Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile p?acili?cie kierownikowi budowy?


KARO1

Recommended Posts

Och, Jarpol, ale sie czepiasz, zwrot "odebrałem" jest potocznie stosowanym i uznanym też przez urzędy skrótem myślowym: "zobaczyłem, stwierdzam zgodnosć z projektem budowlanym, polskimi normami, przepisami i sztuką budowlaną"

Gdyby pisac wszystko dokładnie, to żaden kierownik by sie z zapisami nie zmieścił w typowym dzienniku... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 499
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To ja proponuje 150 pln za kazda wizyte wystarczy tylko zadzwonic pozdrawiam

 

 

 

Ale powiedz mi najpierw czy taka forma płatności (za rok) to norma, bo coś mi się zdaje, że gość próbuje mnie wkręcić.

 

 

Izba Inzynierow nie opracowala jeszcze cennika wiec kazda cena jest dobra tzn. ile jestes w stanie zaplacic a on ile jest w stanie od ciebie wyciagnac i to jest odpowiedz dlatego moja propozycja jest jeszcze aktualna przy zalozeniu ze wizyt w ciagu calego cyklu budowy jest 2-4 wiec rachunek jest prosty natomiast jesli dysponujesz duza kwota i chcesz aby twoja inwestycja byla dopilnowana to propozycja przedstawiona przez kolege po fachu jest do przyjecia.????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Och, Jarpol, ale sie czepiasz, widze że jesteś laikiem a suma 1500 zł za dwa lata budowy? czyli ok 60zł miesięcznie jest chyba śmieszna przy minimum zaangażowania trzeba być na budowie przynajmniej raz w miesiącu odliczajac paliwo to nie wychodzi zawrotna suma prawda a odpowiedzialnośc jest duza przygotuj sie ze bedzie coraz trudniej a za to trzeba płacić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już wyżej zauważył,"gościa" od uzupełnienia dziennika to ja mogę mieć za 300 zł. Wporzo fachowiec, którego nie muszę "zapraszać" na budowę, bo normalnie w i e kiedy ma na niej być, bierze w moim przypadku 1500 zł niezależnie od czasu budowy. Płacimy w ratach - stan surowy i przy odbiorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z gościem, który chce wziąć 1000 zł za każdy rok budowy (pod Rzeszowem), twierdzi, że będzie na każde żądanie. Co mam o nim myśleć?? :roll:

 

Do Mariusza W.

Czy mógłbyś mi na priva podać kontakt do tego kierownika budowy? Będę potrzebowała kogoś na każde żądanie na wiosnę. Budowa w Rzeszowie.

Dzięki z góry.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trivero
Ja płaciłem 1000 zł ale ważne jest do czego Wam jest potrzebny Kierownik, jeżeli macie ekipę zaufaną to OK ale jak niekoniecznie to chyba lepiej zapłacić trochę więcej Kierownikowi i żeby doglądał budowy w miarę często. :wink:

 

Proszę powiedzcie po co w ogóle jest kierownik budowy???

Budujemy systemem gospodarczym, przy pomocy prawdziwych fachowców i dla siebie i po prostu szkoda mi pieniędzy na barana , który ostatnio zrobił "odbiór" stanu zerowego - powypinał bruszysko stojąc na zbrojeniu, popieprzył głupoty, niczego właściwie nie sprawdził i nie ocenił. I chce za całą budowę 2000zł. :evil: Po co mi taki darmozjad??? Wolę parapety z marmuru! jakie są zasady ??

Pomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...