Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja mam całe piętro wyłożone wykładzinami dywanowymi, w jednym pokoju cieńsze w innym grubsze. W żadnym nie jest z tego powodu chłodniej. Automatyka robi swoje. W salonie na dole mam deskę podłogową 14 mm, sądzę że ona jest lepszym izolatorem niż 4 czy 12 mm wykładzina. A i to nie powoduje niedogrzania. W najcięższe tegoroczne mrozy wszędzie było tyle, ile zadałem sterownikowi. Panele podobnie jak płytki są znośne zimą gdy podłogówka je podgrzewa. Latem są nieprzyjemnie chłodne (moim zdaniem:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Znalazłam fajną stronkę Garden Puzzle gdzie można sobie zaprojektować ogród. Fajna zabawa, można go obejrzeć wiosną, latem, jesienią i zimą. Jeśli ktoś planuje, to polecam. Tak na szybko wstawione kwiatuszki, na których oczywiście się nie znam:)

 

http://img526.imageshack.us/img526/9800/screenfr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

http://dziendobry.tvn.pl/video/domy-pasywne-czyli-jakie,109,newest,76414.html

 

drugi dom w reportażu :) mega fajnie dopasowany do otoczenia, ciekawe rozwiązania - pewnie inwestycja mocno budżetowa :)

 

no i schody w druga stronę niż w projekcie :)

Edytowane przez kris_białystok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - kolejne fajne wnętrza - wrzucajmy tu proszę polecane firmy czy wykonawców - a nawet ceny jak ktoś nie ma nic przeciwko temu - a nie tylko na priv - ułatwi to kolejnym DOSKONAŁYM.... sam jestem również na etapie szukania wykonawcy schodów

 

za same schody drewniane dywanowe (czyli w środku stalowy profil obudowany z każdej strony drewnem - jedna firma chce 30 tyś - druga 20 tyś

ja zdecydowałem się na policzkowe - początkowa wycena była na 10 tyś (mowie o samych schodach bez balustrad) ale troszkę zmieniliśmy projekt i mamy schody policzkowe ale 4ry pierwsze stopnie są w pełni zabudowane z innego koloru drewna z szufladami z boku....a to już nie tak łatwo wycenić :)

 

[ATTACH=CONFIG]164629[/ATTACH]

 

kris_bialystok, mam wielka prośbę :) mógłbyś pochwalić się swoim wnętrzem? co parę dni wracam do tego Twojego zdjęcia i oka nie mogę nacieszyć :) Ten betonowy sufit to rewelacja :eek: (zastanawiam się tylko, czy kable do oświetlenia puściłeś na etapie lania stropu [może głupie pytanie, ale kompletnie się nie znam na tego typu robotach]). Właśnie zauważyłam, że masz białą, zabudowaną szafę za przeszkleniem :) W ogóle ta kolorystyka!!!! Już dłuższy czas szukam podobnych aranżacji wnętrz, szukam inspiracji :bash: Pewnie masz przepiękne minimalistyczne wnętrze :yes: Jeśli możesz, wrzuć proszę COŚ jeszcze :))

Pozdrawiam :goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka - strop betonowy został wykonany z szalunków - ułożyli deski wg mojego wzorka - bardzo fajny efekt :) teraz trzeba to polakierować i będzie cudo - chociaż przyznam się, że mało ludzi to rozumie - ekipa od szpachlowania wpadła wyceniać i na mój tekst, że tu zostaje sufit betonowy powiedzieli, że rozumieją - że dam na to tynki a oni później strukturę z wiaderka :))))) co do elektryki oczywiście jeszcze przed nami - np na stropie będą kable spuszczone od góry

 

w wiatrołapie mamy szafę na kurtki, czapki, szaliki, częściowo buty - a po wejściu na korytarz mamy szafę tylko na buty - na przeciwko niej siedziska kinowe - szafa ta weszła bo za nią jest pseudo spiżarnia - rozwiązanie bardziej z Doskonałego 3 - czyli zamurowaliśmy te przejście z holu do kuchni...

 

hol_wejsciowy.jpgkuchnia.jpgkuchnia2.jpgsalon1.jpgsalon1_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj 2 godziny omawiałem ze stolarzem te meble i schody - zobaczymy jaka będzie wycena :)

 

kanapy wybrane, lampy zakupione....

 

w zasadzie do wykończeniówki jestem przygotowany - może poza aspektami finansowymi :)

niestety teraz ciężki okres z doprowadzeniem domu do stanu deweloperskiego... a zima nie odpuszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...