Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moją taupę dzisiaj obrabia nowy ogrodnik-jestem ciekawa jak sie spisze bo juz nastepny w kolejce jest chętny jakby co. Poprzedni przesłał rozpaczliwego maila ze sie poprawi, zeby dac mu jeszcze jedną szansą. Nic z tego, ten obecny jest o połowę tańszy:rolleyes: i nie marudzi na razie ze mu się nie opłaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia to chyba trzeba by Cię odwiedzić, bo już dałabyś radę ekspres do kawy uruchomić, albo rozpuszczalnej zrobić z mleczkiem ;)

Skoro już jest lepiej....:wiggle:

 

Nooo nieźle.... jakiś ktoś wymyślił na potrzeby pewnie marketingowe nowe kolory, a my musimy się uczyć, języki łamać, i poprawnie wymówić... i nie, żeby tak powiedzieć, moja ziemia jest w kolorze "Taupe" ( tak jak piszesz) , tylko łamać język i mówić "tałp" (ciekawe gdzie akcent postawić i czy trzeba mieć kluskę w buzi, żeby nie zmaścić... ) , i jeszcze jeden kolor wymyślili "greige" , i pewnie nie mówi się moja bluzka jest szara tylko G.... ( ciekawe jaka wymowa...)... Muszę niezmazywalnym markerem ściągę sobie zrobić, żeby się nie pomylić :lol:

Popłakałam się ze śmiechu :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia to chyba trzeba by Cię odwiedzić, bo już dałabyś radę ekspres do kawy uruchomić, albo rozpuszczalnej zrobić z mleczkiem ;)

Skoro już jest lepiej....:wiggle:

 

Nooo nieźle.... jakiś ktoś wymyślił na potrzeby pewnie marketingowe nowe kolory, a my musimy się uczyć, języki łamać, i poprawnie wymówić... i nie, żeby tak powiedzieć, moja ziemia jest w kolorze "Taupe" .....Popłakałam się ze śmiechu :rotfl:

ja się też popłakałam :D

 

ziemia w kolorze taupe D::D:D:D:D:D matko jedyna

 

ekspresu nie mam jeszcze, może dopiero po wakacjach, bo znając tempo mojego pana kuchennego trochę to potrwa..

 

ale jeśli ktoś reflektuje na rozpuszczalną to ja zapraszam.

 

A co do mojego stanu zdrowia, to dziś byłam na wizycie i mój ukochany pan doktor w ten o to sposób skomentowal stan mojego kręgosłupa: no to wyszliście z gówna Maciejowa, jesteście na brzegu:)

Miły nie?

Uśmialiśmy się do łez i pojechałam z mężem do domu. W czwartek jadę znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Drzwi Dre. Super wykonane, wyglądaja na fornirowane. A Masto jest rewelacyjne! Jak już ten cały syf pójdzie won to zrobię porządniejsze zdjęcia.

A ogród to wyobraź sobie, ze ona sama jedna to wszystko zrobiła. Oczywiście na razie to słabo wygląda, ale mam nadzieje,ze jak sie rozrośnie to będzie fajnie. Zresztą na wizkach mi się podobało więc bez obaw. Jutro tez ma przyjść skończyć drugą stronę. No i pokaże mojemu teściowi jak i gdzie ma murowac te murko-ławki-donice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...