Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

Całkiem zgrabny projekt domeku :D Fajnie że ma duuuuzy taras i sporą garderbę na gorze.

Jedyny minus jak dla mnie to brak bezposredniego przejscia z garażu do domu i ciemny korytarz. Na pocieszenie ci powiem ze moj projekt też nie jest bez wad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W korytarzu na górze będzie zainstalowany świetlik rurowy, a co do przejścia z garażu do domu, to specjalnie nam na tym nie zależało, to raz, a dwa, dom i garaż nie są na jednym poziomie i ciężko byłoby zrobić sensowne przejście. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki świetlik chce sobie wstawic w gornej łazience bo też bez okna.

Ja sobie bardzo chwalę wysiadanie z samochodu juz w domu , zwłaszcza jak leje na dworze, dlatego skutecznie eliminawałam projekty w ktorych tego nie ma. Ale kazdy ma przecież swoje upodobania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się. Ten brak połączenia z garażem może być faktycznie trochę no .. up...wy, ale nie musi. Jeśli o mnie chodzi to bardziej brakowałoby mi wyjścia na taras w bliskim sąsiedztwie kuchni. Ot, taka maniera :wink: A kolorystyka? Zamierzacie coś zmieniać, czy pozostajecie przy oryginalnej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się. Ten brak połączenia z garażem może być faktycznie trochę no .. up...wy, ale nie musi. Jeśli o mnie chodzi to bardziej brakowałoby mi wyjścia na taras w bliskim sąsiedztwie kuchni. Ot, taka maniera :wink: A kolorystyka? Zamierzacie coś zmieniać, czy pozostajecie przy oryginalnej?

 

Kolory do wymiany :D

Architekt się "przesłyszał" jak mówiłam, że nie chcę brązu :roll:

Na dzień dzisiejszy: dachówka grafitowa (to już bez zmian, taka zamówiona)

elewacja biała, brudno biała lub jakaś baaardzooo jasna, okna w kolorze sosny lub ewentualnie jakiś jasny złoty dąb, żeby ożywiło całość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do powodów lubienia Cię doszedł jeszcze jeden: grafitowa dachówka :D Uwielbiam ciemne dachy, chociaż przyznaję, że nie do każdego domu pasują. Dobry pomysł z tym świetlikiem. Elewacja to mi się marzy taka kawa z ogromną ilością mleka :lol:

Włączyłam wyobraźnię i ... ładnie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurczaczek :lol: wyprzedziłaś mnie o 5 minutek :lol: Już widzę, że jasna elewacja, to super że nie żółta :lol: :lol: :lol: Kurdę, jakiś podobny gust mamy. U mnie też miała być grafitowa dachówka, ale w Warunkach Zabudowy miałam brąz i nie ma uproś. Ale jest ciemny brąz i też będzie biała elewacja i okna chyba dąb bagienny. Pozdrowionka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...