Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile p?acili?cie kierownikowi budowy?


KARO1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 499
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
Jak Polska długa i szeroka, możliwości i wyobraźnia niektórych jest po prostu nieograniczona. Ja jestem kierownikiem budowy na etacie w firmie budowlanej, a w wolnych chwilach w rejonie Pleszewa, Jarocina i Kalisza i okolicach w miarę możliwości prowadzę budowy. nadzoruję też obiekty zabytkowe, w chwili obecnej prowadzę renowację starego kościoła w okolicy gdzie mieszkam. Koszty prowadzenia budowy to w zależności od wielkości obiektu 1000-2000 zł. Ponadto moja żona jest architektem wnętrz i wykonuje projekt oraz nadzoruje wszystkich tych majstrów od robót wykończeniowych i powiem że jest w tym wyśmienita, bo nie uznaje fuszerki, niestety niektórych fachmanów drogo to kosztuje. Zapraszam 793 638006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 8 months później...

Ktoś poleci kierownika z Radomia na priva?

Nie chce figuranta, ale nadgorliwy to też przegięcie.

Interesowałem się remontami, sam dłubałem, ale na etapie budowy chcę wsparcia.

Może nie być czasu na szukanie rozwiązań, porad.

Wykonawca prawie zaklepany.

Oglądałem jedną robotę.

ok.

Z trzema innymi rozmawiałem.

Jak to budowlańcy -ten by ławy pogrubił, tamten dał rolkę, wieniec na bloczku, ten by wibrował, tamten nie...

Ktoś z autorytetem musi ich pilnować.

Wydaje mi się, że do SSO jedna wizyta w tygodniu (powiązana np z etapami kluczowymi) to lux.

Gotowość do porad telefonicznych i obsługa maili wskazane - zeby o cos szybko podpytać, pokazać na szkicu.

Tu jeśli byłby to tubylec z Radomia to i podjechać można.

Cwaniaków nie polecajcie - nie chciałbym dopłacać za korektę typu mniejsze okno w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
My płacimy 700, ma blisko do nas, zawsze służy radą, gdy chcemy to podjeżdża, ewentualnie wątpliwości wyjasnalismy telefonicznie Fachowiec starej daty, już na emeryturze.

 

Dorabia sobie do emerytury. ;)

 

Sądząc po tym, że niektóre odbiory np. kominiarskie, pojedyncze wizyty geodety kosztują parę stówek za postawienie pieczęci i udawanie, że coś się wie to płacenie kierbudowi np. 1500 zł za pilnowanie budowy przez wiele miesięcy a czasem i lat to niewielka suma. Dlatego właśnie za 1500 zł bierze się słupa, który czasem przyjedzie, wygłosi monolog i generalnie jest nieprzydatny, można się bez niego obejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...