Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Podsufitka winylowa - Boryszew?


Recommended Posts

Czy warto ja kupic? Na stronie producenta jest informacja, ze daja 50 lat gwarancji. Jezeli nie tej firmy to jakiej innej polecacie?

 

Witam

 

Wszystkie podbitki plastikowe to tandeta najwyższej klasy , a kosztują tyle jakby miały w sobie sproszkowane złoto -szkoda na to pieniędzy . Zastanów się nad drewnem .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto ja kupic? Na stronie producenta jest informacja, ze daja 50 lat gwarancji. Jezeli nie tej firmy to jakiej innej polecacie?

 

Witam

 

Wszystkie podbitki plastikowe to tandeta najwyższej klasy , a kosztują tyle jakby miały w sobie sproszkowane złoto -szkoda na to pieniędzy . Zastanów się nad drewnem .

 

Tandeta, ktora jezeli jest dobrze zrobiona wyglada jak drewno i ktorej nie trzeba impregnowac, itd.

Dzieki ale wole podbitke plastikowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wygląda jak drewno ??? :lol: .Oczywiście że takiej podbitki wyglądającej jak drewno nie trzeba impregnować bo trzeba będzie ją wymienić w całosci . A wiesz dlaczego .Dlatego że po dwóch latach wyblaknie od słońca i będzie wyglądała tragicznie no ,ale każdy wybiera według swojego uznania . Zresztą zapytaj w sklepie ile dają gwarancji na taką drewnopodobną podbitkę (od odbarwień) . Założe sie że żadnej gwarancji na odbarwienia nie dostaniesz . Ciekawe dlaczego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Oczywiście że takiej podbitki wyglądającej jak drewno nie trzeba impregnować bo trzeba będzie ją wymienić w całosci . A wiesz dlaczego .Dlatego że po dwóch latach wyblaknie od słońca i będzie wyglądała tragicznie no ,ale każdy wybiera według swojego uznania.....

Jak w temacie - moja podbitka z Boryszewa ma już ponad 2 lata i nawet nie ma śladu wyblakniecia. Myślę że jest to dobry produkt. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zastanów się kobieto co ty wypisujesz .Najpierw pomyśl dwa razy i odpisuj z taką agresją . Chcesz to kupuj plastikową w sumie g... mnie to obchodzi .To twoje pieniądze i twoja podbitka .Rob co chcesz . Ja tylko radzę bo mam to juz za sobą jeśli uważasz że mam jakikolwiek interes w pisaniu "tych bzdur " i traceniu czasu na porady dla kogoś takiego jak ty jestes smieszna .

 

żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jaką agresją ?człowieku nie ciskaj się tak, jeśli nie masz pojęcia ,że istnieją takie podbitki pcv które przez wiele, wiele lat nie potrafią zmienić koloru, nawet niezabieraj głosu, bo on to już przerabiał to już wie, dodam że ów podbitki kosztują z 5 razy więcej od tych drewnianych i mało kogo na to stać ale są, doradca po przejściach się znalazł, sam atakuje a, o kimś wypisuje że agresywny :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...
  • 3 weeks później...
Podsufitka Borszewa jest ok. Z tego typu podsufitek jest jeszcze Royal taki sam tylko troche grubszy sztywniejszy i troche droższy. Uważaj na panele 10tki te nie mają powtarzalności koloru i montażyści je mocują na zszywki, które chwila i rdzewieją. O drewnie nie piszę bo to rozwiązanie dla koneserów ze służbą, lub emerytów którzy mają dużo czasu i mogą corocznie rozstawiać rusztowania i konserwować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... "plastikowa podbitka wyblaknie na słońcu po 2 latach" :D Żeby na moją podbitkę świeciło słońce musiał bym wybrukować ogród lustrami. U mnie podbitka jest od dołu a na górze dachówki i na nie świeci słońce, ale może u mnie jest coś nie tak :wink:

Ilu osobom po dwóch latach wyblakły okna, a na nie słońce świeci cały czas.

Ja mam podbitkę PLASTIVAN i jestem bardzo zadowolony. Wygląda super.

 

http://img148.imageshack.us/img148/2085/dsc04343hq5.jpg

 

http://img140.imageshack.us/img140/1311/dsc04340nk4.jpg

 

http://img371.imageshack.us/img371/7440/dsc04507mm5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni ludzie mają różne preferencje, ale jedno mogę powiedzieć - żadna podbitka z PVC nie będzie wyglądała jak drewno, tak jak panele z laminatu, nawet najlepsze, nigdy nie "dogonią" parkietu.

 

Zgadzam się z Tobą w 100%.

Ale ... zawsze jest jakieś ale. Miałem przedtem parkiet, teraz mam panele. Parkiet dużo szybciej się niszczył niż panele. Jedna impreza i panie w szpileczkach zostawiły trwałe pamiątki, a u sąsiada podłoga koło pianina ... :-?

 

Wygląd naturalnego drewna jest nie do pobicia, ale nie chciałem stać się niewolnikiem podłogi.

 

Co prawda po podbitce nikt w szpileczkach nie będzie biegał, ale w tym miejscu występują ekstremalne warunki jeżeli chodzi o różnice temperatur i wilgotności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...