Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z cena trochę przesadzili, po sezonie pewnie przecenią. Ja zastanawiam się nad takim pawilonem ogrodowym z IKEI. Chciłabym cos takiego koło ogniska ale chyba niestety od deszczu to nie ochroni tyle ze znaznie taniej wychodzi niz takie drewniane altany. Chciałam tam zorganizowac taki kącik gdzie mozna zjeść przy stoliku to co się upiecze nad ogniem i wciąż nie mam pomysłu co tam zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? mam se jeszcze pieczątke wyrobić?:D

Wkurw jest. Jak nei ten to inny

Zresztą, tamten też jest :)

Zadzwoniła klientka, której niedawno robilam 1 cześć projektu, mianowicie elektrykę i wod-kan.

NO i wszystko super elektryk widział i wszystko mu pasi i gra. Nic nie zmaścilam.

Aleeee jest jedno ale :)

Otóż pan miał tego pecha i umówił się z ludźmi na określoną sumę pieniędzy a nie od punktu. Czyli co? Za dużo jest tych przełączników, wyłącznikow i źródeł światla :D

Babeczka sama się śmiała jak do mnie dzwoniła, bo jak jej dawałam ten projekt to powiedziałam, że elektryk będzie chciał połowę wywalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mysza:)

Z innej bajki teraz. Nie wiem czy kiedyś już Wam mówiłam o super budynku jaki się buduje u mnie na wsi?

To biurowiec pewnej firmy, długo szukałam go w necie, aż dziś znalazłam

oto on

http://www.republika.pl/pdv/optopol.html

 

Reszta realizacji też świetna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dom w Piasecznie, co mają na stronie realizacji był chyba jakiś czas temu na sprzedaż -jesli czegoś nie pogmatwałam, ale był też w jakiej gazecie wnętrzarskiej. Tam jest sypialnia z takim nawisem na suficie jak u mnie i takimi ciemnymi zasłonami. W pierwszej chwili myślałam, ze to moja, ale kolejne zdjecia rozwiały moje nadzieje;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cena trochę przesadzili, po sezonie pewnie przecenią. Ja zastanawiam się nad takim pawilonem ogrodowym z IKEI. Chciłabym cos takiego koło ogniska ale chyba niestety od deszczu to nie ochroni tyle ze znaznie taniej wychodzi niz takie drewniane altany. Chciałam tam zorganizowac taki kącik gdzie mozna zjeść przy stoliku to co się upiecze nad ogniem i wciąż nie mam pomysłu co tam zrobić

 

Dlatego ja właśnie postawiłam obok altane ale koszt....szkoda gadać. Miałabym samochód....a tak tylko gdzie zjeść kiełbaski i mieć dupe jak stodołe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...