Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kasieńko, spójrz na priva

m.

 

chciałabym coś zagadać w stylu: ran Twoich nie godnam całować, ale Ty nie masz ran ( i całe szczęście):roll:

maksiu, no wielkie dzięki :D

 

w sumie to jedną mam :D z ostatniej soboty, po tym jak gościu wjechał mi samochodem w tył mojego ze wściekłości walnąłem się drzwiami od samochodu :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasieńko, spójrz na priva

m.

 

chciałabym coś zagadać w stylu: ran Twoich nie godnam całować, ale Ty nie masz ran ( i całe szczęście):roll:

maksiu, no wielkie dzięki :D

 

w sumie to jedną mam :D z ostatniej soboty, po tym jak gościu wjechał mi samochodem w tył mojego ze wściekłości walnąłem się drzwiami od samochodu :D

pozdrawiam

m.

 

hmmm, tylko co Twoja żona na to albo mój małż :roll: :wink:

buziaki, tka czy inaczek Ci się należą!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak juz czekam tej popijawy z okazji przykrytego dachu :D

Kasia

Powiem Ci tak.

Wez Ty te kamienie z tego korytarza w jakis jedno miejsce moze upasuj , co? :D :D

W jakims kacie moze ? :roll:

KOncepcja się zmieniła, kamieni nie będzie :D

Teraz chodzi mi po głowie, jakiś tynk strukturalny, ( coś mnie jednak na szorsktie powierzchnie bierze :roll: ) może taki czesany, albo delikatnie zacierany, :roll:

Poprostu nie chcę gładkiej ściany :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bóg zapłać dobra kobieto, to ostatnie zdjęcie mnie się podobie bardzo :D

Byle w euro dobra Kobieto, byle w euro :wink:

Prosze Cię bardzo. Sprawdź sobie jeszcze tę stronkę. Jak zauważyłam dość ciekawie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bóg zapłać dobra kobieto, to ostatnie zdjęcie mnie się podobie bardzo :D

Byle w euro dobra Kobieto, byle w euro :wink:

Prosze Cię bardzo. Sprawdź sobie jeszcze tę stronkę. Jak zauważyłam dość ciekawie jest :D

 

dobre z tym euro :lol:

stronkę sprawdzałam, ten kwiatek też ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się spodobał. A tu jeszcze coś, jak dla mnie kolor za......y :oops:

http://bi.gazeta.pl/im/8/1829/z1829858X.jpg

i zajrzyj tutaj - tylko 4 zdjęcia, ale moim zdaniem ciekawe

http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_ebony;jsessionid=3099A5590975AA830B4452A65D7CAD0A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałam, że jak będę myśleć o wykończeniówce to bedę mieć czas by godzinami przesiadywać w sieci i szperać w pomysłach, by jeździć po sklepach i szukać inspiracji :lol: I co? D....pa, nie mam na nic czasu bo wykończeniówka zaczyna się już na etapie stanu surowego :lol: Dlatego przydatne są takie wiadomosci w pigule :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałam, że jak będę myśleć o wykończeniówce to bedę mieć czas by godzinami przesiadywać w sieci i szperać w pomysłach, by jeździć po sklepach i szukać inspiracji :lol: I co? D....pa, nie mam na nic czasu bo wykończeniówka zaczyna się już na etapie stanu surowego :lol: Dlatego przydatne są takie wiadomosci w pigule :lol:

 

no, też mi się tak wydawało, że jak satną mury to se dopiero cóś wymyślę, ehe teraz to na biegu trza coś sensownego kombinować, a koncepecje się zmieniają jak w kalejdoskopie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...