Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Stan surowy zamknięty z fasadami Alu , oknami aluminiowymi,ściany z pustaka 25 EDER z konstrukcją stalową (płatew ,antresola, taras i daszek nad wejściem), dachówka Creaton Domino łupka według moich wyliczeń około 250 tys. Trudno mi to dokładnie policzyć bo stawiam garaż wolnostojący obok domu i wszystko w masie kosztuje więcej - w sumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:) witajcie jestem nowa na tym forum dużo pisze się na temat projektu doskonały i z charakterem.Ja jednak jestem zainteresowana projektem Stylowy 2.Dajcie znać jeśli posiadacie jakieś fotki z realizacji bądź ważne wskazówki dotyczące tego projektu.Pozdrawiam fanów domów z wizją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paseczku,

 

a mnie zaciekawiły schody - robisz wylewane? Widziałam na żywo Doskonały pod Warszawą i tam stała drabina po której ledwie weszłam, a u Ciebie taka kulturka wyziera ;-)

 

Mnie najbardziej z domów ciekawi Doskonały 2, ale z uwagi na układ stron świata na mojej działce i tak doskonały nie jest, więc czekam na dalsze projekty pracowni, a w międzyczasie powrót kredytów na 100% ;-)

 

Ciekawa jestem jak Wam wyjdzie koszt domu w relacji do kosztorysu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy ktoś z Was posiada wykaz materiałów "Doskonałego". Zanim kupię projekt chciałabym przekalkulować czy dam radę go wybudować w założonej przeze mnie kwocie. Proszę o przesłanie na maila: [email protected]

 

Pozdrawiam!

 

Jeśli można to też prosiłbym o wykaz materiałów dla "Doskonałego" na maila [email protected]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to niezauważyłam tych okien, ale faktycznie szkoda... z zewnątrz może jeszcze być, ale podejrzewam, że w środku nie uzyska się już takiego efektu jak przy tych dużych oknach.

 

A co do tych wielkości domów to masz rację, ja zawsze patrzyłam na wielkość z garażem i mi się wydawały duze, a tu na zdjęciach takie "cuś" małego. Ale to tylko moja pomyłka ehhh... Musze się poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wielkości domu - odliczając garaż to wielkie te domy nie są, nawet metrażowo. Każdemu według potrzeb, chęci i możliwości.

 

Doskonaly 2 powierzchni calkowitej ma ponad 330 metrow. Dopiero od tego mozna odliczac garaz.

 

Ale użytkowej już 213 - odpadają skosy poniżej 1,9, antresola, odliczając garaż 180. Z charakterem 1 ma 140m2 bez garażu. Według danych ze strony oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...