Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennik budowy Z14 - okolice Wieliczki


Recommended Posts

Wylewki wyszły super :lol:

Widzę, że lecimy równiutko :)

Jakie teraz plany, co zamierzacie robić teraz?????

Pozdróweczki

kasia

narazie nie mogę wejść na wylewki więc nawet nie mogę je sprawdzić czy są napewno równe, ale wyglądają extra.

co teraz hmmmmm..........

po ponad 3 miesiącech oczekiwania łudzimy się, że koleś zrobi nam auto i jak już je będziemy mieli to pojeździmy i poszukamy płyki jakie na wiatrołap, korytarz, kuchnię (to wszystko podłogi) orazna całą łazienkę dolną i do kuchni na ściany.narazie nie mamy koncepcji co położyć więc pewnie wpadniemy i tylko jak coś się spodoba to kupimy i już.

jednak zrobi to auto??

Podałeś go gdzieś czy dobrą wolę wykazał?? :roll:

czy zrobią to się okaże bo po wyjaśnieniu kilku spraw i przekonywaniu go że jednak zobowiązali się do tego stwierdził na koniec że w tym tygodniu będzie, a czy słowa dotrzyma to się zobaczy.

wcześniej też obiecywał dużo i wiadomo w jakim teraz jesteśmy punkcie - ten punkt to punkt początkowy no może kilka kroczków dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

narazie nie mogę wejść na wylewki więc nawet nie mogę je sprawdzić czy są napewno równe, ale wyglądają extra.

 

co teraz hmmmmm..........

po ponad 3 miesiącech oczekiwania łudzimy się, że koleś zrobi nam auto i jak już je będziemy mieli to pojeździmy i poszukamy płyki jakie na wiatrołap, korytarz, kuchnię (to wszystko podłogi) orazna całą łazienkę dolną i do kuchni na ściany.

narazie nie mamy koncepcji co położyć więc pewnie wpadniemy i tylko jak coś się spodoba to kupimy i już.

 

Ja już dzisiaj po moich łaziłam :wink:

Doznania niesamowite :wink: :lol:

 

U nas w wiatrołapie, holu i kuchni będą te same płytki - jeden wybór trzy pomieszczenia :lol:

 

Trzymam kciuki za autko :)

 

pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie mogę wejść na wylewki więc nawet nie mogę je sprawdzić czy są napewno równe, ale wyglądają extra.

co teraz hmmmmm..........

po ponad 3 miesiącech oczekiwania łudzimy się, że koleś zrobi nam auto i jak już je będziemy mieli to pojeździmy i poszukamy płyki jakie na wiatrołap, korytarz, kuchnię (to wszystko podłogi) orazna całą łazienkę dolną i do kuchni na ściany.

narazie nie mamy koncepcji co położyć więc pewnie wpadniemy i tylko jak coś się spodoba to kupimy i już.

Ja już dzisiaj po moich łaziłam :wink:

Doznania niesamowite :wink: :lol:

U nas w wiatrołapie, holu i kuchni będą te same płytki - jeden wybór trzy pomieszczenia :lol:

Trzymam kciuki za autko :)

pozdrawiam kasia

a autem zobczymy narazie jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że do gościa dotarło w końcu po 3 miesiącach wszystko

 

a co do jednych płytek do 3 pomieszczeń to hmmmmmmm niezły pomysł, muszę pomyslec i pogadać z żonką, może znajdziemy takie co by pasowały wszędzie

najgorsze jest to, że wybór jest za duży i ciężko siezdecydowac, a dodatkowo bez auta nie ma jak sięruszyć i poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziłem sobie dzisiaj po wylewkach i jakoś tak wysoko było że hohoho, bliżej do okien i wogóle :D :D

 

Miałam dokładnie to samo odczucie...

Nawet się wystraszyłam, że okno w kuchni za nisko, ale jak zmierzyłam to okazało się, że jest dokładnie na wysokości 85cm - blacik będzie pasował jak talala :lol:

 

Pozdróweczki

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziłem sobie dzisiaj po wylewkach i jakoś tak wysoko było że hohoho, bliżej do okien i wogóle :D :D

Miałam dokładnie to samo odczucie...

Nawet się wystraszyłam, że okno w kuchni za nisko, ale jak zmierzyłam to okazało się, że jest dokładnie na wysokości 85cm - blacik będzie pasował jak talala :lol:

Pozdróweczki

kasia

u mnie w kuchni ma być podobnie tyle tylko, że nie sprawdziłem sobie czy jest ok po wylewkach

sprawdziłem dzisiaj i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYLEWKI MASZ SUPER , TYLKO MLASKAĆ , tak ogólnie nabrałeś rozpędu , fajnie

 

pozdrowienia maanmy

dzięki i faktycznie wylewki są fajne, a to zatarcie tą maszynką taką spowodowało, że nie kruszy się ona i jest gładka, lepiej się ją zamiata i wogóle

 

troszkę ruszyliśmy, ale jednak jeszcze dużo zostało do zrobienia

 

najważniejsze na tą chwile to jest zrobienie łazienki i kuchni nawet takiej prowizorki oraz kotłowni (bo cwu mamy mieć z bojlera podłączonego do kotła c.o.) czyli względne minimum żeby mieszkać bo zrobić mały pokój i w nim jaieś panele to nawet nie liczę.

 

narazie jeszcze ściany schną oraz wylewki, które mają dopiero tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
lbryndal, mam pytanko. Widzę na zdjęciach, że drzwi wejściowe masz osadzone kilka centymetrów ponad posadzką. Rozumiem, że dojdzie jeszcze max 2 cm np. płytek, ale co z resztą prześwitu?

reszte prześwitu już zalałem betonikiem

ułożyłem styropian tak jak pod wylewką i wylałem na równo z tą we wiatrołapie i została tam taka mała szczelina z 1cm która zapiankowałem.

z zewnątrz przystawiłem deskę i do niej zalewałem

jak ułoży się płytki to będzie ok chyba :D

 

Podziwiam !!

Widziałem że się wziąłeś za samodzielne układanie płytek !!

Pozdrowienia :)

w kotłowni nawet jak będzie nie bardzo to i tak wystarczy, a jak nauczę się i będzie jakoś wychodziło to może pokuszę się o ułożenie we wiatrołapie i korytarzu kto wie.

napewno będę układał w całej kotłowni czyli podłoga + ściany i podłogę w spiżarce, astu metrach może dojdę do wprawy i ułożę we wiatrołapie, a potem kto wie ....

boję się tylko o podłogę czy mi wyjdzie płasko bo na ścianch to fajnie się układa nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie glazurnik, ile pan bierzesz z metra, bo szukam fachowca :lol: Szacunek za te płytki, może i ja się zdecyduję na samodzielne klejenie.

Też chcielibyśmy wprowadzić się jak najszybciej, ale boje się, że prąd będziemy mieli dopiero w październiku :( No i trzeba skołować trochę kasy, bo się kończy. Kredyt, brrr... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie glazurnik, ile pan bierzesz z metra, bo szukam fachowca :lol: Szacunek za te płytki, może i ja się zdecyduję na samodzielne klejenie.

Też chcielibyśmy wprowadzić się jak najszybciej, ale boje się, że prąd będziemy mieli dopiero w październiku :( No i trzeba skołować trochę kasy, bo się kończy. Kredyt, brrr... :evil:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mnie własnie ta cena może zmusić do samodzielnego układania bo w okolicy liczą 30-35zł/m2 i terminy na wrzesień sierpień, a sam sobie zrobię kiedy będę miał czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...