Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KONKURSY BUDOWLANE


Recommended Posts

Witam,

czy bierzecie i czy wierzycie w uczciwość wszelakich konkursów? Jakiś czas temu w muratorze ogłoszono konkurs na ciepły dom. Wzięłam w nim udział. Wyniki miały ukazać się na stronie (link podany był w regulaminie). Nigdy ich tam nie widziałam :(

Miesiąc temu zakończył się kolejny konkurs, którego organizatorem była SILKA. Wyniki były mocno nieuczciwe. Napisałam reklamację i cisza.... Mam wrażenie, że są one ustawiane :evil:

Mam ochotę teraz na kolejny konkurs muratora. Fotograficzny http://www.muratordom.pl/strona-glowna/podstrony/konkurs-5-lat-muratordom_pl,15115_17762.htm. Niestety niejasny jest dla mnie regulamin. Nie jestem pewna czy jeden autor może w danej kategorii wysłać więcej niż jedno zdjęcie i czy dopuszczalne są fotomontaże. Wysłałam do organizatorów zapytanie i niestety bez odpowiedzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak. Ale od zarania dziejów największą frajdę zawsze ma organizator :D . Dlatego też istnieje coś takiego jak państwowy monopol loteryjny... :D

Do konkursów trzeba podchodzić na luzie, bez wielkiego zaangażowania emocjonalnego. Im większe emocje przed tym większe rozczarowanie po... :D Nie da się nikogo przymusić w żaden sposób do uczciwości - pozostaje tylko wiara... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Konkursy w Muratorze nie są częste, ale cieszą się dużym zainteresowaniem. Tworzone są z myślą o Czytelnikach i dla nich. Staramy sie, aby zawsze były związane z budową i urządzaniem domu lub otoczenia wokół niego - bo o tym jest "Murator". Do każdego Konkursu podchodzimy z powagą, a zespół wchodzący w skład Jury gwarantuje wysoki poziom wyboru. Nigdy wybór nie jest łatwy. Ale ponieważ nie dokonuje go jedna osoba, wyniki trudno uznać za "ukartowane". I przykro nam, jeśli posądzeni jesteśmy o nieuczciwość.

Każdy Konkurs ogłaszany w ramach Akcji jest dla nas wielkim przeżyciem i naprawdę ogromnie nas cieszy zainteresowanie i zaufanie jakim darzą nas nasi Czytelnicy. Taki był "Dom bez azbestu" i takie są kolejne edycje "Cieplejszego domu" - teraz Konkurs III edycji właśnie dobiegł końca, a jego wyniki ogłosimy w sierpniowym "Muratorze".

W Regulaminie każdego Konkursu (do wglądu w siedzibie Wydawnictwa lub na stronie internetowej tytułu, w dziele Konkursy) określone jest gdzie i kiedy zostaną podane wyniki - czyli lista laureatów. Na stronie internetowej są zawsze dwie grupy - konkursy aktualne i rozstrzygnięte. Wyniki "wiszą" na stronie tak długo, jak długo jest na rynku "Murator" z opublikowaną ich wersją.

Wszyscy, których zgłoszenia są zgodne z Regulaminem mają równe szane!

Szanujemy i lubimy naszych Czytelników i mamy nadzieję, że Czytelnicy cenią i lubią "Muratora" i że nadal będą mieli do nas zaufanie.

 

Irena Walczak

Szef Marketingu Budowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie można niestety powiedzieć, ani napisać na temat konkursu blogowego na onet-cie - II etap. Tam wygrał beznadziejny blog o miernej jakości i w dodatku nie na temat. Protesty i odwołania zostały zbyte milczeniem. Zresztą większość uczestników dała sobie spokój - bo było to jawne oszustwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...