Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile p?acili?cie kierownikowi budowy?


KARO1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 499
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...
Mój kierownik zgodził sie za 1500 zł ale w takim razie nie wiem czy za całość czy jeszcze weźmie coś przy odbiorze.

Dzięki. Muszę się dowiedzieć.

,..,moje srdeczne gratulacje inwestorze,...,szanowny inwestorze,...,moje sredeczne gratulacje,..., pilnie czekam na poważne zlecenie dla kierownika budowy w zakresie budownictwa ogólnego,..., polecam się,..., mój adres internetowy: e-mail:

 

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzgodniłem 500 zł miesięcznie-wybudowanie stanu surowego otwartego mam w umowie w ciągu 3 miesięcy, więc wyjdzie ok.1500zł,ale mam bardzo solidnego i stanowczego kierownika,jest codzienne 2x na placu budowy(bez wezwania) i przynajmniej raz dziennie kontaktuje się ze mną.Buduję się niedaleko Kołobrzegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500zł całość, dałem 500zł w przyszłym roku dam 500zł i na zakończenie znowu 500zł.Wielkopolska

 

 

 

Trzeba zaznaczyc ze te wizyty na budowie to wlasciwie tylko wizyty po gotowke i ewentualnie po wpis do dziennika budowy bez jakiejkolwiek odpowiedzialnosci bo ja ponosi inwestor. Najlepsza forma szybkiego zarobku w naszym kraju jesli chodzi o budownictwo. Zastanow sie inwestorze ile jeszcze pieniazkow bedzie Cie kosztowalo niechlujne wytyczenie budynku zle posadowienie schodow przeciez to ty bedziesz tam mieszkal a nie kierownik wiec placisz wlasciwie za nic a jak oddasz papierki do urzedu to sie dopiero przekonasz ze czegos tam nie dopelniono. Ostatnio czytalem zapis jednego kierownika budowy w dzienniku budowy o tresci ODEBRALEM zbrojenie pytam sie co on napisal za bzdure i od kogo to odebral a co na to inwestor a urzad budowlany?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...