Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jamles, żebyś wiedział. Nie przypuszczalam, że to takie uciążliwe, nie mówiąc o bólu rzecz jasna. No ale, mam nadzieję, że do środy jakoś wydobrzeję.

 

Arnika, no cały czas czekam na projekt ogródka. Zarazem doczekac się nie moge i coś czuję ze zacznę sama kobinować. Szukam drzewek vel krzewów, najlepiej kwitnących ale takich co by dały radę przeżyć w cieniu wiecej niż jeden sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu zdrowiej, normalnie nie przystoi w dlugi weekend chorowac, poza tym niedlugo matury , nie mozesz zawiesc swych uczniow
No żebyś wiedziała. Wkurwa mam na max. Boję się, że to się powtórzy w najmniej oczekiwanym momencie. Siedzący tryb pracy nie sprzyja, a ja nic innego w maju robić nie będę, jak tylko siedzieć i sprawdzać...... Edytowane przez kaśka maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast do galerii wlaznęłam w komentarze i zaintrygowana liczbą postów dotarłam aż na ...Olimp. Przepraszam Gospodynię za najście. Pozwolę sobie podrzucić parę roślin do cienia. Od kilku lat ogródkuje od pólnocy:sadzę byliny i krzewy liściaste, zimozielone(i nie tylko) kwitnące.Doskonałe na te spartańskie warunki są;hortensje,rododendrony,funkie,pierisy ,trzmieliny,a w części do której wpada słońce w godzinach

popołudniowych;lawenda,piwonie,wejgeły,budleje,bez,złotlin Miedzy tymi rosną byliny; irysy, ostróżki,prymule,łubiny,jasnota plamista,liliowce,ciemiernik,serduszka i różnokolorowe żurawki. Te rosną u mnie i nie narzekają, ja też nie .Pozdrawiam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojaczka:)

Milo,że Cię aż tu zapędziło. Mam sporo roślin o których piszesz, z tym, że w zupełnie innych miejscach.. I ja się dziwię, że one mi nie rosną :rolleyes:

a skoro jesteś, to co poza gliniastą ziemią może sprawić, że migdałek, wiśnia i sliwa nie kwitnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy migdałkowi więdną pąki i zamierają? Jeśli tak to należy spryskać topsinem(ze dwa, trzy razy w odstępie siedmiodniowym) Najl;epiej zrobić to wczesną wiosną zanim pąki kwiatowe nabrzmieją. Po przekwitnięciu przyciąć gałązki(jeśli szczepiony na pniu to odciąć dzikie odrosty wyrastające z podkładki.)

CZy chodzi o wiśnię piłkowaną ozdobną? Mam i teraz jest cała w kwiatach rośnie przy furtce od północy oczywiście. Może ta glina jej ciąży nad miarę. Co do śliwy nie wiem,nie znam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój migdałek stoi w pełnym słońcu od wschodu do zachodu, a widziałaś jak był kwiatami obsypany?

U mnie też glina....

A może masz bardzo mokro? Bo ostatnio ogrodnik mi powiedział, że wiśnia nie znosi jak jest mokro i się zniszczy... Moje dwie zeszłoroczne padły... ale inne drzewka dały radę....

 

I zdrówka życzę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...