Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennik budowy Z14 - okolice Wieliczki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Witaj Ibryndal!

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz. Dawno już nie zaglądałam do "Muratora". Skoczyliśmy bowiem budowanie, w każdym razie domu, bo ogrodzenia i kostki wokół, jeszcze ciągle brak. Widzę, że Wy też ciągle jeszcze czynicie jakieś inwestycje domowe.

Jak Wam się mieszka? Jak oceniacie decyzje o budowie Z-14?

Ja niezmiennie jestem zachwycona. Jest nam bardzo dobrze. Mieszka się wygodnie - choć rodzina nam się powiększyła - mamy 6-miesięczną córeczkę.

Jak mówi przysłowie "nowy domek - nowy potomek", sprawdziło się.

 

Pozdrawiam

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ibryndal!

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz. Dawno już nie zaglądałam do "Muratora". Skoczyliśmy bowiem budowanie, w każdym razie domu, bo ogrodzenia i kostki wokół, jeszcze ciągle brak. Widzę, że Wy też ciągle jeszcze czynicie jakieś inwestycje domowe.

Jak Wam się mieszka? Jak oceniacie decyzje o budowie Z-14?

Ja niezmiennie jestem zachwycona. Jest nam bardzo dobrze. Mieszka się wygodnie - choć rodzina nam się powiększyła - mamy 6-miesięczną córeczkę.

Jak mówi przysłowie "nowy domek - nowy potomek", sprawdziło się.

 

Pozdrawiam

Marta

 

Oczywiście pamiętam Was.

 

To między innymi wizyta u Was zdecydowała o wyborze tego projektu i uświadomiła, że był to dobry wybór.

 

my powoli kończymy jak są możliwości to się coś zrobi wielu jeszcze rzeczy nie ma i narazie nie będzie

 

gratuluję potomstwa i powodzenia w dalszym pracach - u nas też jeszcze na zewnątrz ogrodzenie i podjazdy zostały i cała reszta, trawa posiana w większości więc w tym roku już zielono będzie za oknem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...