Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Święta święta i po świętach. Przed nami następne. Ale jak pomyśle o maju to mi słabo. Koleżanka z pracy jest w ciąży i jest na L4 wiec wszystkie jej godziny poszły do podziału. W ogóle nie jest mi to na rękę. W dodatku ktoś musi tez za nią pytać na maturze :bash: ktoś czyli ja ma się rozumieć. A nie jest to czynność, którą tygryski lubią najbardziej. Nie dość ze słuchasz idiotyzmow to jeszcze prawie za darmo, bo OKE wymyśliło fantastyczny wzór na obliczania wynagrodzenia, z którego to wynika, ze albo dostajesz mało albo nic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku ktoś musi tez za nią pytać na maturze :bash: ktoś czyli ja ma się rozumieć. A nie jest to czynność, którą tygryski lubią najbardziej. Nie dość ze słuchasz idiotyzmow to jeszcze prawie za darmo, bo OKE wymyśliło fantastyczny wzór na obliczania wynagrodzenia, z którego to wynika, ze albo dostajesz mało albo nic :)

 

Kochana ja tam akurat 'Twoją' maturę kojarzę bardzo pozytywnie. w zeszłym roku był ubaw po pachy jak zaczęłaś opowiadać :D pomyśl ile anegdot będzie po tegorocznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsmak matury: pytam chłopaka z III klasy technikum. Ma opisać obrazek ( typowe zadanie na ustnej maturze). No i coś tam jąka, stęka i nagle na moje pytanie : gdzie są ci ludzie ( o miejsce mi chodziło) pada odpowiedź w stylu stewardesy z "Misia" : on the TAAAARG" Długie, piękne gardlowe aaaaa:D:D:D:D:D:

nie wytrzymałam i wybuchnełam smiechem.....

Wykończeniówka nabrała tempa.

Dom jest ocieplony i cały zaciągniety klejem ( poprawcie mnie jeśli bredzę, o ocieplaniu domu nei wiem NIC)

Wszystkie pomieszczenia z wyjątkiem łazienek wygładziowane. Cześć oswietlenia zakupione. ( Do kuchni Nero Massive, do korytarza i wiatrołapu też, z tym, że podwójne, potrójny zwis nad barek, tez z Massivu Dosel, no i kinkiety Cubik z Cleoni.

Panele, dąb bielony. Nie wiem co do nich wybrać do kuchni i do przedpokoju?? A jutro muszę coś wybrac, bo potem jak wpadnę w matnię pytania i sprawdzania to kupię pierwsze z brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu, Ty juz drugi dom ocieplasz, a moj facet od ocieplenia nie skończył jeszcze tego co u mnie zaczął.Mam ochotę go powiesić za jajka normalnie.Potem wpadnie znowu z maślanymi oczami będzie stękał, że on wie, ze ma poprawić i skończyć i przyjedzie, ale musi tez zarabiać[fakt ode mnie juz nic nie dostanie, jeszcze sam powinien dopłacić, bo kazał kupić tynk, który od roku jest po terminie i wciąz czeka, no i dachówki, które zniszczył... grrrrrr(gardłowe rrrr)]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodzenie panelowe proste, szare. Szału ni ma. Ale wyszło na to, że będzie zrobione najszybciej no i cenowo tez ok.

Przód, brama i furtka też z tego samego, z tym, że przód ma być od góry zaokraglony.

Edytowane przez kaśka maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia, ale Ty już masz podłogi (piekne!!) a oni nie

masz też się gdzie umyć, bo masz fajne łazienki. Moi jeszcze nie.

tak wiec spokojnie, myślę, że jeszcze cały maj, albo lepiej zajmnie ta wykończeniówka.

Do zrobienia są kuchnia, łazienki, podłogi i malowanei ścian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia, ale Ty już masz podłogi (piekne!!) a oni nie

masz też się gdzie umyć, bo masz fajne łazienki. Moi jeszcze nie.

tak wiec spokojnie, myślę, że jeszcze cały maj, albo lepiej zajmnie ta wykończeniówka.

Do zrobienia są kuchnia, łazienki, podłogi i malowanei ścian.

umyć się niby mam gdzie, ale ciepłej wody brak, bo mój hydraulik nie może do mnie dotrzeć z moim zasobnikiem na wodę :mad:

miał być dzisiaj, ale jak już byłam na budowie, to przysłał mi sms'a, że samochód mu się popsuł :evil:. A wczoraj podobno miał szkolenie, załamka normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...