie projekty są piękne . Mój faworyt to "dom z charakterem 3 ". jednak nigdzie nie znalazłam żadnych zdjęć , gdzie mogłabym cos wiecej zobaczyć. Druga opcja to "dom doskonały". Ma ogromna prośbę do doskonalej 2 o przesłanie mi na e-maila [email protected] jakis zdjęć ( jesli to mozliwe) . Będę bardzo wdzieczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonała 2 ślicznie dziękuje za zdjęcia. Są super. Szkoda nikt jeszcze nie ma zdjęć z wnetrz. Mi w "Doskonałym " troszke mniej podoba się że kuchnia, jadalnia, salon jest w jednej lini. Tak po prostu jeden ciąg. Nie wiem czy to będzie fajne .. Zastanawiam sie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonała2 podziękowałam już w mailu ale tu też ślicznie dziękuję za przesłanie fotek, musze przyznać że robią wrażenie. Troche sie bałam że wybudowany dom nie będzie już tak łądny, że to tylko kwestia super wizualizacji. Ale fotki wybudowanego są rewelacyjne. Pozwoliły mi upewnić się w wyborze doskonałego, jeszcze tylko chce skosztorysować ten projekt po realnych kosztach budowy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! Wraz z żoną chcemy zakupic projekt "z charakterem 3" czy może ktos go zrealizował lub jest w trakcie ?? może ktos ma jakies fotki z realizacji?? [email protected] mogą być rówież inne domki z tej pracowni... z góry dziekuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...